XBMC-Kodi.cz

Úplná verze: RPi zablokuje P2P síť.
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Konečně jsem dotvořil vše tak, že mi to +/- vyhovuje až na jeden problém. Malina mi zlikviduje win P2P síť. Prošmejdil jsem mockrát celé nastavení nic ale nevidím a hlavně mne nenapadá jak zjistit příčinu. Závada se projeví navíc v rozmezí pár hodin až cca 30 hodin. Zkoučel jsem DHCP i pevnou, vše stejné, jedu přes wifi. 
Stav po zapnutí
[attachment=4613]
Stav po pár  hodinách
[attachment=4614]
Pouze počítač s XP hlásí, že byl překročen počet síťových připojení (myslím, že to hlásíval při pokusu použít XP jako server, kde bylo max 10 spojení.
Nikdo nemá nápad, tak zkusím namátkou. WiFi - všechna uvedená zařízení jedou přes WiFi? Nebo něco LAN a něco WiFi..?
Vyzkoušej omezení počtu síťových služeb (protokolů) v LibreElec Config a Kodi, pak postupně povolovat. Obvyklé neshody se samba funkcí u W10; vyzkoušej v konfiguraci LibreElec min/max=samba1/samba3 a v Kodi min/max=neurčeno/samba3.
Uritě nemáš zapojené WiFi i LAN v RPi? Nedochází někde k routování, sdílení - zacyklení?
Všechno kromě FSI5545 a LIBREELEC jede po LAN, u kodi mám lan nepovolenou (nefunguje mám GB lan), nic s W10 se v síti nenachází. To routování sdílení je variantou, ale to by muselo dělat právně Kodi, pokud malinu vypnu, během pár minut se vše "opraví".  Na konfigutaci SMB v kodi kouknu resp .zkusím pozměnit.