• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Zdravím hosta! Přihlášení Registrace

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hlášení chyb
Zde můžete hlásit chyby pluginu.
  • Rarpberry 3 (Libreelec 7.90.004, Openelec - 6.0.3)
  • Nvidia Shield tv (Android 6.0 - SPMC)
  • NAS (Synology DS1815)

Citovat
Som z usa stale mi to buffeting seka

Citovat
a máš zaplacený VIp webshare ? a si přihlášený v pluginu soubory online ?
  • NAS (Synology DS1815)

Citovat
Vratné lahve nie sú z hd zdroja...v obraze je upozornenie ministerstva...
HTPC Win7 64bit Kodi 16.1 Jarvis

Citovat
s tym ja nič nespravim ked je to natiahnu sdčko na 720p :) a ake upozornenie ? nič som nevidel ale jasne nemožem odsledovať každy film :) zmenil som to na sd ale proste pri prečitani suboru to aj tak označi 720p :) popripade to možem zmazať . ale to upozornenie ma zaujima kde si ho videl

Citovat
Počas filmu sa objaví párkrát....je to prvá verzia ktorá šla na net,mozno ju mám ešte aj ja niekde ako divx.... niečo iné na webshare nieje?...iná verzia?

Aha...tak neni,len táto jedna...

Citovat
Vrátne láhve 720p bd-rip [Only registered and activated users can see links Click here to register]

Poprosím nahrať do doplnku...

Citovat
tak ako si povedal bola to jedina verzia čo som našiel inak určite by tam bola kvalitnejšia , ten odkaz je ok ale vo vyhladavani mi to nenajde a nenajde mi to ani plugine aj ked dam priamy odkaz :) potrebujem to dostať do pluginu souboy online Sad nijak to tam neviem dosať , ak by sa to dalo určite pridam. Tu verziu čo tam bola som odstranil som odstranil.

Citovat
no vše mi jede až na to že se mi všechno seká mám vip webshare, ale mám pořád plnou vyrovnávací paměť, jde s tím něco udělat díky moc

Citovat
michalnet: a jaký máš net? rychlost
Amiko A3,android,kodi 16

Citovat
[Obrázek: test.jpg]

Citovat
stejný problém, včera ok

Citovat
michalnet:tak to bude asi málo sd kvalita jede v pohodě že?
Amiko A3,android,kodi 16

Citovat
720 i 1080 jede ale ne pres stream asi to bude malo

Citovat
jj já mám kolem 16 a taky se to někdy seká jede to třeba do poloviny a paka to buferuje
Amiko A3,android,kodi 16

Citovat
Většina filmů nemá stabilní bitrate většinou se v průběhu filmu zvyšuje, u některých filmů větší jen u úvodní znelky. Pokud si myslíte že by to měl váš internez zvládnout doporučuji napsat na webshare co máte za problém poskyto atele vašeho připojení + výsledky z měření rychlosti na jejich server webshare.speedtest.net (většinou je problém u poskytovatele a oni je samy kontaktuji a pokusí se s nimi domluvit. Mám odzkoušeno)
  • NAS (Synology DS1815)

Citovat

Přejít na fórum:

Prochází: 1 host(ů)