• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 3.14 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stránky s iptv
#61
75BALU: Skylink jede bez problémů pokud je provedena dobře instalace a správně nastavená parabola. Důležitý je také kvalitní sat přehrávač. Já  mám skylink 3 roky a nemůžu si stěžovat. Sekání obrazu: jestli má plný skylink na šarika a má to od nějakých amatérů, kteří mají slabý servery tak chyba je tam. Orig. plná palba od skylinku nemá problém.
 
Citovat
#62
(19.11.2016, 23:23)Misho Napsal(a): Mno ja som narazil hned na par problemov.
1) Nefunguje Discovery Showcase
2) Vsetky streamy som prepol na SD a napr.  NAT GEO WILD ide cez 6Mbit... Takze na 3.5Mbit je to nepouzitelne.
3) Na niektorých kanáloch mi píše hlášku ze  "pohybujete se mimo síť"
4) Iné streamy taktiez v SD kvalite presahuju 4Mbit
5) Niektoré streamy dost sekajú (myslim tym  ze nie su plynule)
6) A na napr. Animal planet / Disc. Channel je kvalita nic moc, pretoze su tam strasne vidiet horizontalne ciary.

Zajtra im idem pisat. Celkom ma to sklamalo, cakal som ze to bude bez problémov ale toto je celkom dost veci na par kanaloch co potrebujem. Eviduje niekto to isté?

Neviem prečo, nejde mi editovat príspevok na mobile:
Este som zabudol za v Kodi v16 mi streamy stale buffer-jú,  ale vo verzii v17 Beta 5 to ide fajn.

Já jsem si zakoupil pouze ten základní balíček, takže se omlouvám, že jsem tohle nezjistil. Ale jako s 3.5Mbit internetem by možná bylo lepší se kouknout po satelitu/kabelovce. 8

A horizontální čáry nejsou žádná chyba. Televizní vysílání je odjakživa prokládané, ne progresivní. A určitě to je nejvíce vidět na Animal Planet kde jsou rychlé pohyby. Něco jsem našel třeba tady - http://jech.webz.cz/deinterlace.php Zkrátka jen v Kodi při přehrávání jděte do nastavení obrazu a zapněte rušení prokládání.
SZ nepoužívejte na dotazy, které se hodí pro všechny. Pouze pokud chcete abych něco někde doplnil, opravil.
_____
i3 Haswell + Arch Linux + Docker (Tvheadend + WG + Home-Assistant + Deconz + LetsEncrypt ) + Samba Share
Apple TV (Infuse, TvhClient), Apollo Lake Mini PC (Kodi 18.4)
 
Citovat
#63
Marhy. Díky moc za info, cením si tvoju reakciu a nie je sa začo ospravedlňovať.

Internet mám 7,5Mbit (Dedina DSL ... netreba popisovať), ale na routery mám oshape-ovaný traffic pre každé zariadenie, aby som nemal pngy pri online hre. Tak sa snažím sieť nastaviť tak, aby to každému userovi išlo dobre. Takže na boxe mám nastavený limit 3,5Mbit, ak sme na sieti viacerí, ak idem len pred TV, obmedzenie vypnem, a užívam HD. Čo sa týka satelitu, nechce sa mi tahať káble, už ich tu mám kopu + mať další zbytočný box pod TV keď mám AndroidBox... kupovať parabolu atď atď. Ja v TV pozerám rád len dokumentárne / filmy. Nejaký extra príjem nepotrebujem, pretože aj tak sedím väčšinou za PC.

To som nevedel že prekladanie sa dá zruši´t priamo v Kodi. Momentálne som mimo, takže to nemôžem otestovať, ale určite dám vedieť a díky za t´úto informáciu :). (je to videť aj pri pomalých pohyboch samozrejme, dosť značne, ale pri iných kanáloch sa mi zdá že tento problém nie je, a je to asi riešené inak :) )
 
Citovat
#64
(19.11.2016, 15:15)Kufor Napsal(a): No napriklad aj ta, o ktorej je poslednych par prispevkov :) http://NELEGÁLNÍ-ODKAZ/
Teď mě tak trklo, že to asi nebyla klasická tv, ale jen streamy. Byla tam možnost to pouštět ve trech zařízeních a stalo to kolem stovky na měsíc.
X96 X4 - CoreELEC
 
Citovat
#65
Misho: Jo to pak chápu. :) Rozhodně je s tím práce navíc a proto jsem volil taky tohle, než si montovat satelit a řešit vše kolem. Snad tam dodělají výběr té kvality. Já jsem jim zase psal zda-li mají plné neupravené streamy. A aktuálně se to snaží nastavit aby se dalo vybírat. Bud nejaky komprimovany 720p(480p), nebo ten puvodni 1080i. Tak snad jim to nezabere dlouho :Big Grin

