XBMC-Kodi.cz

Úplná verze: Barva titulků
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Pánové existuje nějaký plugin popř. nějaká finta jak změnit barvu titulků? Z přednastavených mi žádná nesedí, potřeboval bych idelane tmavě šedou. Pro klasické sledování hdr je to jedno, ale  moje sony 65xf9005 má funkci xtended dynamic range, která dokáže na vysokém nastavení udělat defacto  i s sdr obrazu HDR, ale u světlých titulků se jas podle scény mění tak intenzivně, že to defacto nejde sledovat a ohromně to ruší..
System > Nastaveni > Přehrávač > Jazyk 

Aha, teprve později mi došlo, že to asi víš a chtěl bys jiné barvy, než ti to nastavení nabízí... Jo jo, tmavě šedou chtějí všichni. Co vím, tak tohle se bez zásahu do kódu Kodi změnit nedá. Údajně by snad tmavě šedá měla být v Kodi 19.
Díky za info
Hm..
Netuším, jak lze šachovat s Kodi v TV Sony, ale třeba ve Windows či, Androidu lze vyměnit player např. za Cyberlink nebo jiný, nastavení barev bude bohatší.

Jestli cvičí EDR funkce s BÍLOU barvou (max jas) tak, že se to nedá sledovat, myslím, že i výsledný obraz bude přinejmenším minimálně divný.
(15.12.2019, 19:07)neis Napsal(a): [ -> ]...nějaká finta jak změnit barvu titulků? ... potřeboval bych idelane tmavě šedou...

V Nastavení>Přehrávač>Jazyk existuje pro titulky volba Opacity.
Pokud snížíš ze 100 na třeba 25%, možná to problém vyřeší.