XBMC-Kodi.cz

Úplná verze: TV Philips 43PFS5803 a android TV Box
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Ahoj vlastním TV Philips 43PFS5803 a mám dotaz u KODI na upozornění:

doplnkum bude umoznen pristup k osobnim datum ulozenym na tomto zarizeni. povolenim souhlasite s tim, ze sami zodpovidate, za jakoukoliv ztratu dat,nezadouci chovani nebo poskozeni vaseho zarizeni.pokracovat ano ne.

Navod na zprovoznění doplnku stream cinema cz sk jsem si nasel, ale muj dotaz spociva v tom ze u me tv ktera patri mezi bohuzel ten levnejsi se obavam o laciny HW.

Vyzkousel nekdo z Vas doplnek stream cinema cz sk na TV Philips 43PFS5803 u webshare s android tv boxem s podporou lan nebo muze snad dojit k poskozeni pouze onoho android tv boxu?
Já vůbec nepochopil, na čem chceš Kodi provozovat. Na TV, nebo v boxu?
Na Android tv boxu,ale nevim od jakeho vyrobce a který model by byl nejlepsi pro provoz aniz by nedochazelo k nejakym problemum na zobrazovaci tedy na samotne tv diky vyse uvedene hlasce viz vyse neocekavane chovani n3bo poskozeni zarizeni.
Tak já měl možnost testovat boxy s Amlogic a skončil jsem u Ugoos X3 Pro.
Před tím boxy X96 Max 4GB/64GB s cenou do 1500 Kč.
Nevýhodou boxů s non Android TV OS je ovládání aplikací typu (O2TV, T-Mobile TV a.j.) ovladačem.
Ugoos má Android TV OS a tam je to v pohodě.
Za mě tedy doporučuji Ugoos nebo Beelink, dražší cenou ale kvalita zaručena a hlavně, oba mají možnost flashnout CoreElec firmware, buď čistý nebo dualboot ATV OS a CoreElec.
Aha, ono některé Philipsy mají Android, takže se Kodi dá provozovat přímo na TV.
Nicméně stále mi není jasné, jak by mohl box poškodit TV. Box se připojuje k TV přes HDMI, a na TV nemusíš nikde nic povolovat, slouží pouze jako zobrazovadlo pro TV box.
Jelikož dle specifikcí této TV nepotřebuješ ani 4K, ani HDR, a tím pádem ani gigabit síťovku, můžeš koupit prakticky cokoli, tohle by měl zvládnout jakýkoli box, více viz Kudy kam při výběru Kodi krabičky