Dá se zrušit v Kodi přímo při přehrávání v té záložce Obraz. Jak je tam roztažení obrazu, poměr stran.. Mělo by tam být i to Rušení prokládání. Ale teď nevím jak to přesně funguje na Androidu, protože tam s tím byl chvíli problém. Ale aspoň to základní Bilineární by tam určitě mělo fungovat :) Pokud to na nějakých kanálech není, tak je možné že to není stream ze satelitu, ale třeba přebírají jenom stream z internetu, nebo to je něco co už komprimují :) Já si to zase rád odstraním sám než aby na to šahali oni 1 1
SZ nepoužívejte na dotazy, které se hodí pro všechny. Pouze pokud chcete abych něco někde doplnil, opravil.
_____
i3 Haswell + Arch Linux + Docker (Tvheadend + WG + Home-Assistant + Deconz + LetsEncrypt ) + Samba Share
Apple TV (Infuse, TvhClient), Apollo Lake Mini PC (Kodi 18.4)
 
Citovat
#66
Este som sa nedostal k tomu, aby som tu TV mal, ale velmi ocenujem promptny support! Drzme palce, aby to zdarne rozbehli. Ak bude kvalita dobra, tak cena za zaklad je super!
 
Citovat
#67
a co jste čekali když to není ofiko :-)tyhle programy co nabízi se dají volně sehnat na netu a on si za to nechá platit
Philips tv,kodi 18
 
Citovat
#68
Pokud bys sem mohl hodit tedy odkaz kde jsou ve stejné kvalitě, tak to by bylo úžasné! :)
SZ nepoužívejte na dotazy, které se hodí pro všechny. Pouze pokud chcete abych něco někde doplnil, opravil.
_____
i3 Haswell + Arch Linux + Docker (Tvheadend + WG + Home-Assistant + Deconz + LetsEncrypt ) + Samba Share
Apple TV (Infuse, TvhClient), Apollo Lake Mini PC (Kodi 18.4)
 
Citovat
#69
Pani, pani , s tou kvalitou je to otazne? A viem aj odpoved, upravena nebude, predpokladam ze podaktorym zaplo ze tv nevyraba ziadny ADMINISTRÁTOREM-ZAKÁZANÝ-ODKAZ, ale PODA TV, pohybujete sa mimo siet. Samozrejme ze blokli dalsie servery a o cca 2 tyzdne uz nepojde nic, bude potrebny login a heslo so siete providera ktory odobera tv so 4 Network a link bude obsahovat login a heslo a pojde to na 3 zariadeniach viac ten link s loginom a heslom nespustite, maximalne prestreamujete 3 TV, samozrejme ADMINISTRÁTOREM-ZAKÁZANÝ-ODKAZ odobera tv z roznych providerov a prestreamovava, Mimochodom za exmadom stoji mlady chalan Jozef Vojtas zo Smizan , nar.5.1.1998, /8256 :-)ul Nalepkova..... ,pouzivajuci ucet v SLSP, aspon kedysi tak mal.takze pozor vsetci co platite aby ste sa nesekli, nema vlastne streamy, vse len prebera. Ale to je kazdeho vec ci je ochotny platit, prave koli takymto ludom co to predavaju dalej nikdy nic dlho nevydrzi. Na mladeho chalana ak by dakto upozornil mal by obrovske problemy, predpokladam ze mu to je asi jedno a vydi za tym len zarobok.A pritom jeho udaje vratane cisla OP, adresy, cisla uctu sa da dohladat na jeho serveroch, Je tak primitivny ze si to upnul na server. Takze pozor tato platena sluzba pravdepodobne dlho nevydrzi, ak platite tak opatrne radsej mesacne. :-) Chalana som niekolko krat upozornoval, ked aj ziska linky nech ich nepouziva dalej, jeho prestreamovane linky su nanic, Koli nemu uz niekolko krat rozny providery urobili zabezpecenie. A taky uzivatelia tu z kodi ktory sa poctivo zaoberaju hladanim linkou ako hobby a pouzivaju to pre vlastnu potrebu, zbytocne sa snazia ked nejaky puberak menom Vojtas vse zneuzije a pritom ked je tak znaly, nie je problem 4 tunerovy sat + dvbt a nastreamovat takmer komplet tv za pomoci jednoducheho IPTV stremera popripadne + enkoder, a vyrabat vlastne tv.

Pre tych , ktory by mojmu tvrdeniu neverili, tu mate dokaz. Pochopitelne najdete tam toho viac.

Dokaz som odstranil, nakolko su to citlive udaje.
 
