• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Zdravím hosta! Přihlášení Registrace

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Náhled obrázku obalu ve složce s filmem
Video 
Mám archiv filmů tvořen tak, že v rootu disku mám pro každý film zvláštní složku, tam film + titulky + obal filmu jako .jpg

Přešel jsem právě na KODI a předchozí multimediální centrum co jsem používal - Xtreamer, zobrazoval složky, jako náhled těch obrázků, což teď KODI nedělá.

Prosím o radu, jak toto nastavit, pokud to lze.

Děkuji.

PS: možní má KODI úplně jinou filozofii tvoření náhledů k filmům, četl jsem, že načítá obrázky + popis, obsazení ale nevím, zda to bude možné, když jsou filmy uloženy tak jak to mám organizované já. Omlouvám se za začátečnický dotaz.

Citovat
Se strukturou se muzes inspirovat napriklad tady:
> [Only registered and activated users can see links Click here to register]
2x Raspberry Pi 2B - OpenELEC v6.0.3 (KODI 15.2) & 32 GB SD card
Asus EEE Box EB1501U - Atom N330 (1.6 GHz), 4GB RAM, nVidia ION, W10 Pro + Kodi 16
iPhone 7 128 GB v10.1.1 nonJB CZ & Apple Watch v3.1
iPad Air 2 128 GB v9.0.2 JB CZ (KODI 15.2)

Citovat
S474N: To vypadá jako vygenerované nějakým systémem? Tohle asi uživatel netvořil.
To umi KODI po scanu disku?

Citovat
petr_vesely: to je prace tzv. scraperu a zalezi na tom, jaky scraper se pouzije. Vse je primo integrovano v Kodi. Takze staci spustit nad tvymi filmy.
2x Raspberry Pi 2B - OpenELEC v6.0.3 (KODI 15.2) & 32 GB SD card
Asus EEE Box EB1501U - Atom N330 (1.6 GHz), 4GB RAM, nVidia ION, W10 Pro + Kodi 16
iPhone 7 128 GB v10.1.1 nonJB CZ & Apple Watch v3.1
iPad Air 2 128 GB v9.0.2 JB CZ (KODI 15.2)

Citovat
petr_vesely: Pokud netrváš na přidávání filmů do knihovny, stačí tvoje .jpg obaly  přejmenovat na poster a případně přidat i fanart (pozadí).

Při najetí na složku s filmem se zobrazí obal i fanart:

Obsah složky:

RPi 2 - BerryBoot - LibreELEC 7.0.2 + Retropie 4.0.2 + Raspbian PIXEL + LibreELEC Krypton 7.90.006

Citovat
(23.9.2016, 10:51)Petrvald Napsal(a): petr_vesely: Pokud netrváš na přidávání filmů do knihovny, stačí tvoje .jpg obaly  přejmenovat na poster a případně přidat i fanart (pozadí).

Při najetí na složku s filmem se zobrazí obal i fanart:

SUPER snadné řešení pro začátek, než se s tím naučím víc. 
Díky.

(23.9.2016, 9:54)S474N Napsal(a): petr_vesely: to je prace tzv. scraperu a zalezi na tom, jaky scraper se pouzije. Vse je primo integrovano v Kodi. Takze staci spustit nad tvymi filmy.

Tohle je cíl. Jdu studovat. Zatím přejmenuji stávanící obaly (viz předchozí rada) a pak jdu studovat.
Díky za rady.

Citovat

Přejít na fórum:

Prochází: 1 host(ů)