• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 2.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KII PRO DVB-S2 T2 Combo 4K HEVC265
#21
Hmm, to nevim pouzivam Linux Ubuntu, rozhodnout se musis sam , ale muj nazor je ze tam zadny vir urcite neni
 
Citovat
#22
zítra dorazí.....tak jsem zvědav poradíš případně jak se dostanu do skrytého menu pro zadání CCCAM?
a případně nějaké vychytávky? určitě máš už nějaké větší zkušenosti....
 
Citovat
#23
objednáno z čajna town,měl by už dorazit, čekám :-) vypadá to za ty prachy v celku zajímavě.
 
Citovat
#24
Za kolik v Číně? Taky jsem uvazoval, ale nakonec sice dražší jsem vzal z Olmi. cz
 
Citovat
#25
Našel  jsem nový Seting editor SetupK1Plus_0.6.3.3 ten již mě Norton pustí a nehlásí nic nebezpečného

Mám jen dotaz v editoru je položka emulators chtěl jsem si přidat moje nastavení pro domácí sít Cccam co mám na sdílení přes VU+solo2
V editoru jsem nastavil ale nějak jsem nepochopil kam se nastavení uloží? Zatím to zkouším bez zapojeného KII
Myslel jsem že se uloží na HDD kam dám cestu jako seting...
Proto, že při novém spuštění editoru žádné nastavení není .


Přiložené soubory
.zip   SetupK1Plus_0.6.3.3.zip (Velikost: 2,64 MB / Stažení: 170)
 
Citovat
#26
nevim je potreba to vyzkouset co a jak, ta nova verze to jsou jenom pridane nejake jazyky, jinak se to chova uplne stejne jako ta predchozi, alespon tak to vypada u mne.
 
Citovat
#27
pcword: z kupony cca 1 800,-kč
 
Citovat
#28
muze byt bez dopravy, cla, dph a zaruky :-))
 
Citovat
#29
matchboxx: bez dopravy jest :-) cla,dph uvidime zda mě chytnou Big Grin zaruku neřeším je to spotřební materiál záruka hodit do koše :-D
 
Citovat
#30
jasne , nemam s tim problem
PS pokud tam neni doprava, celnik dopocita dle dhl tarifu, alespon u mne to tak bylo :-))
 
Citovat
#31
Tak je uz doma!! Večer začnu testovat. Je opravdu malý. Čekal jsem ho větší
 
Citovat
#32
matchboxx: sem celkem taky zvědavý :)
 
Citovat
#33
@pcword jo maly to je , skoda ze cinani nedelaji k tomu infra cidlo, dal by se schovat za tv
 
Citovat
#34
http://eud.dx.com/product/kii-pro-androi...-844443249
jeden odkaz na evropský sklad,
kdo máte doma můžete napsat jak funguje příjem DVB-S2, myslím rychlost, výpadky a tak. Díky
 
Citovat
#35
taky jsem koukal na DX eu obchod, ok je to to asi levnější, zaplatil jsem více ,2800kč u OLMI.cz ,ale počítal jsem záruka 2roky když něco tak bych mohl vrátit. Obchodník taky musí vydělat., ale to už neřeším.

Tak před chvilkou jsem KII připojil l LCD 115 Samsung TV FullHD 4roky stará TV k ní mám připojen i VU+solo2
první dojem? z obrazu jsem docela zklamán!! Zatím jsem zkoušel naladit DVB-T v poloze naladil vše. /vysočina - Pelhřimov/ Javořice 30-33-35K pak směr Jihlava 42-50K zde jsou i 3 HD programy. Myslím ,že citlivost je velice dobrá!!!
Vím, že asi obraz nejde porovnat z VU+solo2, ale i když porovnávám obraz na TV z DVB-T i zde je obraz lepší než přes KII!!
Obraz u KII mě připadá na první dojem moc ne ostrý i barevné podání není nic moc.
Vyzkouším i sat. příjem / 120 parabola s motorem USALS/ 45W-75E
 
Citovat
#36
tak nevím, co se stalo bohužel mě KII nechce pustit do setings v hlavním menu ani mě nepustí do nastavení ! Dá se nějak KII celkově restartovat do továrního nastavení?
 
Citovat
#37
už v pořádku, pomohlo jen nová OTA aktualizace přes USB.
 
Citovat
#38
mame kazdy jine oci, ale mam tu ted nejaky LG led 82cm zobrazovac a podobny pristroj jako ty formuler F1 a vidim to presne naopak. KII Pro obraz jak na PC monitoru. :-)) Se standartnim satelitem asi nesrovnatelne, ale je to vec nazoru

@Horipetr1 evropsky sklad to je uplne jedno, akorat ti to prijde driv, celnik vi ze to je cina :-)) takze nic se nemeni, tez mam osobni zkusenost
 
Citovat
#39
Tak to jo, já právě myslel, že to bude bez dph. Zkoušel jsi DVB-S2 přes CCcam? Zajímalo by mě jak to běží, jakej je obraz, rychlost atd. Díky
 
Citovat
#40
cccam funguje bez problemu, prepnuti cca 1,5-2 vt mezi kanaly, neni tam oscam ale nejaky modifikovany mcas , obraz je jak jsem psal jako na pc monitoru
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)