XBMC-Kodi.cz

Úplná verze: Doplňky na plochu
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Prosím o radu, kde se dá doinstalovat, nebo nastavit, aby v domovské obrazovce Kodi ukazovalo využití procesoru, rychlost sítě, popř teplota procesoru?
- pročti si Estuary Stream Cinema nebo Estuary Easy
Díky. Něco už mám nastavené. Ale co se mi nedaří je nastavit Stream cinema aby u filmů zobrazovalo hodnocení z Čsfd. Jen uživatelské hodnocení v červené hvězdě.
Nastavení/Nastavení vzhledu/Obecné/Zobrazit uživatelský rating - Zobrazit scraper rating. Musí se sjet obrazovkou až dolů.
BTW - ta červená hvězda je ten scraper rating. Uživatelský je tuším modrý (nepoužívám ho, je vázán myslím na soubory v knihovně).

EDIT: To se týká nastavení Estuary Stream Cinema.
Modrou hvězdu jsem zatím neviděl, ale jak říkáš, bude to vázáno na knihovnu. A tu taky nepoužívám. 
Nahodil jsem ten skin Cinema, celkem pěkné, hodně možností úprav. Ale zjistil jsem, že se z něj nemůžu bootnout zpět do androidu. V klasickém Estuary je pod vypínacím tlačítkem možnost reeboot to internal. Toto u Cinema chybí. Možná to chce jen někde v nastavení udělat fajfku, ale není důvod, proč by to někdo schovával do nastavení.
Já to teda nepotřebuju, ale v Nastavení/Nastavení vzhledu/Specifická nastavení je možnost "Povolit reboot z vnitřní paměti.
Díky. Vlastně jsem to tam zahlídl, ale myslel jsem, že se to týká Libre, pokud je ve vnitřní paměti.
Tak to z toho bootnout zpět do Androidu nejde.
Tak to je někde chyba. Jakou používáš verzi a kde sis ji pořídil? Po výpadku autora e v tom poněkud "bordel", takže je možné, že se někam zatoulala stará verze, protože tady ta chyba se už jednou objevila.
- jak to KODI vlastně provozuješ - máš LE (CE) na SD kartě, ve vnitřní paměti, nebo ho pouštíš jako apku z Androida?
Tak Libre mám verzi 8.2.3.1 , Kodi mám 17.6 Git : a9a7a20 
Instalováno mám na externí sd kartě. Krabice X96 mini.
OK, ale mluvili jste o skinu...
Mluvili, ale jde o to, že mi z toho skinu Cinema nejde boot zpět do androidu, který mám na interní paměti. Pokud vyměním skin za klasický, základní, tak to funguje.
Mě zajímá, jako verzi skinu Estuary Stream-Cinema a z jakého místa sis nainstaloval.
Takže mám tuto verzi. Zatím jsem dal zpět Estuary a tam boot do Androidu funguje bez problémů. A instaloval jsem to klasicky z nastavení Libre kde je možnost změny skinů. Nestahoval jsem nikde externě mimo Kodi.
Estuary Stream-Cinema v repozitáři se neauktualizuje, musíš instalovat ručně z tohoto příspěvku Estuary Stream-Cinema.
Super. Už to frčí. Děkuji moc.