• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
náhledy obalů
#21
@PetrM
Děkuju za reakci. Pročetl jsem vlákno craper ČSFD.cz, zkusil odebrat zdroj s filmy, vyčistil knihovnu a následně vše nastavil znovu, ale bohužel žádná změna se nekoná. V příloze je ukázka jak to mám nastaveno. Už mi z toho hrabe.


Přiložené soubory Miniatury
           
Satelitní přijímač PrismCube Ruby s XBMC.
 
Citovat
#22
A koukal jsi, jestli ty filmy bez posteru mají na ČSFD nějaký plakát? Uveď pár konkrétních příkladů s přesným názvem složky a souboru filmu.
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
#23
@PetrM

Ano, jsou to běžné, známé filmy a postery na www.csfd.cz mají.

Příklad filmu: Dívka, která kopla do vosího hnízda
Na disku mám: ...\FILMY\Divka.ktera.kopla.do.vosiho.hnizda\divka.ktera.kopla.do.vosiho.hnizda.DVDrip.XviD.CZ.avi

Příklad filmu: Vrtěti psem
Na disku mám: ...\FILMY\Vrtěti psem\Vrtěti psem (1997) CZdub.avi

Navíc popisy filmů to stáhne správně, viz tento obrázek v mém prvním příspěvku. (Na té fotce jsem kromě Bastardi 3 plakáty zkoušel připnout ručně). Takže to předpokládám nebude o správnosti pojmenování na disku.
Satelitní přijímač PrismCube Ruby s XBMC.
 
Citovat
#24
No, tak to už ti opravdu neporadím. Zkoušel jsem to na PC, kde mám Kodi 16.1 a ČSFD scraper v.3.4c, a i když ty filmy pojmenuju jako je máš ty, tak to postery normálně stáhne. Nastavení obsahu a scraperu mám skoro stejné, viz přílohy.
Nenapadá mě, kde bys mohl mít co jinak nastavené. Vypadá to na problém se starou verzí Kodi, nejde tam dát novější?


Přiložené soubory Miniatury
           
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
#25
Díky za tvou obětavost a tvůj čas. Myslím, že novější tam nedostanu, je to tak na půl uzavřený systém. Zkusil jsem začít včera kompletně od začátku. Přeinstalace firmware a zformátování disku. Skončil jsem na tom, že nejde aktualizovat repozitáře, žádné, přitom připojení na internet mi to hlásí jako OK. Už s tím krámem šlahnu o zem 11
Satelitní přijímač PrismCube Ruby s XBMC.
 
Citovat
#26
To opravdu vypadá na už nepodporovanou verzi. Tam je nějaký Linux ne? Zkus projit zdejší sekce Linux, nebo HW - ostatní, treba už tam někdo něco podobného řešil, případně se zeptej, a možná ti nějakej linuxák poradí, jak tam tu novější verzi nervat.
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
#27
(30.11.2016, 0:08)PetrM Napsal(a): @optimas
Pokud ta origoš karta je jen 8 GB, což bývá, doporučuju si na ext. HDD vytvořit samostatnou složku pro filmy ze Sosáče a nastavit ji v Sosáči ve Složka pro filmy. Zároveň v nastavení knihovny vypnout stahování miniatur herců, abys ušetřil místo na kartě.

Ahoj, tak jsem se vrátil a vypadá to, že vše funguje jak má. Žádný problém zatím nenastal. Takže to je něco s kartou. Ano mám origo 8GB kartu a ta co blbne je 16GB. Zkusím tam dát ten Berryboot a uvidíme co to bude dělat. navíc je to kingstonka a je nějaká pomalá i když je Class 10 oproti origo Sandisku
X92 - S912 3/32G - CoreELEC 8.95.x - Kodi 18 - Synology DS216j
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)