• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
X96 Amlogic s905x
#21
Vyprdnite sa na Android a nainštalujte si tam LibreELEC.
 
Citovat
#22
Sklamanie  9  u mňa, MXplayer i KODI 17.3 na andr.7.1.2 aj vLibreElec 8.2.2 mi neprehrá video, s ktorým starý eGreat, WD TVlive nemajú problém...


Přiložené soubory
.txt   Example.txt (Velikost: 6,44 KB / Stažení: 127)
 
Citovat
#23
@jojovrtak co mas konkretne za box tento co tu je? X96 Amlogic s905x lebo som sa nestretol z boxom hoci aj z ciny co by este nieco neprehral a to mi ich preslo rukama pozehnane
/LG OLED 55"/- SoundbarSamsung HW-Q990B / BOX - Dune Homatics R 4K plus/
 
Citovat
#24
Video 
jj tento, X96 2GB RAM a celá séria GOT4 vH.264 mi nejde :/ ,sHEVC 10bit krabička problém nemá. Ak budeš chcieť na skúšku kus videa vystrihnem a upnem.



//vystrihnuté video na skúšku ,ak by ho chcel niekto skúsiť prehrať, mne ho KODI nespustí
X96 S905X andr 7.1.2/CE 19.5
 
Citovat
#25
vsak daj skusim
/LG OLED 55"/- SoundbarSamsung HW-Q990B / BOX - Dune Homatics R 4K plus/
 
Citovat
#26
Tak už mi to prehráva, stačilo len vytvoriť novú zložku a tie videá skopírovať...
X96 S905X andr 7.1.2/CE 19.5
 
Citovat
#27
Caute,mel bych take dotaz.Poridil jsem X96 S905x 2/16gb a nahodil kodi 17 na kartu.Boot v poho jen pri prehravani filmy/serialy se sekaji,spis obraz lagne,sekne se na par vterin nekdy i uplne sekne. Titulky bezi dal,ale pokud se obraz po lagu rozjede titulky prestanou sedet,musim je znovu prihrat.Vyskousel jsem i starsi verzi 16.1 pod librercem  a chyba pretrvava.Pritom z flesky jede vse v poho.

Prechazel jsem z Raspbery pi2 potom na Pi3 a vzdy vse v pohode a u X96 problem.Napadlo me nestabilni pripojeni takze skouska bud pres wifi nebo kabel skoncila stejne(v byte mame optiku 20/20).Pritom Kodi na notebooku s win i linuxem bezi v pohode.

Diky za kazdou radu.
X96 S905x 2/16
 
Citovat
#28
Android, že? EDIT: Vlastně bootuješ ze systému karty - snad. Co ten nový FirmWare jak píšou ze začátku tématu?
Někde na foru je popsáno zvětšení keše, jestli to v Kodi u tebe jde... do RAM...
http://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-sledov...osti-cache
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
#29
(24.1.2018, 12:05)meda Napsal(a): Android, že? EDIT: Vlastně bootuješ ze systému karty - snad. Co ten nový FirmWare jak píšou ze začátku tématu?
Někde na foru je popsáno zvětšení keše, jestli to v Kodi u tebe jde... do RAM...
http://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-sledov...osti-cache

Diky,zvetseni keše zrejme pomohlo :)
X96 S905x 2/16
 
Citovat
#30
Koupil jsem krabku MQX 4K Pro s Amlogic s905x, Android 7.1.2, 32G Flash...
Kodi verze 17.6

Jedna věc mě zlobí, možná poradíte. Hledal jsem, hledal a řešení nenašel.

Připojení k internetu přes utp kabel. V Android nastavení vidím připojeno. V Kodi vidím, že není 
 připojeno.

Addons v Kodi fungují jen při připojení přes wifi, ale příjem je naprosto zoufalý, i když je anténa 2m od krabičky. Rád bych, aby fungovaly přes ethernet, ale Kodi připojení kabelem ignoruje.

Díky za radu!

daves
 
Citovat
#31
ahoj, app KODI si nechal povodnu co prisla z krabickou, alebo si zmazal a nainstaloval z g.play store?

+ skus v android system seting natvrdo zakazat wifi
++ niekdy pomoze doplnit ako dalsi DNS google (8.8.8.8)
Beelink GT1 mini (905x2+CE actual-stable)
 
Citovat
#32
daves:
1) Udělej to co píše BoroSK a to znamená, že budeš muset do routeru v nastavení DHCP přidat alternativní DNS. U mě třeba bez google DNS nejedou 2 boxy a pokud tu DNS odeberu z routeru, chová se to stejně jako u tebe. Ethernet všude funguje, ale když chci v Kodi spustit jakýkoliv addon, tak nefunguje. Plácni tam do alternativní(sekundární) klidně tu Google DNS 8.8.8.8 jak píše
2) Vím, že tohle je možná otravné, ale zkus ten box u nějakého kamaráda nebo kolegy, který má jiného internet providera.
3) Zkus resetovat box na tovární nastavení. Pokud nepomůže může být problém ve Firmware, takže máš aktualizováno na nejnovější software?

Pokud nepůjde ani jedna možnost, zřejmě to vypadá na špatnou krabici a možná bych uvažoval o reklamaci.
 
Citovat
#33
@daves Co znamená "V Kodi vidím, že není připojeno." nebo "ale Kodi připojení kabelem ignoruje". Z čeho vycházíš, že Kodi není přes kabel připojeno. Připojeno k čemu? Kodi žádnou možnost nastavení síťových parametrů nemá. Nemá ani žádnou indikaci připojení k síti? To všechno je záležitost operačního systému.
 
Citovat
#34
Tyjo, super komunita. Díky, zkusím a ozvu se jen kdyby se mi nedařilo. Nechcu spamovat. Ještě jednou díky!
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)