XBMC-Kodi.cz

Úplná verze: TV Scraper s názvy v originále a CZ seriály?
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Ahoj, je nějaká možnost mít názvy seriálů v originále (převážně US/UK), ale mít nascrapovány i české seriály? Defaultní TVDB scraper ignoruje české seriály, pokud je jazyk nastaven na EN, anebo přiřazuje české názvy, pokud je jazyk CS - a to opravdu nechci (např. Thick of it jako Je to soda mi fakt nedělá dobře :)). Lze to nějak udělat? Díky!

EDIT: vím, že existuje SerialZone scraper, ale nebyl dlouho updatován a házel mi velké množství špatných shod.
Moc nechápu. Jak jako TVDB scraper ignoruje české seriály, pokud je nastaven na EN, ale pokud na CS, tak je najde?
Pokud na TVDB seriál je, tak ho přeci scraper musí otagovat, ať je nastaven, jak chce. Maximálně se může stát, že ho podle českého názvu nenajde, to nevím, TVDB nepoužívám, pak ho vždycky můžeš vyhledat ručně.
Jinak já používám k plné spokojenosti SerialZone. To, že není dlouho aktualizován, nemusí nutně znamenat, že není funkční. Jen to nastavení je poněkud skromné, lépe řečeno žádné. :-)
Zkoušel jsem to dnes dvakrát :) Pokud nastavím jako jazyk TVDB scraperu češtinu, najde a oscrapuje mi to české seriály, pokud je tam angličtina, české seriály to nenajde a neoskrapuje. Ale asi je přidám ručně, to bude asi nejmíň práce.
Zkus to oscrapovat přes v PC tam je nastavení aby si mohl nechat nazvy v originále pak jen hodíš export do kodi. Navíc tam můžeš nastavit víc služeb pro scrapovaní takže když to nenajde na kednom webu najde na druhém