XBMC-Kodi.cz

Úplná verze: Estuary Stream-Cinema 2.0.12.a2fix2 od @Saxel [2018-02-26]
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
[attachment=3525]Estuary Stream-Cinema je modifikací výchozího skinu Estuary, upraveného tak, aby bylo možné jednoduchým způsobem, z hlavního menu, používat funkce addonu Stream-Cinema a dalších vybraných populárního addon-ů. Hlavní menu je doplněno sadou funkcí a odpovídajícími widgety. Kromě toho jsou ve skinu provedeny drobné úpravy zlepšující ostatní vybrané funkce.

Addons podporované v hlavním menu
 • Stream-Cinema
 • iVysílání
 • Radio
 • Trailer
Funkce hlavního menu
 • Stream-Cinema - hlavní menu s vybranou sadou widgetů
 • Filmy - odkaz na filmy s typickými widgety s možností volitelně použít widget z Trakt
 • Seriály - odkaz na seriály s typickými widgety s možností volitelně použít widget z Trakt
 • Pohádky - odkaz na pohádky (viz Zoznamy/Rebríčky, pohádky z filmů, Disney) s widgetem Nově přidané a Náhodně vybrané
 • Koncerty - odkaz na koncerty s widgetem Náhodně vybrané
 • Anime - odkaz na filmy a seriály Anime s widgety Náhodně vybrané
 • Televize - odkaz na aktuálně vysílané filmy s widgety Program Dnes a Program na 14 dní
 • Moje Seznamy - odkaz na seznamy Trakt
 • iVysílání - přidána podpora pro addon iVysílání v podobném funkčním rozsahu jako pro Stream-Cinema
 • Radio - přidána podpora pro addon Radio (dříve Radio.de)
 • Trailer - přidána podpora pro addon Trailer
Ostatní funkce
 • Rozšíření funkce hledání Kodi o funkce vyhledávání Stream-Cinema
 • Zobrazení hodnoty Rating a UserRating v posterech widgetů a vybraných seznamů
 • Zobrazení data a dne v týdnu
 • Zobrazení příznaku rozdílu aktuální verze Stream-Cinema a verze základního skinu Estuary
 • Zobrazení místa (lokality) pro počasí
 • Zobrazení zatížení CPU, obsazení paměti, teplota CPU a teplota GPU
 • Reload skinu - spuštění funkce v Power Menu
 • Zobrazení widgetů na celé obrazovce - v nastavení volitelná funkce, mění způsob zobrazení widgetů, využívající celou plochu obrazovky
 • Zobrazení info widgetu - v nastavení volitelná funkce, doplňující zobrazení widgetu o detailní infoemaci o vybraném filmu/seriálu/epizodě
 • Reboot z vnitřní paměti - do Power menu doplněna možnost provést Reboot z vnitřní paměti - možno povolit/zakázat v nastavení
 • Widgety - rozšířeny a upraveny všechny widgety, změna třídění na "random" u seznamů, ke kterým Streamm-Cinema neposílá datum přidání
 • Widget Limit - možnost zadání maximálního limitu počtu položek widgetu (5 - 50) - po změně je nutný reload skinu 
Funkce nastavení skinu
 • Obecné - původní stránka nastavení, rozšířená o nastavení drobných úprav skinu
 • Specifická nastavení - specifická nastavení související s novými funkcemi, která nemají vztah k hlavnímu menu
 • Položky hlavní nabídky - zcela přepracované nastavení všech položek hlavního menu a jednotlivých widgetů

Omezení a nevyřešené problémy
 • Momentálně není ve skinu zajištěna periodická obnova obsahu widgetů, což může za jistých okolností zpozdit okamžik, kdy se nový titul, poté se se objeví v addon, objeví i ve widgetu.
 • Masivní použití widgetů, které jsou naplňovány obsahem z addon, který tento obsah získává ze serveru z Internetu, způsobí prodloužení náběhu Kodi a prvotní aktualizaci všech widgetů.
 • Veškeré texty, které do skinu přibyly v rámci modifikace výchozího skinu, jsou součástí výkonných souborů. Současné verze tedy neodporuje jiný jazyk než češtinu.
To-Do
 • Vývoj této verze je ukončen

Verze Estuary Stream-Cinema pro verzi Kodi 17.6 Krypton

Verze Kodi: 17.x Krypton
Verze výchozího skinu Estuary: 1.9.16
Verze skinu Estuary Stream-Cinema: 1.9.16.j2

Changelog:
 • odstraněna chyba způsobující občasný samovolný reload skinu
Instalační soubor ke stažení: [attachment=4920]
[attachment=4338Estuary Stream-Cinema je modifikací výchozího skinu Estuary pro Kodi 18 Leia, upraveného tak, aby bylo možné jednoduchým způsobem, z hlavního menu, používat funkce addonu Stream-Cinema a dalších vybraných populárního addon-ů. Hlavní menu je doplněno sadou funkcí a odpovídajícími widgety. Kromě toho jsou ve skinu provedeny drobné úpravy zlepšující ostatní vybrané funkce.

Protože původní autor skinu již na jeho vývoji dále nepokračuje, není ani verze Estuary Stream-Cinema pro Kodi 18 Leia aktuální. Existuje fix od @Saxel, který poslední instalaci funkční verze upravil tak, aby šla nainstalovat na poslední verze Kodi 18 Leia. Tento fix ale vychází z verze Estuary 2.0.12 pro Kodi Leia 18 RC4, takže neřeší poslední změny ve finální verzi Kodi a výchozího Estuary. Ne všechny funkce (zejméma týkající se PVR) budou 100% funkční.

