XBMC-Kodi.cz
Chromecast + Kodi - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: Obecná diskuse (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-obecna-diskuse)
+--- Fórum: Obecné otázky a dotazy (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-obecne-otazky-a-dotazy)
+--- Téma: Chromecast + Kodi (/prispevek-chromecast-kodi)Chromecast + Kodi - Eidam00 - 06.12.2016

Čau,

přemýšlím o koupi Chromecastu, abych mohl koukat na Kodi na tv, ale nelíbí se mi spouštět Kodi na mobilu a pomocí screen mirroringu ho streamovat do tv. Chtěl bych si Kodi naintalovat přímo do Chromecastu a z něj to i spouštět. Tak se ptám jestli to je vůbec možné ?

Díky


RE: Chromecast + Kodi - nisar01 - 06.12.2016

Tato aplikace to umi,ale musis koupit Pro .Stahnes do telefonu.Do chromecastu to nenainstalujes https://play.google.com/store/apps/details?id=org.leetzone.android.yatsewidgetfree


RE: Chromecast + Kodi - Eidam00 - 06.12.2016

Chtěl jsem se zeptat, protože jsem viděl, že např. do Fire sticku od Amazonu to nainstalovat normálně jde, ale ten se v ČR neprodává.


RE: Chromecast + Kodi - conkast - 06.12.2016

chromecast je len streamer nic sa donho neinstaluje na to mas mobil alebo tablet s aplikaciami ktore podporuju streamovanie prostrednictvom chromecastu :) Ked chces KODI kup si RPI3 alebo dajaku cinsku android krabicku.


RE: Chromecast + Kodi - roomster63 - 22.1.2017

ahoj,jsem úplný laik,ale koupil jsem si ke smart televizi krabičku "Evolveo", má v sobě Android,a Kodi mi v tom běhá solidně.Ale jen si přehrávám filmy na Befunu,Sosáči a těch co jsou nainstalovaný,a zatím běží.Ale jen na shlédnutí filmů,nebo na filmů z připojenýho disku.Jeho využití zatim zjišťuju. Holt jsem jen laik.


RE: Chromecast + Kodi - ch_bdxhegz - 25.1.2017

Eidam00: FireStick můžeš koupit třeba na německém Amazonu (cca € 40) a do ČR si ho nechat poslat přes mailboxde.com (cca 160 CZK). Potom se na FireStick dá nainstalovat Kodi (http://troypoint.com/how-to-install-kodi-on-fire-tv/). Do Chromcastu se ale nainstalovat nic nelze.