• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Momentálně nefunkční náhledová alba Imgur
#1
Information 
Možná jste zde narazili na vlákna s nefunkčními Imgur alby (černý prázdný obdélník):  
   

Problém popisuji zde → Hluché odkazy , pro pohodlné okopíruji text i sem:

Stran "hluchých odkazů" - ony nejsou úplně hluché, stačí kliknout na nápis "Imgur" v levém horním rohu (viz obrázek výše) a je možno se dostat na dané album.
Pevně věřím, že Imgur situaci s náhledovými alby vyřeší a vše se vrátí opět do normálu. Problém jim zřejmě dost zamotal hlavu - inovace automaticky vždy neznamená směr k lepší funkčnosti, dle mne to letos s těmi všemi novinkami dost přehánějí.
Pokud náprava nebude, pokusím se to nějak ošetřit jinou cestou - hlavně obrazové návody a ukázky skinů ...
Doufám, že má Imgur alba sem v dobré víře daná a v současné době bohužel nefunkční (ne mou vinou), nejsou zdejším uživatelům příliš velkým trnem v oku  [Obrázek: 8.gif] [Obrázek: 8.gif] Pokud ano, prosím ještě o strpení a posečkání na reakci Imguru. Děkuji !

.... kontaktoval jsem podporu a zaslal jim i pár odkazů na nefunkční alba pro názornost (zaslal jsem i odkazy z forum.kodi.tv) - odpověď zněla, že problém řeší .... Samozřejmě nesedím s nimi u stolu, za ruku je nedržím a bičem je také nehoním ....
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#2
Tak se již inovace Imgur alb začínají rozjíždět, zde je (asi částečně) "opraveno":

Aeon Nox 5: SiLVO

... není to dle mého gusta, ale alespoň něco, možná (doufám) se to ještě "vyvrbí", nevím zda nebude zapotřebí update MyBB Imgur pluginu, pátrám po tom ....
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#3
Ale tady preci zadny plugin neni, jen nejaky MyBBCode.
Apple TV 4K gen.3 128GB - tvOS 16.2 (iSCC, KODI 19.4) & 3x HomePod - audioOS 16.2 & RPi 4B 8GB RAM - IOTstack & 1x RPi 2B - Raspbian & RPi Zero
Intel NUC NUC10i5FNK - i5 10210U, 64GB RAM, ESXi (W10, W11, Debian,...) 
iPhone 15 Pro 512 GB - iOS v17.2.1 (KODI 19.4) & Apple Watch 9 45mm v10.2
iPad Pro 11 512 GB - iPadOS v17.2.1 (KODI 19.4)
 
Citovat
#4
Rossi D : Nejspíš vlastní řešení od fóra Kodi na MyBB jsem nic nenašel.
Vypadat by to mělo takto : http://aftermathdayzrp.com/thread-1050.html
RPi 4B - LibreELEC
RPi Zero W - LibreELEC
 
Citovat
#5
Však píši, že chodu MyBB nerozumím - jde těžce mimo mne zda je to plugin či code, snažím se ze všech těch střípků funkčních náhledů na různých fórech poslepovat nějaké řešení, které bude fungovat i zde, pokud to jde u nich .....  8

Pár náhledů jak to FUNGUJE jinde:

                          

Samozřejmě se mezi tím vším ještě dohaduji s podporou Imguru, to aby si někdo nemyslel, že se flákám ....

Něco o tom "code" , nevím zda to bude k něčemu dobré:
Imgur Plugin weird code modification issue
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#6
Zde se nepoužívá žádný plugin, ale toto rozšíření MyCode:
> http://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=153707
 
Citovat
#7
Ok, ono rozšíření zde není možné použít ? Uff, to rozšíření je zde vlastně používáno ......  ehm ...
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#8
(17.11.2016, 19:10)XBMC-Kodi Napsal(a): Zde se nepoužívá žádný plugin, ale toto rozšíření MyCode:
> http://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=153707
A nepomohlo by tedy jen přepsat položku Replacements za to co je ve zdrojáku na forum.kodi.tv?
Takto bych to zkusil:
Kód:
<iframe class="imgur-album" src="http://imgur.com/a/$1/embed?pub=true&analytics=false&w=800" height="500" frameborder="0" width="100%"></iframe>
 
Citovat
#9
RossiD: kde je používáno? Zde žádné rozšíření/plugin Imgur není.

wencaS: že by to bylo tak jednoduché? Je to tedy změněno.
 
Citovat
#10
No vida že to funguje.
Chvíli mi trvalo najít post s imgur albem :-)
Tedy předchozí zobrazení se mi líbilo víc, ale s tím se nic asi nenadělá.

Možná by to chtělo si v tom kódu pohrát s hodnatama (poladit je, s tim výškovym posuvníkem je to takové nemastné)
w=800 (předpokládam že to bude width - šířka)
height=500 (to je výška)
 
Citovat
#11
Bohužel lépe to nejde, při zvětšování na výšku se to neustále více a více zvětšuje a posuvník zůstává. W/Width je v zápisu evidentně duplicitně.
 
Citovat
#12
Halt si budeme muset na to zvyknout.

w=800 není duplicitní s width="100%"
width="100%" je součást html kódu a funguje že vyplní celý element ve kterém je ifram vložen, ať je to tabulka, div, span ...
Kdežto w=800 je součást odkazu, tedy toho co imgur poskytne.
 
Citovat
#13
@XBMC-Kodi
Nepsal jsem již o pluginu, ale o kódu který se zde používá - nebo snad ne?

@wencaS
Máš u mne flašku  1 a děkuji  !!!!

@XBMC-Kodi
Taktéž děkuji za realizaci !!!

.... a vůbec - děkuji všem kteří se snažili v tomto problému pomoci a ušetřili mi spoustu přepisování  Thumbup Thumbup Thumbup Jsme halt ta správná komunita  4


Pravda, to minulé zobrazení bylo hezčí a mělo i nějaké ty funkce k dobru, toto je díky jejich absenci rychlejší a možná se vše ještě doladí - lepší než drátem do oka, ne ???
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)