• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OpenELEC 6.95.3 - pomalý přístup na web
#1
Zdravím. Vracím se k OpenELEC  6.03. Zkoušel jsem používat OpenELEC  6.95.3, ale stahování streamů bylo neúnosně pomalé (řekl bych, že i 20x pomalejší než u 6.0). Zkoušeno na Youtube, Markíza a Joj archív. Mám nainstalované 2 karty, každou s jinou verzí OpenELEC (Kodi 16.1), všechna nastavení stejná.
2x RPi3 - OpenELEC  6.03 → Kodi 16.1 \ 1x PC - Windows 10  → Kodi 16.1 \ 1x Acer Iconia - Kitekat 4.4.4  → Kodi 16.1
 
Citovat
#2
Zkousel jsi instalaci na stejne rychlou SD ? Nejak se mi to nezda, co jsem mel OpenELEC 6.95.3 , tak naprosto bez problemu za me nejstabilnejsi verze z dosud vydanych .
RPi 4B - LibreELEC
RPi Zero W - LibreELEC
 
Citovat
#3
Ano, zkoušel jsem na stejnou SD. Jinak s OpenELEC 6.95.3 nejsou žádné problémy. Jen, když použiju nějaký doplněk pro streamy, stále hlásí, že pracuje - starší verze, kodi na Androidu i Windows jsou podstatně svižnější.
2x RPi3 - OpenELEC  6.03 → Kodi 16.1 \ 1x PC - Windows 10  → Kodi 16.1 \ 1x Acer Iconia - Kitekat 4.4.4  → Kodi 16.1
 
Citovat
#4
Ještě bych zkusil doplněk na měření rychlosti připojení, popřípadě instalaci přes BerryBoot třeba i na flash disk. Není možné, aby se ti video doplňky načítaly 20x pomaleji  51
RPi 4B - LibreELEC
RPi Zero W - LibreELEC
 
Citovat
#5
Mám ty rpi3 prakticky se stejnou instalací zapojené 2 kusy. Chovají se úplně stejně. Stačí dát kartu s nižší verzí Openelec a je to rychlejší.
2x RPi3 - OpenELEC  6.03 → Kodi 16.1 \ 1x PC - Windows 10  → Kodi 16.1 \ 1x Acer Iconia - Kitekat 4.4.4  → Kodi 16.1
 
Citovat
#6
Ahoj. Mohu potvrdit to co píše dcart. Na rpi2 je z hlediska rychlosti spuštění stremu použitelná pouze 6.0.3, u novějších je doba spuštění streamu, z mého pohledu, neúměrně dlouhá - mnohdy vice než 60s. Rychlost karty ani instalace komletního systému na USB flašku nemá na dobu spouštění zásadní vliv. Stejná situace je i na Libreelecu a proto jsem v současné době na OSMC.

Jsem uživatel používající BV2000 , který neumí číst pravidla o nepoužívání podpisu z Tapatalku.
 
Citovat
#7
Nevím co máte nastaveno jinak, ale u mě ta poslední verze fungovala naprosto v pořádku, načítání streamů cca 3-5s, připojení přes kabel.
RPi 4B - LibreELEC
RPi Zero W - LibreELEC
 
Citovat
#8
Moc se mi nezdá, že by pomalé načítání streamů bylo způsobeno nějakým nastavením, spíš mi to připadá jako nějaký bug. Nicméně to asi stejně nemá smysl řešit. Komu komu by pomalé načítání vadilo může použít OSMC nebo Xbian (oboje chodí výborně), případně LibreELEC Krypton 7.90.007 u kterého je taky načítání streamů v pořádku (3 - 5s). Mimochodem na 7.90.007 jsem, z důvodu problémů se závislostmi, upgradoval ze 7.0.2 s pomalým načítáním streamů...
 
Citovat
#9
A že se mi ten Bug nějak vyhnul, asi mám vyladěnější verzi RPi 1 .
RPi 4B - LibreELEC
RPi Zero W - LibreELEC
 
Citovat
#10
Hmm, tak ti Ti přeji...
 
Citovat
#11
Včera jsem se u obou rpi vrátil k Openelec 6.03. Vždy zapomínám, že do toho, co funguje se nerýpe...
2x RPi3 - OpenELEC  6.03 → Kodi 16.1 \ 1x PC - Windows 10  → Kodi 16.1 \ 1x Acer Iconia - Kitekat 4.4.4  → Kodi 16.1
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)