XBMC-Kodi.cz

Úplná verze: UPOZORNĚNÍ - NOVÝ REPOZITÁŘ XBMC-KODI CZ/SK
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.

UPOZORNĚNÍ - NOVÝ REPOZITÁŘ XBMC-KODI CZ/SK - XBMC-Kodi

Repozitář:
> Název: XBMC-KODI CZ/SK
> Web repozitáře s návodem: https://repo.xbmc-kodi.cz/

[Obrázek: info.php?id=1] [Obrázek: info.php?id=2] [Obrázek: info.php?id=3]

> GitHub repozitář (pro vývojáře): https://github.com/xbmc-kodi-cz



Tento repozitář vznikl jako reakce na dlouhodobě nespravovaný repozitář KODI CZ/SK a má za cíl naprosto jiný přístup. Jeho vzorem je repozitář oficiální Kodi komunit a již zde nebudou žádné submoduly. Díky tomu se již nikdy nestane, když se autor z jakéhokoliv důvodu odmlčí, že by odřízl všechny a bylo by nutné hledat fix pokoutně všude možně.

Veškeré opravy se budou řešit už a jen na oficiálním repozitáři, kde bude hlavní administrátor a každý autor bude mít přístup ke svému doplňku, zároveň může být více administrátorů a případnou rychlejší opravu kdykoliv nahodit.

Aktuálně je již repozitář plně funkční a pro jeho správnou funkci doporučujeme odebrat původní repozitář a nainstalovat tento. Jedině tak může začít fungovat hlavní deviza repozitáře a to, automatické průběžné opravy doplňků.

Touto formou se ještě sluší poděkovat uživateli wombat, který nejenom, že implementoval stávající doplňky (ty funkční), ale zároveň
všechny skripty zautomatizoval a repozitáři tak doslova vdechl jeho život. Současně se tímto stává i hlavním správcem repozitáře.

Pro komentáře pokračujte do příslušného tématu:
https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-repoz...kodi-cz-sk