XBMC-Kodi.cz

Úplná verze: Informace o audio
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Dobrý den
nevím přesně kdy, ale zmizla mi v KODI informace o audio stopě v seznamu třeba filmů. Ve střední části mám seznam filmů a vpravo se zobrazí obrázek k filmu a pod ním je info o kodeku, délce filmu a info o audio, které tam dříve bylo, tak nyní nemám. A druhý dotaz. Vlevo od seznamu je stručný popis filmu, ale nevím, jak ho rolovat, když je dlouhý.
Děkuji
V každom skine a nastavenom zobrazení je to inak, čiže bez týchto údajov môžeme len hádať..
Možno aktualizácia, možno UFO alebo čo je najpravdepodobnejšie: Ilumináti.
Používám pouze základní vzhled.
Opravdu Estuary? Není to náhodou Estuary Stream-Cinema? Protože tak jsou nějaké chyby a za jistých okolností se ty informace nezobrazují.

U Estuary je ještě možnost, že sis to v nastavení skinu vypnul. Zkontroluj, zda máš zapnuté Nastavení > Rozhraní > Vzhled > Konfigurovat vzhled > Obecné > Zobrazit příznaky médií.
Vzhled je Esturay a doplněk je Stream Cinema. Priznaky médií zafajfkovany mám.
Ten stream cinema je dosť podstatná informácia.
Predpokladám, že to tam nie je preto, lebo je viacero súborov a načo by to ukazovalo zvuk jedného, keď ostatné môžu byť uplne iné.
Skutočný dôvod ti povie ale len :
Logiku to má, ale dříve to ukazovalo a myslím, že tam bylo také více souborů.
A s tím posouvanim popisu filmu by rada nebyla?
Jedna věc je zobrazování těchto infromací u titulů z knihovny, druhá v případě addon. Tam je to složitější. U SC filmů v drtivé většině žádné další informace (kromě délky a formátu obrazu) nejsou, s jedinou výjimkou, a to je seznam Poslední sedované, což jsou filmy, které sis už přehrával a infromace o nich jsou uložené lokálně v cache SC. U SC seriálů je to ještě horší, tam to má navíc smysl jen u epizod, ale ani tam ty informace většinou (nebo skoro vůbec) nejsou k dispozici. A protoo se ti také nezobrazují.

U SC nesmíš také zapomínat na to, že tyhle informace se většinou získávají až z vlastního souboru a jak známo, SC má pro každý titul těch souborů více. Takže je obecně otázkou, jaké že informace by se tam vlastně měly zobrazovat.

Posouvání textu se opět povoluje v nastavení vhledu. Na stejné stránce jako zobrazování příznaku médií.
Diky za info.
Máš dve (teda 3 ) možnosti:
1. Nastavenia/ Prostredie/ Konfigurovať vzhľad/ Povoliť automatické skrolovanie obsahu a recenzie
alebo
2. a) Nastavenia/ Médiá/ Videá/ Predvolená akcia pri výbere položky (nastav na Zobraziť informácie)
Čiže pri stlačení OK na film, sa ti nespustí rovno film, ale ponúkne ti informácie o filme, kde si vieš rozkliknúť obsah.
2. b) Namieeto a) si cez keymap editor si nastavíš na niektoré tlačidlo ,,informácie o filme" a keď si chceš prečítať celý obsah, tak stlačíš to tlačidlo.

Teda v prípade, že si to "info" nezapneš vždy cez kontextovú ponuku filmu.. tam tiež záleží, či máš na diaľkovom tlačidlo pre kontextovú ponuku, používaš myš alebo si to doplníš cez keymap editor