• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Zdravím hosta! Přihlášení Registrace

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PVR - jak vyresit vice ruznych zdroju?
Na routeru jsem si uspesne zprovoznil DVB-T tuner spolecne s Tvheadend. Vse uspesne funguje ve VLC na pocitacich a pochopitelne i pres PVR plugin [Only registered and activated users can see links Click here to register].

Muj dotaz ovsem zni, jsem schopen nejak provozovat vice PVR doplnku zaraz? Cilovy stav je takovy, ze bych mel tohle jako lokalni DVB-T IP vysilani a potom jeste IPTV "zvenku" 40

EDIT: tak jsem to vyzkousel a ono to funguje 9, jsem myslel, ze s tim bude nejaky problem. Ovsem libilo by se mi, abych si mohl vybrat, ktery PVR klient se ma spustit (analogie Doplnku a nasledny vyber toho ktereho). Jde o to, ze je v tom desnej bordel.
2x Raspberry Pi 2B - OpenELEC v6.0.3 (KODI 15.2) & 32 GB SD card
Asus EEE Box EB1501U - Atom N330 (1.6 GHz), 4GB RAM, nVidia ION, W10 Pro + Kodi 16
iPhone 7 128 GB v10.1.1 nonJB CZ & Apple Watch v3.1
iPad Air 2 128 GB v9.0.2 JB CZ (KODI 15.2)

Citovat
Lightbulb 
S474N: Mám stejnou zkušenost, jen doplním zajímavé zjištění. Používám jako hlavní zdroj pro Live TV addon PVR MediaPortal Client. Skupiny kanálů i jejich číslování udržuji na backendu. Při přidání dalšího PVR, IPTV Simple Clienta, se změnilo číslování kanálů, jako by parametr "Použít číslování kanálů z backendu" nebyl nastaven.

JiRo
Server: W10 - HDD 8TB, MediaPortal TV Server with 1x Double DVB-T, 1x DVB-IP, 1x Radio Web Stream
Klienti: 1x LibreELEC RPi 2 + Estuary MOD + Tvheadend Backend with 1x Double DVB-T+1x single DVB-T, 1x W7 2x W10 - Kodi 17 + Estuary MOD, 1x Android Mobile - Kodi 17, MPTvScheduler, TVH Client

Citovat

Přejít na fórum:

Prochází: 1 host(ů)