XBMC-Kodi.cz

Úplná verze: RASPBERRY Pi 400 a audio II úprava, testy a poznámky
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Doplnění původního tématu a drobné úpravy v konstrukci. Něco málo z testování jiných HAT audio karet. Přidal jsem datový list a nastavení vstupů/výstupů
@karel.veselsky: Omlouvám se za hloupý dotaz (prošel jsem si znovu i původní PDF), ale zřejmě jsem natvrdlý:
V popisu je jeden audio modul HIFIBERRY DAC+ADC PRO - analogový výstup (RCA) i analogový vstup (JACK)
a druhý pasívní propojovací modul Waveshare GPIO adaptér pro Raspberry Pi 400.

Jaký aktívní modul má na sobě ty XLR výstupy?
Evidentně máš dva aktívní moduly nad sebou..? Viz fotky v obou PDF.
Ne je tam pouze HIFIBERRY DAC+ADC PRO který má na sobě piny pro připojení vyvážených výstupů/vstupů XLR a JACK. V RPishopu je u této desky stažení datashetu popřípadě https://www.hifiberry.com/docs/data-shee...c-adc-pro/
@karel.veselsky: Ano, takže jsi připojil další konektory/jacky. Já to sice stavět nebudu** ale zajímá mne, co jsi na ty přidané XLR použil. Na fotce moc nerozeznám, jestli jsou to také RCA.

**/ Moje audio-sestava je propojená z TV optikou a z RPi-rádia USB zvukovkou Axagon - ano, nic moc kvalita ale také nic moc internetové zdroje audia.
Spodní dva výstupy jsou mini XLR slouží k propojení vzdáleného NF zesilovače na občasných ozvučování sportovních akcí a drobných párty (miniXLR jsou pouze z důvodu velikosti, aby se to vlezlo do krabičky). Vyzkoušeno na vzdálenost cca 30 m. Dál jsem to připojil i do mixpultu a odzkoušel jsem přehrávaní hudby z RPi (obvykle někdo přijde z fleškou a chce pustit něco pro kamaráda/kamarádku). RPi s audio kostkou je bokem schované a já se nemusím bát že ho někdo rozbije nebo pobl... . Toliko venku. Doma mě slouží k přípravě " DJ pásma" na oslavy a jak jsem napsal k převodu klasických desek do MP3,FLACů apod. v lepší kvalitě než jsou různé streamy. Dál si na tom přidávám zvuk do fotek přes mikrofonní vstup v této kostce.