XBMC-Kodi.cz

Úplná verze: Estuary Stream-Cinema
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
[attachment=5748]Estuary Stream-Cinema Leia je modifikací výchozího skinu Estuary pro Kodi 18 Leia, upraveného tak, aby bylo možné jednoduchým způsobem, z hlavního menu, používat funkce addonu Stream-Cinema a dalších vybraných populárních addon-ů. Hlavní menu je doplněno sadou funkcí a odpovídajícími widgety. Kromě toho jsou ve skinu provedeny drobné úpravy zlepšující některé ostatní funkce nebo jsou některé nové funkce podporovány.

Protože původní autor skinu již na jeho vývoji dále nepokračuje, není ani tato verze Estuary Stream-Cinema Leia pro Kodi 18 Leia zcela aktuální. Jde pouze o upravenou instalaci předchozí verze Estuary 2.0.12 pro Kodi Leia 18 RC4 tak, aby ji bylo možné nainstalovat na finální released verzi. Ne všechny funkce (zejména týkající se PVR) budou 100% funkční. Přesto je možné tento skin používat a jeho funkce je ověřena až do verze Kodi 18.3 Leia.

Addons podporované v hlavním menu
 • Stream-Cinema
 • iVysílání
 • Radio
 • Trailer
Funkce hlavního menu
 • Stream-Cinema - hlavní menu s vybranou sadou widgetů
 • Filmy - odkaz na filmy s typickými widgety s možností volitelně použít widget z Trakt
 • Seriály - odkaz na seriály s typickými widgety s možností volitelně použít widget z Trakt
 • Pohádky - odkaz na pohádky (viz Zoznamy/Rebríčky, pohádky z filmů, Disney) s widgetem Nově přidané a Náhodně vybrané
 • Koncerty - odkaz na koncerty s widgetem Náhodně vybrané
 • Anime - odkaz na filmy a seriály Anime s widgety Náhodně vybrané
 • Televize - odkaz na aktuálně vysílané filmy s widgety Program Dnes a Program na 14 dní
 • Moje Seznamy - odkaz na seznamy Trakt
 • iVysílání - přidána podpora pro addon iVysílání v podobném funkčním rozsahu jako pro Stream-Cinema
 • Radio - přidána podpora pro addon Radio (dříve Radio.de)
 • Trailer - přidána podpora pro addon Trailer
[attachment=3901][attachment=3902]
Ostatní funkce
 • Rozšíření funkce hledání Kodi o funkce vyhledávání Stream-Cinema
 • Zobrazení hodnoty Rating a UserRating v posterech widgetů a vybraných seznamů
 • Zobrazení data a dne v týdnu
 • Zobrazení příznaku rozdílu aktuální verze Stream-Cinema a verze základního skinu Estuary
 • Zobrazení místa (lokality) pro počasí
 • Zobrazení zatížení CPU, obsazení paměti, teplota CPU a teplota GPU
 • Reload skinu - spuštění funkce v Power Menu
 • Zobrazení widgetů na celé obrazovce - v nastavení volitelná funkce, mění způsob zobrazení widgetů, využívající celou plochu obrazovky
 • Zobrazení info widgetu - v nastavení volitelná funkce, doplňující zobrazení widgetu o detailní informaci o vybraném filmu/seriálu/epizodě
 • Reboot z vnitřní paměti - do Power menu doplněna možnost provést Reboot z vnitřní paměti - možno povolit/zakázat v nastavení
 • Widgety - rozšířeny a upraveny všechny widgety, změna třídění na "random" u seznamů, ke kterým Stream-Cinema neposílá datum přidání
 • Widget Limit - možnost zadání maximálního limitu počtu položek widgetu (5 - 50) - po změně je nutný reload skinu 
[attachment=3903][attachment=3904][attachment=3905]
Funkce nastavení skinu
 • Obecné - původní stránka nastavení, rozšířená o nastavení drobných úprav skinu
 • Specifická nastavení - specifická nastavení související s novými funkcemi, která nemají vztah k hlavnímu menu
 • Položky hlavní nabídky - zcela přepracované nastavení všech položek hlavního menu a jednotlivých widgetů

Omezení a nevyřešené problémy
 • Momentálně není ve skinu zajištěna periodická obnova obsahu widgetů, což může za jistých okolností zpozdit okamžik, kdy se nový titul, poté se se objeví v addon, objeví i ve widgetu.
 • Masivní použití widgetů, které jsou naplňovány obsahem z addon, který tento obsah získává ze serveru z Internetu, způsobí prodloužení náběhu Kodi a prvotní aktualizaci všech widgetů.
 • Veškeré texty, které do skinu přibyly v rámci modifikace výchozího skinu, jsou součástí výkonných souborů. Tato verze tedy neodporuje jiný jazyk než češtinu.

