• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 3.14 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stránky s iptv
tak u exmadu zas neni ta jistota legalnosti jak tu nekdo porad rika
 
Citovat
funguje i O2 Sport? jaká kvalita?
 
Citovat
marhycz: muzes si koupit balicek kde mas 2000 kanalu a i balicek kde mas 112 kanalu CZ
 
Citovat
Je nějaká možnost to spustit a sledovat na Android tabletu?

Jsem uživatel používající GT-N8010 , který neumí číst pravidla o nepoužívání podpisu z Tapatalku.
X96 X4 - CoreELEC
 
Citovat
cez kodi alebo iptv pro
 
Citovat
kolko je teda realne v tom vip balicku programov ? a su tam teda aj sk a cz ? vypada to zaujimavo ked je to legalne ;)
 
Citovat
v balicku vip mas takce ceske programy to co tady kolovalo ten stream a Balíček Komplet cz mas 112 programu
 
Citovat
maj to nejaky zmatecny ja mam teda oba jak komplet tak vip jedu na samsungu pres ssiptv v komplet baliku je dost ceskejch ale ve vip ceskej neni a me zadnej vip nejede
 
Citovat
ja sem ted zmateny zase s tvoji odpovedi.pises ze mas oba a pak ze zadnej vip ti nejde??
 
Citovat
a ne vsude je funkcni epg
 
Citovat
@votov, není pohodlnější si připlatit 1300 Kč za kartu a StB? Chvíli jsem koukal jak píšeš přes ssiptv, ale než naběhl ssiptv v mým Samsungu, to trochu trvalo.
X96 X4 - CoreELEC
 
Citovat
tak sou v tom vip funkcni cz kanaly nebo ne?protoze proc si kupovat dva baliky pokud ty cz kanaly tam jsou. jsou???
 
Citovat
@slay me se nechce davat neco na barak tim myslim talir

@pjotrcz jsou ja to zaplatl nadvakrat oni to totiz neaktivuji hned ale chybi nekterym epg a ty co ceske a slovenske nejsou napriklad usa kanaly nejede mi ani jeden
 
Citovat
Mohl by tady prosím někdo srozumitelně napsat jestli je nutné kupovat balík KOMPLET i VIP, aby jelo všechno, nebo stačí jen balík VIP a pojede také současně vše co je v balíku KOMPLET včetně všech CZ programů?
 
Citovat
to bych taky rad vedel Sad
 
Citovat
me aktivovali vip jenom a jsou tam cz kanaly ty vsechny rozjedu ale ty z jinejch zemi co jsou vedeny jako vip nerozjedu ani jeden tzn napriklad usa belgie francie
 
Citovat
Staci balik VIP za 275,- Kc. Ten obsahuje i vsechny CZ/SK streamy z levnejsiho balicku KOMPLET, ktery stoji 230,- Kc
 
Citovat
@kodiman jedou ti i ty neceske kanaly? jinak spousta kanalu nema epg coz je blby
 
Citovat
Ja nevim. Platil jsem bankovnim prevodem. Cekam aktivaci asi dnes...napis na podporu. To EPG je mrzute, ale me to porad za tech 230,- resp. 275,- prijde jako dobra cena/nabidka...
 
Citovat
(22.11.2016, 23:00)voltov Napsal(a): @slay me se nechce davat neco na barak tim myslim talir

A ono to jde přijímat přes satelit? Na stránkách píšou jen o pozemním digitálním vysílání.
Mmch, ty jejich stránky. Tady na fóru, je tolik dohadů a dotazů, že by se měli zamyslet a trochu je doplnit.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)