XBMC-Kodi.cz

Úplná verze: Je problem v kodeku?
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Neviem prečo, ale filmy vo formate mp2 (mpeg-1)sa mi ukazujú takto.Je problem vo filme alebo chýbajúcom kodeku.
(20.2.2019, 14:10)Braccka Napsal(a): [ -> ]Neviem prečo, ale filmy vo formate mp2 (mpeg-1)sa mi ukazujú takto.Je problem vo filme alebo chýbajúcom kodeku.

Mám to samé, problém nevidím v Kodi, ale buď ve výkoném procesoru (nejaka nekompatabilita) a nebo novejsim Androidu? Na Evolveo H4 s Androidem 6.0.1 to funguje bez problému na stejné verzi Kodi. Na Evolveo M4 nebo M8 s Androidem 7.1.2 to bohuzel nejde, Ani na Tesla boxu Q8.  Pri vypnuti HW akcelerace (media codek 2x)v nastaveni prehravace obraz jde, ale seka se a rozchazí se ze zvukem.
Hm...
Mám Evolveo H8 a moje domácí videa byly hluboko v minulém století vyrobeny jako VCD, což je mpeg1, Tyto VCD mám v NASu převedené na soubory, kromě nižší kvality dané samozřejmě rozlišením a poplatné historickému formátu hrají bez problémů.
V závěru minulého století již jsem pokročil a dělal DVD, ale se zvukem MP2, AC3 bylo v plenkách a opšt hraje bez problémů.
Musím k tomu ovšem dodat, že na Evolveu mám LIbreElec, Android jsem po marném snažení uznal nezpůsobilým pro Kodi nebo opačně to nevím a kromě mobilu ho nepoužívám.
Tímto doporučuji přejít na LibreElec a je po problémech, všech.