Upozornění:

Poslední aktuální verzi Estuary Stream-Cinema Leia ke stažení už na fóru nehledejte. Byla vložena do Repozitář XBMC-KODI CZ/SK, instalovat si ji tedy můžete odtud. Další práce na skinu i jeho další vývoj jsou ukončeny.
[attachment=5750]Estuary Stream-Cinema pro Kodi 17 Krypton

Upozornění:

Poslední aktuální verzi Estuary Stream-Cinema Krypton ke stažení už na fóru nehledejte. Byla vložena do Repozitář XBMC-KODI CZ/SK, instalovat si ji tedy můžete odtud.
bude někde možné stáhnout Estuary s tvou úpravou pro Stream cinema? měl bych o ni dost velký zájem. KODI používám jenom na IPTV a potom Stream Cinema, takze by mi to moc pomohlo. Dík za odpověď.
Ahoj,taky bych měl zájem snažil jsem se to upravovat podle tvých návodů,ale zjistil jsem že na to nemám. Díky moc
a Bude to ke stažená tady, ale dejte mi chvíli čas. Musím to ještě doladit.
Já bych měl zájem jen o jednotlivé úpravy ve skinu 1
Vytvořím celý nový skin Estuary Stream-Cinema a k tomu udělám seznam všech souborů, kde došlo k nějaké změně oproti originálu Estuary a ty změny v novém skinu zdokumentuji. Budeš si z toho moci vzít, co potřebuješ.
Také se mi to moc líbí, klidně bych se spokojil pouze s modifikací Estuary jako v Kodi 18 kde lze v nastavení skinu vybrat zapnutí zobrazení hodnocení filmů a položky v nastavení jsou smysluplně seřazeny což by mě bohatě stačilo. Sice jsem to nevyzkoušel, ale tato upravená verze z 18 asi nejde nainstalovat do Kodi 17
Takže předem Diky za cokoli.
Bude to fungovat na Xbox One S?
Nenapadá mě, proč by neměl.
Můžu se zeptat jak to vypadá, kdy skin bude?
Děkuji moc...
Právě jsme vydal první verzi skinu Estuary Stream-Cinema 1.9.16.a, ke stažení je (a vždy i další verze budou) v prvním příspěvku tohoto tématu. Viz http://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-estuary-stream-cinema?pid=39164.

Jde o první vydání, značně syrové a ne v takové podobě, jak by odpovídalo zásadám a principům Kodi addon. Za to se omlouvám a věřím, že v dalších verzích se to bude pomalu a postupně zlepšovat.

Kamarádům ze Slovenska se omlouvám, ale to, co je ve skinu oproti výchozímu Estuary nové, je zatím pouze česky. Jakmile si to sedne, tak vyrobím korektní správnou verzi s plnou podporou tří jazyků (cz, sk a en).

Jsem samozřejmě připraven reagovat na hlášení o chybách. Pokusím se reagovat rychle, ale protože pracuji, počítejte vždy s večerní nebo noční frekvencí.

Také samozřejmě přivítám náměty, doporučení a přání. Jen prosím pamatujte, že jde o jednoduchý skin a že bych z něj nerad vybudoval nějaké monstrum s milióny funkcí.  1
Good job zajtra to nahodim
Díky jen testnuto a dobrá práce,ale nechávám náš JiRo 1
Ahoj Jiro,
můžou být nějaké problémy pokud skin budu testovat i na " Kodi v18 Leia" ?

nerad bych hlásil nějaké případné chyby?
Díky moc, super práce
Skin 1.9.16.a není s Leia kompatibilní. Tam se používá výchozí skin Estuary 2.x.x, takže musíš počkat, až vyrobím modifikaci z něj.
Díky za dobře odvedenou práci.

Jen bych upřesnil pro ty co mají Kodi nainstalováno jako UWP aplikaci do Windows 10 (přes windows Store), že cesta k souborům Kodi je: %LOCALAPPDATA%\Packages\XBMCFoundation.Kodi_4n2hpmxwrvr6p\LocalCache\Roaming\Kodi\

viz: https://kodi.wiki/view/Userdata
Díky za doplnění, vložil jsem do návodu na instalaci.

Poznámka k problému s widgetem Nově přidané koncerty.

Pro některé seznamy poskytuje addon třídění podle časových kritérií. To se využívá např pro Naposledy přidané... které jsou seřazeny podle atributu dateadded. Pro některé seznamy ale takovéto třídění addon nemá, například pro Koncerty, které má setříděné vždy podle abecedy. Obešel jsem to tím, že zatřídění podle dateadded provádím až ve widgetu. Problém ale je ten, že addon funguje tak, že posílá dotaz na server a ten mu je vrací tak, že pokud by měla odpověď na daný dotaz vytvořit seznam příliš dlouhý, pošle se pouze jeho část, přičemž jeho poslední položkou je next, které addon interpretuje jako dotaz na další část seznamu. Takovýto seznam se pak zatřídit podle času tak, aby dával správný výsledek nedá.

U některých seznamů, které nejsou tak dlouhé a next se do nich nevkládá, zatřídění funguje. Je např. použito u Naposledy přidané pohádky, kde seznam ještě není tak dlouhý, aby byl rozdělen na více částí a next se tam tedy (zatím) neobjevuje.

Je tedy otázkou, jaký obsahu do widgetu vložit. Pokud tam dáme prostý seznam Koncerty, bude ve widgetu vždy pouze prvních 15 koncertů, což je asi k ničemu. Co myslíte?
Ve widgetu "Poslední sledované seriály" se mi tyto řadí podle abecedy a to od Z do A a ne podle posledního sledovaného, jako u filmů. Je to schválně?
Pak ještě jeden dotázek - v původním úvodním příspěvku jsi měl sníme, na kterém jsi měl pod ukazatelem času dva grafické ukazatele - vytížení CPU a paměti. Šlo by to přidat do skinu? Teď mám pod těma hodinama takové nepěkné volné místo :-)
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30