• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nexbox a95 - tip
#81
Ne, píše že je aktuální. A to že to ostatním blbne bude zřejmě tím, že tam perou špatný fw s tou opačnou wifi.
 
Citovat
#82
@predator.1:
Tak kvoli praci som sa az terat dostal k upgradu FW na android 7, isiel som cez SDkartu a zbehlo to na 1x, bez nutnosti restartov a funguje korektne.
robil som to na dvoch roznych 2+8 a 2+16 a vsetko ok. ete raz velka vdaka.

info pre ostatnych co sa rozhodnu upgradovat android:
1. urobil som len jednu zmenu v postupe. ako prve som na cistu kartu aplikoval SD maker so spravnym img a az nasledne prekopiroval subory.

2. kamos objednval pred mesiacom A95 z gearbestu a jemu uz rovno prisla z androidom v7.

zistil som jeden problem s ofic kodi 17.6 pri 720 videu, to ma brutalny shuttering, je jedno ci idem z NAS alebo zo SC addon. 1080 aj SD idu v pohode.
skusal som aj menit v kodi aj v andrpide ale bez vysledku stale rovnako.

ak sa na to chce niekto pozriet tak ref. subor zo SC na kotrom mi to robi: hraci zo smrti 720p ta 7,5GB verzia.

dakujem
 
Citovat
#83
Caute, ja mam uz nejaky rok Nexbox A95x 2G/16G a v poslednej dobe mam problem s archivmy Markizyy a Jojky, tak isto Live. Strasne to seka, dlho trva kym sa nacita video. Skusal som este raz navysit cache ci nahodou, no nepomohlo, rozne ine postupy z netu, no robi to stale. Resetol som do tovarenskych nastaveni komplet celu krabicu, nahodil nove Kodi,, navysil cache a nic nepomohlo. Nemate nejaku radu ako to poriadne nastavit? Nemyslim ze to bude internetom, na pc a tablete to ide vsetko ok. Dikes
Nexbox A95x s905x ; android
 
Citovat
#84
Ahoj, pořídil jsem cca před měsícem Nexbox A95x 2GB/16G. Po testování Libreelec na sd jsem hodil na interní paměť. Vše běží v pořádku, ale pokud vypnu krabičku (v kodi vypnutím), mám pak problém s následným zapnutím. Naskočí pouze okno Nexbox a pak už černo. Musím několikrát vytáhnout a zandat napájecí kabel. Máte s tím zkušenosti? Jak vypínáte vy, případně nevypínáte vůbec?

Děkuji
 
Citovat
#85
Mozes skusit iny config pre DO, ale s najvacsou pravdepodobnostou to nepomoze ja nevypinam

Jsem uživatel používající Mi A2 , který neumí číst pravidla o nepoužívání podpisu z Tapatalku.
 
Citovat
#86
Aku verziu LE si daval do internal?
Ak mas aspon logo nexobxu, tak mas stastie ze box nieje brick mode :)
Odporucam na ootovat z sd karty,a dat este raz instal to internall, ale skus dat cistu i st, nie s prenesenim nastavenia a addonov, na le fore pisali ze to nemusi ist na 1x, ja osobne som robil asi 5 ks boxov, a vzdy bez problemov.. ale dVal som cistu inst a nasledne cez backup utilitu nahral konfiguraciu a addony..
Beelink GT1 mini (905x2+CE actual-stable)
 
Citovat
#87
Instaloval jsem nejdřív na SD (LibreELEC-S905.arm-8.2-8.2.3.1-C2) úplně čistou. Po otestování copty to internall. Potom jsem ručně přidával addons a nastavoval. Zálohu jsem žádnou nedával, nemám nic, co bych potřeboval zálohovat. Přecházel jsem z RPI2. Celý postup jsem prováděl podle tohoto odkazu

https://forum.libreelec.tv/thread/1924-7...905-s905x/

Aktualizace 1.2.2019:
Tak po několika nezdárných pokusech přeinstalovat Libreelec jsem se rozhodl zkusit CoreELEC. Na sd kartu jsem nahodil nejnovější verzi, vše otestoval a byl překvapen tou rychlosí. Oproti LibreELEC je to opravdu rychlý. Jak v menu, tak posouvání filmu a i videa s větším rozlišením a velikostí mi jdou přehrát - na LE jsem pouštěl většinou 720. Nevím tedy, jestli to bylo špatnou instalací LE, ale teď jsem nadmíru spokojen. Po cca hodině jsem neváhal a hodil na internall. Vše jede jak má, vypínám, zapínám a start je do cca 15sec. Doufám, že situace tak i zůstane.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)