XBMC-Kodi.cz

Úplná verze: Doporučení skinu ve stylu Titan pro Kodi 18
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Doporučíte mi, prosím, skin ve stylu Titan pro Kodi 18? Používám hlavně doplňky videí, ponejvíc archivy našich TV, a tak bych potřeboval nasázet na hlavní stránku "dlaždice" s jednotlivými doplňky, ve stylu plochy PC a ikon programů (viz příloha). Jde mi hlavně o usnadnění přístupu pro manželku, která to používá nejvíc, tak aby nemusela klikat složitě někam v menu, ale měla vše dostupné na první klik. Tohle šlo udělat právě v Titanu, a nikde jinde jsem to zatím neobjevil. Nemám ani moc času, abych postupně zkoušel skin za skinem. Díky všem.

[attachment=6908]
mozna se to da nastavit v jakemkoliv skinu, pres system - rozhrani - spusteni  nastavit co se ma spustit jako prvni a potom si to vse nakonfigurovat jako widget a ostatni vymazat nebo zakazat pres  system - rozhrani - konfigurovat vzhled- hlavni nabidka
Tak už jsem to objevil, ikdyž to stálo nějaký čas a trpělivost. Jde to překvapivě ve skinu Embuary (Leia). Je to sice dlouhé nastavování, ale výsledek je ještě lepší, než v Titanu.

[attachment=6911]

Teď ještě řeším, zda by se v podobném duchu nedaly nastavit i položky v Oblíbené. Nyní je tam vše ve frontě, což se neprochází zrovna snadno. Mnohem lepší by to bylo v mřížce. Neví někdo, zda by to šlo nějak nastavit?

[attachment=6912]