XBMC-Kodi.cz

Úplná verze: audio
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Tak nevím, zda jsem blbej já nebo program. "nainstaloval" jsem v kodi Play.cz a spustil  countryradio a nic - ani se z toho pak nelze dostat jinak, než restartováním celýho Kodi. Pak jsem tedy pustil prvni radio v pořadí - a hrálo - jenže ovládání hlasitosti nefungovalo >??! Chtěl jsem to zastavit ale - jak? Vlevo vylejzá nějakej ovládací panel, ale dostat se na něj nelze - hned zase zaleze > ???! Taky jsou problémy se spouštěním doplňků - tento muséím nejprve přejít v menu, na hlavním "rozcestníku" je mrtvek play. Dtto instalace z depozitářů - taky se tam dostávám oklikou, ten obrázek je mrtvej (inst. z depozitáře pak je ten druhej funkční). Mám obavy , že je program vadnej, nebo vám ostatním toto všechno funguje?
Jj nejspíše bude chyba v programu, jelikož když to country radio přehraji ve videoplayeru tak funguje, kdežto defaultně je nastaven "pap" a tam dochází k záseku.
Václave ....takže pokud chceš hrát s country rádiem, tak kliknout na ikonu pravým přehrát 128 zase pravým a dát ne PAPlayer, ale ten pod ním Videoplayer....a radio funguje.....čus.
Martin Plachta: Díky, funguje. A hledám, jestli by nešel nastavit teda ten Videoplayer jako hlavní a nic nevidím :o(
Kde se dočtu tyhle "vychytávky" ?