• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Zdravím hosta! Přihlášení Registrace

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sosac- chyba při instalaci zavislosti
Zdravím,

Snažil jsem se známému nainstalovat na rpi3 libreelec kodi, ale narazil jsem na problemik :/ 
Při čisté instalaci libreelec nemůžu nainstalovat sosac.  Instalace se nedokončily s hláškami chyba při instalaci závislosti ...

Mate někdo nějaký tip jak  by to šlo vyřešit? Zkoušel jsem ručně instalovat "závislosti" ale stejne bez úspěchu.
vlastní EPG pro Kodi
[Only registered and activated users can see links Click here to register]

Citovat
A odkud jsi instaloval a jakou verzi?
1xRPi2B → OpenELEC  6.0.3 → Kodi 15.2 \ 2x PC → Windows 10  → Kodi 16.1

Citovat
stahoval jsem primo ze stranek libreELEC a zkousel jsem instalovat Krypton beta 2
vlastní EPG pro Kodi

Citovat
Šlo mi spíš o ten Sosáč, jestli jsi ho instaloval z repozitáře, nebo nějakého zip.
1xRPi2B → OpenELEC  6.0.3 → Kodi 15.2 \ 2x PC → Windows 10  → Kodi 16.1

Citovat
Mě vždy pomohlo nainstalovat nejdříve český repozitář z [Only registered and activated users can see links Click here to register] a potom nainstalovat sosáč.

Citovat
to nepomuze, nektere distribuce to delaji, ja bych zkusil KODI starsi 16.1 a bude to fungovat

Citovat
@milan53
Nainstaluj poslední stable verzi LibreElec 7.0.2 - ta je ještě s Jarvisem a určitě to půjde.
RaspberryPi 3B, LibreELEC 8.0 Milhouse (Kodi 17-Beta 6)
RaspberryPi 2B, LibreELEC 7.0.2

NTB : Dualboot Lubuntu 16.04 + Kodi 17 Krypton beta 5 /  Win7 + Kodi 16.1 Jarvis

Citovat
Jj nakonec jsem to udělal ze jsem mu tam dal jarvis a potom krypton ( je to beta, rozhraní se mu líbilo proto) snad se toto vyřeší až bude rc verze nebo stabilní na světě.
vlastní EPG pro Kodi

Citovat
a nepsal jsem to ze to tak bude ? to posledni neni vzdy nejlepsi to zde plati na 99%.

Citovat
On kodi neznal, mu se líbil prave ten skin který ma krypton, proto jsem instaloval betu
vlastní EPG pro Kodi

Citovat
milan53: Instaloval jsem Krypton sice ve windows10, ale měl jsem úplně stejné trable. Nakonec se mi to povedlo. Funkční CZ repo jsem si uložil tady: [Only registered and activated users can see links Click here to register]. Zkus to.
Openelec 6.0.3 + Raspberry 2B
Kodi 17beta6 Krypton + Win10Pro InsiderPreview +  virtual PC
Kodi Jarvis + Lenovo Yogatablet 10 FHD + Android
Kodi Jarvis + NB Lenovo ThinkPad E540 + Win10Pro
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris

Citovat
Někdy taky pomůže po instalaci českého repozitáře z menu dát VYNUTIT OBNOVU. Pak se ještě doinstalujou další věci jako STREAM RESOLVER . Ten je pro Sosáč nejdůležitější.
Raspberry Pi 1B+ - OpenELEC v5.0.8 & 8 GB SD card

Citovat
@milan53 ten skin das do jarvis taky, v tom neni zadny problem

Citovat
Repo jsem stáhl, to nepomohlo. Na netu jsem četl něco o tom vynucení, nemohl jsme to ale najít. Já uz instalaci provedl a potom ten updatu ale zajímá me to jenom, třeba to pomůže taky někomu kdo by měl podobný problém
vlastní EPG pro Kodi

Citovat

Přejít na fórum:

Prochází: 1 host(ů)