• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 4.33 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Iptv CZ/Sk placena v zahranici
#81
(16.10.2018, 8:43)predator.1 Napsal(a): eMKei: Vás všech je problém v tom, že tam neumíte na zone hledat. Ty naše playlisty tam pořád jsou, ale vynášely se i VIP, tak se nedivte. Stačí zapojit trochu rozumu a najdeš to i ty a nepsat, že tam "nic" není

Nič relevantné pre mňa.
hľadať hľadám dokonca aj PL, HU.
Relevantné Sport 1/2 HD CZ bez šance, Eurosporty mám v 4 rôznych VIP playlistoch všetky už len EN/RU alebo už nejdú vôbec.
 
Citovat
#82
eMKei: Jo, děkujeme za informaci co zase jede a nejede. Tahle informace ti to zase tak trochu hodí do stavu -- ach jo, už to zase nejede 3 Nechce to tady ADMIN smáznout? Lovci zase začínají bláznit 3
 
Citovat
#83
otava napis mi zoznam kanalov čo potrebuješ pošlem ti ich, mam komplet antik...
 
Citovat
#84
tak jsem si dovolil testnout...jestli něco jede na m3u8----heh a ono jede 1


Přiložené soubory Miniatury
       
R-TV BOX X10 Plus Android 9.0  a T95N Mini M8S PRO-Čínský bazmek  1




 
Citovat
#85
Zbytečně je provokuješ
 
Citovat
#86
1
sorry...to já chtěl
R-TV BOX X10 Plus Android 9.0  a T95N Mini M8S PRO-Čínský bazmek  1




 
Citovat
#87
Plachta to bolo k comu dobre este nikto nevidel screen shot sluzby ?
Je krasne ako Vam starym chlapom staci k radosti si tu natahovat ega ...

Predator ps. Aj by som odpisal ale riesil som firemne veci a mal som block ak to odblokuje napis rad pokecam
Mozno sme sa iba zle pochopili ...
 
Citovat
#88
Vie niekto poradiť nejakú overenú platenú iptv, kde sú SK, CZ a HU stanice? Momentálne testujem cardshare.cc a páči sa mi, že v jednom balíku je cccam, newcamd aj iptv, len som sa nejak nedopátral k tomu, aké sú obmedzenia na jeden platený účet, či nedostanem ban, keď by som pripojil viac zariadení. Konkrétne 3x Tv v jednej domácnosti cez sat/android box (jedna ip) + tablet s mobilným netom (druhá ip).
Respektíve keby bola možnosť si doplatiť za ďalšie zariadenie na ten účet, nech sa dá pripojiť na 3 ip.

Riešim to pre známeho, len neviem či odlahčiť net a spraviť to cez stb (káble naťahané, parabola nastavená) + na tablete iptv, preto by sa možno hodilo mať to takto v jednom balíku, ale je možnosť kašlať na parabolu a spraviť to aj full cez net, kebyže niekto poradí také riešenie a takú iptv.

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
#89
.....
 
Citovat
#90
Kdo je zrucny tak si umi udelat pres php iptv generator linek.
Staci jen vedet kam se davaji denne aktualni playlisty a z toho brat
Jmeno a heslo a cz televize pak k tomu dosadit. Me takhle funguje
skylink zdroj asi z ruska :)
ANDROID TV: Xiaomi GOOGLE TV BOX
ANDROID APK : WEB VIDEO CASTER - ALTERNATIVA ZA KODI Z WEBOVEHO PROSREDI.
 
Citovat
#91
@quicksilver
Som zrucny, ale aj tak si taky generator nespravim. Preco? Pretoze nejde o zrucnost, ale o tu vedomost kam sa denne playlisty davaju.
Ja to chapem, ze sa o to nechces podelit, zvacsa take podelenie skonci tym, ze to zacne pouzivat privela ludi a prestane to fungovat.
Ina vec je ale to chvastanie, ako male dieta v skolke za komancov, ked donieslo americke zuvacky a provokativne pred vsetkymi zuvalo..
Autor addonov freeview.sk, Dokumenty.tv, SkTonline, YAWsP a dalsich..
Mojre repo je na p.xf.cz/r pripadne cache-sk.github.io/kodirepo - pridat ako zdroj v spravcovi suborov a instalovat zo zip, pripadne si stiahnite zip priamo z githubu.
 
Citovat
#92
Staci vysledovat weby kam se denne ty playlisty davaji a zkouset kde jsou
ceske programy ja takhle nasel Skylink.Ano token se meni,ale to je celkem fuk.
Prototoze ja jsem si udelal prozatim celkem 8x server a pokus omyl kde jede 4,5 a dalsi den
Zas treba 2 a 7.Samorejme kdyz to dam ven tak to akorat zabiju,ale princip playlistu je stejny
Jen si dejte bacha na fake televize kde na Cs film jede porad valka a na Nova Sport motorky dokola
Po pripade neodpovidajici stream podle epg.
ANDROID TV: Xiaomi GOOGLE TV BOX
ANDROID APK : WEB VIDEO CASTER - ALTERNATIVA ZA KODI Z WEBOVEHO PROSREDI.
 
Citovat
#93
Ahoj.. Neporadil by někdo IPTV české, ale i  s archivem? Je to jako hledat jehlu v kupce sena :-D
 
Citovat
#94
Ve zdejším repozitáři je jich velké množství.
 
Citovat
#95
Telly, Tmobile, O2, Skylink, ...
 
Citovat
#96
Odkaz na IPTV ,m3u,spolehlivý kvalita v HD (4K) CZ. Múžete poslat i soukromou správu.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)