Citovat
#70
teko8711:NAPSAL JSI TO ÚPLNĚ PŘESNĚ

Josef(ADMINISTRÁTOREM-ZAKÁZANÝ-ODKAZ) mě kontaktoval na email hned jak zrušily playlist od ovsa,jestli mám zájem ale jak jsem zkoukl nabídku tak jsem se jen zasmál a napsal,že zájem nemám :-)

Komu to ale vyhovuje tak at si za nabídku platí,nikomu nic nevyvracím je to každého volba
Philips tv,kodi 18
 
Citovat
#71
Dokaz som odstranil, nakolko su to citlive udaje. Podaktory to videli takze uz nie je problem v diskuzii spochybnovat moje tvrdenia, ak by sa dakto nasiel :-) dik za podporu pepinomax :-)
 
Citovat
#72
marhycz:Odkazy si musiš najít sám,čím méně lidi o nich ví tím déle steramy jedou,pokud se budou nabízet na požádání tak za chvili stejně nepojedeou.A TO JE POTOM NEKONEČNÉ KOLO, zase hledat někomu to nabídnu,ten to nabídne dalšímu ,ten má dalšího kamaráda a už to ma 1000 lidí a do týdne stream zase nejde.
Philips tv,kodi 18
 
Citovat
#73
Takže se na daném webu jedná o nelegální šíření?
 
Citovat
#74
XBMC-Kodi: Ano o nelegalne. Presne tak ako som to opisal.
 
Citovat
#75
uff a ja som si mysle ze to je jeho stream, kokso
este aby niekde bola moja IPcka
 
Citovat
#76
Tattko: ty nedokážeš poznat, jestli je to oficial nebo ne, takže ti nic nehrozí :-)
 
Citovat
#77
Každý je strůjcem svého štěstí :-)
Philips tv,kodi 18
 
Citovat
#78
Vcelku zaujímave info. To že sa jedná o nejakých týpkov z CZ mi bolo hneď jasné, a je asi aj každému jasné, že to official asi ani nemôže byť.

Pýtal som sa na stránky, kde je možné zakúpiť IPTV (A nedostal som v podstate žiadnu odpoveď), nechcem linky / playlist zadarmo, ja si zato kľudne zaplatím, a až keď sa niečo konečne rieši, lebo sem niekto postne službu, ktorá sa dá predplatiť, tak potom sú nato takéto reakcie, ale samozrejme díky za ne. V každom prípade, sa chalani snažia, a nie je zrovna na mieste si myslím oslovovať ich pubertákmi, nakoľko myslím, źe nech to berú odkiaľkoľvek - mne to je šumák, a nakódiť to čo spravili si vyžaduje celkom skill a mrte času. Uvidíme aké to bude mať trvanie.

Stále sa pýtam, cez aké overené služby je možné zakúpiť playlist IPTV? Dostal som info že CardShare chystá IPTV stream, ale vôbec neviem že kedy... Tam by som to celkom bral... Díky

Taká otázka, ak by po nich "išli" správcovia zákona a ostatné orgány, ktoré sa týmto zaoberajú - dúfam, že z toho nebudú mať problémy, Tí, ktorí si tie streamy kupovali?!
 
Citovat
#79
Museli by ti preukazat ze si si kupoval nieco vedome nelegalne, co je v tomto pripade nedokazatelne. Postih v takomto pripade by mal prevadzkovatel stranky, Nahradu skody si moze uplatnit samotny prevadzkovatel original streamov a samozrejme jednotlive televizie alebo spolocnost zastupujuca tieto tv na sirenie obsahu. Skody sa mozu vysplhat aj na viac ako 100 000 eur, co je v pripade exmadu je lahko preukazatelne na zaklade paypalu a poctu uzivatelov od coho predpokladam ze by pocitali vysku skodu, usli zisk a samotna pokuta od Rada pre retransmisiu, SOI a ine...A to nepocitam ze ADMINISTRÁTOREM-ZAKÁZANÝ-ODKAZ nelegalne siri online filmy, podla jeho stranky viac ako 2000 filmov, co v tomto pripade je skoda sakra vysoka taktiez koli autorskym pravam za filmy. Vid kedysi v Ceskej Republike sa skoda za nelegalne vysielanie online filmov vysplhala na viac ako 21 000 000 KC na jednej online stranke. Clovek co stranku prevadzkoval bol riadne odsudeny.
 
Citovat
#80
teko8711: Důkaz jsem sice nestihl zkouknout, ale věřím tomu, že se může jednat jen o redistribuci linků. V tom případě je to veliká škoda, protože stejně jako Misho hledám nějakou klidně i placenou IPTV službu, kde dostanu jenom restream kanálů ze satelitu bez dalšího transkódování. (proto nechci kyslík, Kuki TV,..) Jsem ochotný za to nějakou částku měsíčně platit. Jak říká Teko, opravdu by mohl vzít satelitní tuner a vysílat celou nabídku Skylinku a ne to dělat takhle, než to zablokují.

Pepinomax: Říkáš, že se tu na internetu potulují streamy CZ kanálů v původní kvalitě? Big Grin
SZ nepoužívejte na dotazy, které se hodí pro všechny. Pouze pokud chcete abych něco někde doplnil, opravil.
_____
i3 Haswell + Arch Linux + Docker (Tvheadend + WG + Home-Assistant + Deconz + LetsEncrypt ) + Samba Share
Apple TV (Infuse, TvhClient), Apollo Lake Mini PC (Kodi 18.4)
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)