XBMC-Kodi.cz

Úplná verze: Kodi Leia 18.7
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Automaticky se mi aktualizovala verze 18.6 na 18.7. V downloadu je ještě jako Nightly. Pohlídejte si : https://kodi.tv/download

Zde ještě pokec k vydání  :  https://kodi.tv/article/kodi-leia-187-release
Také jsem aktualizoval(ručně,auto mám zakázané) jak v linuxu,tak i potom ve W7 a vše se zdá být OK.
Ahoj, prosím.
Jak na coreelec najdu automatickou aktualizaci Kodi její povolení či zakázáni? Dekuji
Coreelec má Kodi integrované, nejde samostatně updatovat, musíš počkat na novou verzi Coreelec s novým Kodi.
Kodi 18.7 se zdá , že vše rychleji načítá, ale může to být jen můj subjektivní pocit. Doplňky jedou s načítáním menu do 3 sekund a stream začne hrát tak za 3-4 sekundy po výběru. Spouštění samotneho Kodi 18.7 je tak do 5 sekund a ukončování tak do 5 - 7 sekund. Vše běží hladce, zatím žádné záseky, uvidíme. Stáhnuto z ofigo stránek Kodi theatre jako již čistý release. Na google play ještě není.
PetrM:
Dekuji.
Ako dlho trvá pokiaľ to bude aj v Google play?tam stále svieti 18.6
Uz aj google play

Mam Sony Android TV

Kdyby sis v translatoru přeložil připojený pokec u avíza aktualizace, tak na konci je toto sdělení :
"Nasazení aplikací na různých platformách (zejména na Google Play a Microsoft Store) se liší v závislosti na okolnostech mimo naši kontrolu. Může tedy trvat několik dní, než se objeví všude.
Aktualizace : kvůli současné globální situaci a výsledným upraveným harmonogramům práce v mnoha organizacích mějte na paměti, že před přijetím / zveřejněním aktuálně procházíme déle než obvykle. Pravděpodobně to zpozdí plnou dostupnost v obchodech s aplikacemi o sedm nebo více dní."
Takže čekej a zkoušej.
Nemůžete se dočkat? Tak si to stáhněte přímo ;) http://mirrors.kodi.tv/releases/
Stačí si jen vybrat ...
Aj ja,ale keď kukám na mobile, tablete tak stále je v popise 18.6

Oznámenie som si nevšimol, ďakujem... nechcem inštalovať z apk,nerobí to dobrotu v tv...nejak mi blbne v tv tak to chcem komplet odinštalovať a nainštalovať korektne,cez obchod.aspon si porobim zálohu súborov a fotky nastavení.
Ahojte, sám se mi v mém TV Boxíku aktualizovalo Kodi z verze 18.5 na 18.7 a teď po té aktualizaci, když spustím jakýkoliv film ze Stream Cinema, tak pouze slyším zvuk ale mám černou obrazovku? Nevíte někdo co s tím? Děkuji.
Reinstall jsi zkusil? Vymazat data, odinstalovat a znovu nainstalovat.
Na Google Play je stále jen verze 18.6 a asi správně. Pokud je nová verze problémová, jsem za to zdržení pro Android vlastně vděčný.
Medzicasom uz vysla opravna verzia 18.7.1. Myslim, ze vcera ju vypustili.
Pre ATV a Enigma boxy bola 18.5 Best, SC šlapalo bez sekania a zvuk ako víno. 1
Teraz hladám nejaké riešenia so zvukom ktorý je viacmenej neprirodzený ,potom sem-tam seká a  aj s obrazom ,ktorý  seká( trhá ) tiež . ATV a  Hlavne E2 je problém asi s novými drivermi pre VU+ boxy od VTi , ktoré ešte neprišli v žiadnom novom image E2. ( nieviem je to u cca 4mesiace co vyšla zdegenerovaná 18.6)-
Nezdá sa Vám, že verzie aktualizuju pomerne často? Potom nová ver. rozhasí aj to čo roky Makalo. 36
"Frajeri"  55
Čaute klubaci dnes mi prebehla aktualizacia na v18. 7 mam smart tv. Stratil sa mi obraz ci uz na skylink alebo na sosac zvuk ide normálne ked dam pustiť film alebo lv stream naskoci to ale iba čierna obrazovka a zvuk ide.... Kde sa stala chyba ďakujem za odpoveď....
Vypni obě HW akcelerace v Kodi nebo nech jen povrchovou HW akceleraci. V nastavení zvuku v Kodi odzkoušej výstupy zvuku.
Uvidí se.