XBMC-Kodi.cz

Úplná verze: EAC 3/Dolby digital plus/
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Zdravím, mám KODI z media box evolveo M8 optikou propojený s AV reciverem pioneer vsx827.Všechny audio formáty u filmů cinema stream se detekují a v pořádku  přehrájí , kromě  formátu EAC 3.Přitom  jak média box tak kodi a reciver tento formát podle popisu umí.Nemá někdo nějakou radu nebo zkušenost ?Dá se v kodi použít jiný přehrávač? Díky.
Problém je v tom optickém kabelu. Skrz něj EAC-3 neprojde. Propoj box s recieverem HDMI kabelem.
Informace o tom, že detekuje přes SPDIF vše kromě EAC3 je zcela určitě špatná a měla by být uvedena na pravou míru, aby nevznikl dojem, že Evolveo je nějaký zázrak.
Nebude fungovat nic, co má víc jak 5.1, jedině downmix a na SC je spousta filmů s DTS HDMA, DD THD atd. a tam se optika asi taky nebude chytat.
EAC3 je pouze jeden z těch, co nebudou fungovat správně.
rene. hav Díky moc bylo to tou optikou.
Dodám, že přes SPDIF nebo HDMI ARC jdou protlačit jen AC3 a DTS, případně PCM audio. Všechny ostatní formáty jako DTS HD, EAC-3, DOLBY ATMOS, DTS-X projdou jen skrz HDMI 2.0 v celém řetězci(respektive musí být podpora HDCP 2.2). Některá zařízení pak umí třeba z EAC-3 vytáhnout AC3 jádro a poslat ho do recievru, ale musí na to mít licenci.
Rene.háv. DTS HD,DOLBY,DOLBY DIGITAL PLUS přehraji. DOLBY TRUE HD a DOLBY ATMOS ne.Ale to mi AV reciver nesliboval ale eac3 ano.
Pripojim se do diskuze, mam Nvidia Shield TV a receiver yamaha HTR 2071, ktery ma v popise napsano ze Dolby Digital plus podporuje, kdyz spustim film DD+ tak mi zvuk nehraje, staci tedy koupit kabel podporujici HDMI 2.0 ? (mam asi vsechny 1.4) Popripade jaky byste doporucili, dekuji. (a jak je to s ochranou ?)

Kabel mam tento [Only registered and activated users can see links Click here to register]

Bude fungovat tento ? [Only registered and activated users can see links Click here to register]
S kabely ti neporadím, ale DD+ nebo řekněme E-AC3 až do 7.1 funguje na kabelu HDMI 1.3 a výše.
Pokud máš ticho na kabelu 1.4 tak bude chyba někde jinde......