XBMC-Kodi.cz

Úplná verze: TV on-line streamy, sekání obrazu
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Nevíte někdo prosím, jestli se dá odstranit sekání obrazu ze streamů iptv? Ať si stáhnu kterýkoliv playlist (s vyjímkou jednoho a to balíčku ORF) u všech přehrávaných kanálů se obraz po pár vteřinách zasekne a buď se vrátí děj zpět a nebo poskočí děj dopředu. To se děje při přehrávání v Acestreamu (vlc).  Pokud použiju IPTV Player, nebo Kodi, obraz vypadne a musí se znova spustit kanál.
Zatím nechci psát zdroj (web), abych se nedopustil nějakého prohřešku na zdejším fóru.
Jako ukázku posílám txt playlist, který je ve formátu .ts  .   Nepomáhá ani převod na m3u.

Napadá vás nějaké řešení ? 
macc
macc : čistě teorie - pustil jsem si pár streamů ve VLC a chovají se,jak říkáš. Ale všimni si, že v momentu záseku ti do obrazu naskočí internetová adresa streamu a pak to zase nějakou vteřinu jede a tak pořád dokola. Já bych řekl,že problém je na straně serveru a to buď úmyslný (nemáš zaplaceno) nebo technický.
ros: Ale jo, toho jsem si samozřejmě taky všimnul. Na druhou stranu ta adresa ti tam naskočí vždycky, když spustíš jakýkoliv program. Řekl bych, že naskakuje z toho důvodu, že právě na tu chvíli, když se přeruší tok streamu a znovu nabíhá.
Asi před dvěma měsíci jsem si takhle stáhl česky mluvené programy, podobné těm, které jsou zde, ale navíc s Filmboxy, AXN, AMC a ty běhaly bez problémů, ovšem jen týden. Těch playlistů jsou tam denně spousty a všechny s podobným problémem, ať placené nebo free. A že by na všech (a že jich je!) serverech byla chyba...

macc

ros
Zdá se , že zrovna v tomto případě jsi měl pravdu!   Už je na těch programech odkaz na Shynetv.com