XBMC-Kodi.cz

Úplná verze: Pridanie Addonov Sosac, Befun,....
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Ahojte,

viete mi poradit, nejde mi z repozitara KODI CZ/SK pridat addony napr. Sosac, Befun,... Stale vypisuje chybovu hlasku : "failed to install a dependency"

z Repozitara ( Fusion ) som nainstaloval vsetky skripty, upgradol co sa dalo. Pouzivam kodi 17 Krypton, Android TV box : mini M8S 2.

Zaroven som vsetko skusil rozbehat na Samsung S7 a na mobile vsetko funguje bez problemov.

Dakujem za radu/info.
Tak si ten repozitář rozklikni a měla by ti naskočit nabídka. Vybrané doplňky si pak nainstaluješ zase dvojklikem na nich a naskočí ti takové jako menu, kde bude buď instalovat nebo povolit. A to je všechno. Maximálně ještě můžeš upravit u některých nastavení a nic jiného se s tím nedělá.
Ano a ked vyberem moznost instalovat z ponuky addonov v repozitary tak vypise hore spominanu hlasku : failed to install a dependency ...
Tak to ti neporadím. Možná máš něco zakázané v nastavení Kodi jako takovém. Občas se stane, že některé doplňky po nainstalování stejně nefungují, zejména německé atd. Ale opravdu bych hledal v celkovém nastavení Kodi tam bych postupně měnil jednotlivá nastavení.
Ale možná se ještě někdo ozve a poradí něco lepšího.
Proč "Fusion" ???? 
Vymaž repozitář CZ/SK z Fusionu, nově si jej stáhni odtud → Kodi CZ/SK repozitář doplňků → repository.kodi-czsk-1.0.2.zip
Nainstaluj a mělo by vše být OK  4
Rossi, nepomohla ani tvoja rada, ale podarilo sa mi to vyriesit nasledovne:
pramo v addone napríklad "Sosac" ked si odtvoris zipko, najdes tam XML subor kde mas napisane predpoklaedy ake musis splnit k instalacii.
Mne chybal skript Stream Resolver.
Po jeho doinstalacii uz je mozne instalovat addony.

Dik
To je právě tím, žes neinstaloval správně, tedy napřed CZ/SK repozitář, a z něj pak Sosáč apod. , pak by se ti to nestalo.
Já nevím, návodů na správnou instalaci Sosáče je plný internet i tohle fórum, ale pořád se najdou lidi, který to jsou schopný zvojtit.   Icon_rolleyes
Sosač je spoplatnený....
To ovšem, LOGMANe, je informace, která k názvu tématu nemá co říci. Řeší se to už jinde.
http://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-nefunk...A1en%C3%AD