• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 2.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KII PRO DVB-S2 T2 Combo 4K HEVC265
Dobrý den,

rád bych si pořídil tento box.

Při pročítání různých zahraničních fór jsem se dozvěděl, že toto zařízení může mít problém s vysokou teplotou CPU (případně i následným sekáním). Z toho co jsem vyčetl to vypadá, že original soft a Malaysk soft do verze 3.5 nevytěžuje procesor tak výrazně jako u poslední verzí Malaysk. Vzhledem k tomu, že Malaysk 5.5 bude asi nejlepší soft na toto zařízení, rád bych řešil větrák (na ruském foru 4pda jsou někdy až velmi pitoreskní řešení). Nejrozumnější se mi zdá 120mm větrák pod přístrojem nápajený z USB.

Nalezl jsem však (hlavně u zboží z evropských skladů (Německo, Anglie)) následující popis:

KII PRO TV BOX 16GB Android 5.1 S905 Quad core Dual WIFI DVB-S2 T2+Heating Vents

u většiny čínských shopů se naopak o "Heating Vents" nezmiňují.

Jedná se o nějakou modifikaci, či je to jen reklamní trik? Kontaktoval jsem dva prodejce z Německa, které "Heating vents" uvádějí. Ptal jsem se na počet a velikost, hlučnost, ale dostal jsem jen odpověď s tím, že jsou "on the cover" a zapínají se přerušovaně, ze zaslaných fotek se nic zjistit nedá (žádné foto vnitřku stroje a nic co by dokladovalo větrák na stroji).

Máte někdo nějakou zkušenost s těmito nabídkami.

Děkuji za odpověď

nickcarter
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: KII PRO DVB-S2 T2 Combo 4K HEVC265 - od nickcarter - 23.9.2017, 19:38

Přejít na fórum:


Prochází: 13 host(ů)