Verze Estuary Stream-Cinema pro aktuální stabilní verzi Kodi 18 Leia

Verze Kodi: 18.x Krypton
Verze výchozího skinu Estuary: 2.0.12
Verze skinu Estuary Stream-Cinema:  2.0.12.a2fix2

Instalační soubor ke stažení: [Only registered and activated users can see links Click here to register]
bude někde možné stáhnout Estuary s tvou úpravou pro Stream cinema? měl bych o ni dost velký zájem. KODI používám jenom na IPTV a potom Stream Cinema, takze by mi to moc pomohlo. Dík za odpověď.
Ahoj,taky bych měl zájem snažil jsem se to upravovat podle tvých návodů,ale zjistil jsem že na to nemám. Díky moc
@markb4321 a @hitman222 Bude to ke stažená tady, ale dejte mi chvíli čas. Musím to ještě doladit.
Já bych měl zájem jen o jednotlivé úpravy ve skinu 1
@otava5 Vytvořím celý nový skin Estuary Stream-Cinema a k tomu udělám seznam všech souborů, kde došlo k nějaké změně oproti originálu Estuary a ty změny v novém skinu zdokumentuji. Budeš si z toho moci vzít, co potřebuješ.
Také se mi to moc líbí, klidně bych se spokojil pouze s modifikací Estuary jako v Kodi 18 kde lze v nastavení skinu vybrat zapnutí zobrazení hodnocení filmů a položky v nastavení jsou smysluplně seřazeny což by mě bohatě stačilo. Sice jsem to nevyzkoušel, ale tato upravená verze z 18 asi nejde nainstalovat do Kodi 17
Takže předem Diky za cokoli.
Bude to fungovat na Xbox One S?
@kom72 Nenapadá mě, proč by neměl.
Můžu se zeptat jak to vypadá, kdy skin bude?
Děkuji moc...
Právě jsme vydal první verzi skinu Estuary Stream-Cinema 1.9.16.a, ke stažení je (a vždy i další verze budou) v prvním příspěvku tohoto tématu. Viz [Only registered and activated users can see links Click here to register].

Jde o první vydání, značně syrové a ne v takové podobě, jak by odpovídalo zásadám a principům Kodi addon. Za to se omlouvám a věřím, že v dalších verzích se to bude pomalu a postupně zlepšovat.

Kamarádům ze Slovenska se omlouvám, ale to, co je ve skinu oproti výchozímu Estuary nové, je zatím pouze česky. Jakmile si to sedne, tak vyrobím korektní správnou verzi s plnou podporou tří jazyků (cz, sk a en).

Jsem samozřejmě připraven reagovat na hlášení o chybách. Pokusím se reagovat rychle, ale protože pracuji, počítejte vždy s večerní nebo noční frekvencí.

Také samozřejmě přivítám náměty, doporučení a přání. Jen prosím pamatujte, že jde o jednoduchý skin a že bych z něj nerad vybudoval nějaké monstrum s milióny funkcí.  1
Good job zajtra to nahodim
Díky jen testnuto a dobrá práce,ale nechávám náš JiRo 1
Ahoj Jiro,
můžou být nějaké problémy pokud skin budu testovat i na " Kodi v18 Leia" ?

nerad bych hlásil nějaké případné chyby?
Díky moc, super práce
@RenEdi Skin 1.9.16.a není s Leia kompatibilní. Tam se používá výchozí skin Estuary 2.x.x, takže musíš počkat, až vyrobím modifikaci z něj.
Díky za dobře odvedenou práci.

Jen bych upřesnil pro ty co mají Kodi nainstalováno jako UWP aplikaci do Windows 10 (přes windows Store), že cesta k souborům Kodi je: %LOCALAPPDATA%\Packages\XBMCFoundation.Kodi_4n2hpmxwrvr6p\LocalCache\Roaming\Kodi\

viz: [Only registered and activated users can see links Click here to register]
@juracv Díky za doplnění, vložil jsem do návodu na instalaci.

Poznámka k problému s widgetem Nově přidané koncerty.

Pro některé seznamy poskytuje addon třídění podle časových kritérií. To se využívá např pro Naposledy přidané... které jsou seřazeny podle atributu dateadded. Pro některé seznamy ale takovéto třídění addon nemá, například pro Koncerty, které má setříděné vždy podle abecedy. Obešel jsem to tím, že zatřídění podle dateadded provádím až ve widgetu. Problém ale je ten, že addon funguje tak, že posílá dotaz na server a ten mu je vrací tak, že pokud by měla odpověď na daný dotaz vytvořit seznam příliš dlouhý, pošle se pouze jeho část, přičemž jeho poslední položkou je next, které addon interpretuje jako dotaz na další část seznamu. Takovýto seznam se pak zatřídit podle času tak, aby dával správný výsledek nedá.

U některých seznamů, které nejsou tak dlouhé a next se do nich nevkládá, zatřídění funguje. Je např. použito u Naposledy přidané pohádky, kde seznam ještě není tak dlouhý, aby byl rozdělen na více částí a next se tam tedy (zatím) neobjevuje.

Je tedy otázkou, jaký obsahu do widgetu vložit. Pokud tam dáme prostý seznam Koncerty, bude ve widgetu vždy pouze prvních 15 koncertů, což je asi k ničemu. Co myslíte?
Ve widgetu "Poslední sledované seriály" se mi tyto řadí podle abecedy a to od Z do A a ne podle posledního sledovaného, jako u filmů. Je to schválně?
Pak ještě jeden dotázek - v původním úvodním příspěvku jsi měl sníme, na kterém jsi měl pod ukazatelem času dva grafické ukazatele - vytížení CPU a paměti. Šlo by to přidat do skinu? Teď mám pod těma hodinama takové nepěkné volné místo :-)
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24