• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sosac- chyba při instalaci zavislosti
#24
(08.3.2017, 11:18)wildsakal Napsal(a): zdravím.jsem maximální lama,že ani nevím jakposlat dotaz-všem.koupil jsem smart tv box x96(amlogic s905x,android 6,arm cotrex a53,cpu 4core 64bit,cpu 5core mali 450,4k 60fps,vp9 hdr10,h.265 10bit,).váš návod na instalaci je výborný-až do doby instalace video doplňků sosáč.zahají se instalace a po chvíli -instalace selhala-chyba v závislosti.nevím co s tím,už mě z toho mr.dne.jestli budete mít čas a trpělivost,sím o pomoc.ale jak jsem psal jsem LAMA.chápu polopatisticky.

Jsem na tom stejne - KODI lama + mam podobne zarizeni (https://www.amazon.de/gp/product/B01LZ48...dp_summary) a taky mam problem s instalaci doplnku Sosac. Jak jsi to vyresil? Postupoval jsem podle navodu co jsem nasel tady pro pridani repozitoru SK/CZ, ale pri instalaci Sosacu ale i iPrimy a dalsich, mi to hodi chybu. Par jinych se mi nainstalovat podarilo.

A jeste mam dalsi otazku. Je tam KODI 16.1 a nejak nevim jak udelat abych si nainstalovany Video doplnek dal na hlavni obrazovku pod volbu Video jako rychly odkaz. Jsou tam nejake ikony doplnku, ktere byly v zarizeni predinstalovane, ale jak tam pridat dalsi nebo odebrat existujici, na to jsem neprisel a menu jsem prohledal podle me komplet.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Sosac- chyba při instalaci zavislosti - od petrpan - 10.3.2017, 10:31

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)