XBMC-Kodi.cz
stažené titulky k filmu - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: Obecná diskuse (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-obecna-diskuse)
+--- Fórum: Obecné otázky a dotazy (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-obecne-otazky-a-dotazy)
+--- Téma: stažené titulky k filmu (/prispevek-stazene-titulky-k-filmu)

Stran: 1 2


stažené titulky k filmu - haky - 05.1.2017

Dobrý den všem. Zhruba po 5-6 letech jsem si pořídil nové mmc a zjistil jsem, že mi úplně ujel vlak. Doposud jsem používal Evolve kam jsem si nahrál film a patřičný titulky k tomu a vše běželo jak mělo. Čas plynul a já se rozhodl upgradeovat na MINIX U1 kde je právě Kodi využíváno. Bohužel se mi nedaří přiřadit jim titulky které k nim mám. Název filmu a titulků je identický s příponou srt. Někde jsem tu ale našel zmínku o tom, že tam má být txt.
Může mi někdo poradit popřípadě odkázat kde je to již řešeno? Konkrétního jsem nic nenašel, proto se ptám.
Díky


RE: stažené titulky k filmu - PetrM - 05.1.2017

A verzi Kodi máš jakou?
Nastavení titulků jsi předpokládám kontroloval.


RE: stažené titulky k filmu - haky - 06.1.2017

PetrM: včera jsem instaloval KODI Jarvis tuším, přesné číslo napíšu až si to doma přečtu.
Jestli myslíš v KODI tuším nastavení/video a záložka titulky tak ano, jestli je ještě někde něco dalšího tak to už jsem nekontroloval.


RE: stažené titulky k filmu - PetrM - 06.1.2017

Zkontroluj nastavení titulků, a jestli je máš povoleny, viz příloha.
Jinak srt titulky jsou standardně podporovány, tím to nebude.


RE: stažené titulky k filmu - haky - 08.1.2017

Tak tohle samosebou povolený mám. Mám k tomu přiložený jen český titulky ale standardně mi k tomu běží anglický, který jsou v mkvéčku, já fakt nevím kde je problém. Není to u konkérního filmu ale u vícero kousků.


RE: stažené titulky k filmu - PetrM - 08.1.2017

A opravdu máš verzi Jarvis, tedy 16.1?
A u vícero filmů má znamenat, že u některého filmu se zobrazí, a u některého ne?
Zkoušel jsi titulky načíst ručně, přes nastavení zvuku (ikona reproduktoru)?


RE: stažené titulky k filmu - haky - 08.1.2017

Ano, opravdu mám verzi Jarvis 16.1.
U vícero filmů myslím, ty co jsem zkoušel a fyzicky vím že titulky mám stažené a dříve na Evolve vyzkoušený.
Titulky ručně přes nastavení zvuku jsem nezkoušel, ani mě to takhle nenapadlo, pře titulky jo ale přes zvuk ne. Vyzkouším až bude čas. Díky.


RE: stažené titulky k filmu - haky - 10.1.2017

v audio je vše okej, tak já fakt nevím.


RE: stažené titulky k filmu - PetrM - 10.1.2017

Tím OK myslíš, že při ručním vyhledání to titulky zobrazí?


RE: stažené titulky k filmu - haky - 13.1.2017

titulky to zobrazí ale než je najdu to je něco. Upřesním, hraju film z disku řekněme C, přidat titulky mě navede na disk D do kmenovýho adresáře. Uvítal bych, kdyby to hledání titulků začalo v tom adresáři kde je film nahrán. Lze to?
Díky


RE: stažené titulky k filmu - PetrM - 13.1.2017

Zkontroluj ještě jednou to nastavení titulků, jestli máš nastaveno umístění titulků vedle videa, a ne ve vlastní složce.


RE: stažené titulky k filmu - haky - 21.1.2017

jo jsem lama,já to ale nenastavoval, muselo to být defaultně. Teď mám problém se správnými titulky resp. s kodováním, nemám háčky...


RE: stažené titulky k filmu - PetrM - 21.1.2017

Vždyť to máš v tom samém nastavení, položka "Znaková sada".


RE: stažené titulky k filmu - haky - 21.1.2017

to mám, to vím a už jsem vyzkoušel snad všechny o kterých jsem si myslel že by mohli být tím správným, bohužel...


RE: stažené titulky k filmu - PetrM - 22.1.2017

Já mám nastaveno na "Výchozí", a nikdy jsem neměl s diakritikou problém.
Zkontroluj nastavnení českého prostředí v Kodi, a taky ty konkrétní titulky.


RE: stažené titulky k filmu - haky - 22.1.2017

smazal jsem veškerá nastavení v kodi, nově zadal jen češtinu a hotovo vymalováno a funguje to.
Díky za rady. Ještě mám problémek v doplňku titulků, v seznamu je akorát opensublitles ale titulky.com ne, jak to tam dostanu aby mi to sosalo z tohoto zdroje? 
Díky Petře.


RE: stažené titulky k filmu - PetrM - 22.1.2017

Musíš mít nainstalovaný CZ/SK repozitář, tam ho najdeš - Kodi CZ/SK


RE: stažené titulky k filmu - double - 03.2.2017

Nechcem zakladat nové vlakno ale nejdu mi v exoduse v Kodi 17  stiahnut titulky ci uz titulky.com alebo opensubtitles tie mi ani nenajde. V nastaveniach som zadal meno aj heslo ake mám na daných portáloch.  Neviem kde môže byt problem v 16 mi ich istlo vyhladat aj stiahnut. 
Edit uz mi to funguje:)


RE: stažené titulky k filmu - CooperOne - 26.2.2021

Ahoj, jsem v/s Kodi nový. 

Nainstaloval jsem KODI Matrix (19) a všechna zařízení mám připojená přes UPnP. Když procházím media/videa, vidím všechny filmy. Přes prohlížeč PC vidím, že na disku jsou k filmu i titulky (stejný název.srt). V KODI si film pustím a chci najít titulky v umístění, ale nikde tam nejsou.

Vím o možnosti vyhledávní přes opensubtitles, ale titulky nesedí s mojí verzí. Mám je stažené z titulky.com (nemám premiový účet) a uložené na disku. KODI je ale nevidí, nevíte co s tím? 

Titulky mám samozřejmě povolené a mutaci CZE mám v titulcích nastavenu.

Díky za rady.
COOPER


RE: stažené titulky k filmu - playman22 - 26.2.2021

Samba je vhodnejšia, než upnp. Okrem podobných problémov s titulkami, sa pri upnp nedá rozumne používať knižnica alebo vkladať filmy do zoznamov (obľúbené) a playlistov, lebo po odpojení a znovupripojení ti tie odkazy nespustí