XBMC-Kodi.cz
Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+--- Téma: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? (/prispevek-jak-jste-spokojeni-s-rychlosti-webshare-a-sosace)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - roman331979 - 21.8.2018

Mám to samé cca týden hlavně večer jak cinema strem,tak iptv ? už jsem kontaktovla O2 a bylo, mě řeno špatně pripojeni na pc unich vše ok,Jen samé keci?


RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - Rossi D - 21.8.2018

Tak to jste mi pánové udělali v uvozovkách "radost", nejsem v tom sám a mám alespoň něco v ruce ... Já to dotáhl tak daleko, že si nepřehraji na své 50/5 ani 1GB soubor .....  8 A ano závada/restrikce u mne trvá cca týden ...


RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - roman331979 - 21.8.2018

Já jim volal,pak psal přes o2guru a včera mě to už vytočilo, tak na profilu jsem dal reklamaci a dneska zatím vše jede, uvidím kolem osmé hodiny,a dám vědět ?


RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - hansolo - 21.8.2018

Rossi
skus jen tak restart routru asi blbost možná ti to ale zabere
static ip /dynamic ip ?
dal sem ti test starwars epizoda V 18gb stream cinema obývák
ložnice sosáč hobit asi 5gb
dále beži 2 tablety deckám youtube
a moje PC - vše je bez problému
kontaktuj O2 a pohrozit výpovedí !!!!!!!!!!!!


RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - Rossi D - 21.8.2018

... joj hansolo  kdyby to bylo tak jednoduché jako hrozba výpovědí. V loňském roce jsem napsal "tunu" textu ve stížnostech, reklamacích a na vyhrožování došlo také (však si přečti několik prvních stránek tohoto vlákna) .... houby platné .... Restart spícího Comtrendu a síti šéfujícího MikroTiku jsem samozřejmě provedl hned v prvních příznacích "FUPO2" nemoci a od té doby ještě minimálně 2x s nevalnou nadějí na úspěch - spíše jen pro ten pocit jistoty ....


RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - hansolo - 21.8.2018

microtik je dobrý routr !
delá ti to jen s.cinema webshare  v kodi ?
pastnul bych ti login pass do sz ať si udeláš test taky na sosáč v kodi
ja se odpojím na 24 hodin a mužeš si potestovat
pak si to zmenim   
dotaz zní  zda ti mužu verit ?  1


RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - Rossi D - 21.8.2018

Děkuji - Sosáč mohu otestovat přes přihlašovací údaje příbuzného  4

odpověď zní →  nikomu nikdy nevěř !!!!!!!!  2


RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - hansolo - 21.8.2018

ok skus to ješte pres stream online
je navázáno taky na webshare najdi treba neco z starwars nad 15 gb
pokud špatne - O2 ti bere dáta a doplnuje je nekomu kdo je ve společném agregate ve vyžším baliku  24


RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - prase66 - 21.8.2018

O2 vdsl 100/10. několik dní stejné problémy. pomalá rychlost na ws i jiných download serverech. Teď už i sosáč. lhostejno jestli přes kodi (sc) nebo napřímo stahovat z webu. Furt pomalý. Rychlost přitom lítá sem tam, ale pořád jen ubohým zlomkem maximální rychlosti. není problém s agregací ap protože  třeba z youtube v ten okamžik stahuju plnou rychlostí, plynule, měřáky rychlosti taky ok. . děje se to hlavně ve večerních hodinách, kdy je nejvyšší vytížení. Je to jasný blokování ze strany O2. Navíc jsem si všiml, že přesně v okamžiku kdy zapnou tenhle filtr vylítne ping. běžně 8ms, jakmile zpomalí tyhle servery vylítne na 70 ms jak to asi přes něco dalšího ženou. strašný. a ještě horší ze nemám možnost poskytovatele změnit.


RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - Rossi D - 22.8.2018

Hmm. tak i rychlosti 100/10 ..... a já si myslel, že právě tyto lajny nyní živím svými daty a oni mají problémy také .... O pár  metrů dále ode mne jsou běžně dostupné (pro mne jsou paradoxně dle Cetinu nedosažitelné). O2/Cetin nám to prázdninově zřejmě opět pěkně rozjíždí, byl dlouho klid ....  8


RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - izerman - 22.8.2018

Zdravím vespolek,

přidávám se taky s vlastní zkušeností problémů sledování přes Cinema Stream. Začalo to nějak v průběhu minulého týdne, vždy kolem 20 hodiny. Router, poskytovatel připojení o2 80/10, jsem restartoval několikrát, i vypnul na cca 8 hodin, a každý večer opět problémy. Včera mi volal švára, že mu to blbne (seká se), i při 1,5GB filmu :-(
Máte nějaký postup co s tím?


RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - predator.1 - 22.8.2018

izerman: Vždyť to tady celou dobu píšeme. To není tvoje chyba, ale omezení ze strany O2


RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - koperfield - 22.8.2018

@izerman: Řešit to s O2 a ideálně pohrozit výpovědí. Nejen že bezdůvodně blokují adresy a simulují Forbidden, ale dokonce i bezdůvodně brzdí linku. A zrovna na WS!


RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - izerman - 22.8.2018

(22.8.2018, 18:02)koperfield Napsal(a): @izerman: Řešit to s O2 a ideálně pohrozit výpovědí. Nejen že bezdůvodně blokují adresy a simulují Forbidden, ale dokonce i bezdůvodně brzdí linku. A zrovna na WS!

Děkuji, nějak jsem se v tom ztratil  9


RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - hansolo - 22.8.2018

stratil si se v čem-? jednoduše zavolej na O2 a vykecej se té slečne že ti večer pravidelne blbne net
a máš toho plné zuby a premýšlíš o zmene providera pokud to nedaj do porádku ...


RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - Rossi D - 22.8.2018

Tak ono se něco takového musí nejdříve někde objevit, být to pořádně na očích a od co nejvíce lidí, taková reklama je nejlepší lék na tyto nemoci - výpověď jako hrozba na ně již moc nezabírá  8

Připojte i svůj názor (snad to tam vydrží) → Omezování rychlosti z webshare.cz


RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - hansolo - 22.8.2018

hezký článek
pokud tam čtu historii 2017 rešil to O2 Guru
napiš mu prímo meil  pokud toho kluka nevyhodili z práce snad se ti ozve
není možne aby mi nekdo v dnešní dobe cokoliv omezoval
pro tento prípad mám v mobilu 3 telef kontakty prímo na local techniky a sem schopen jim volat treba ve 2 ráno
preji ti ať se  to podarí a otravovat otravovat  7


RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - prase66 - 22.8.2018

tak jsem taky přidal příspěvek na forum O2. Je jasný o co jde. Nabírají maximum nových zákazníků aniž by měli dostatečnou kapacitu na nabízené služby pro všechny, tak jsou nuceni omezovat . lítají v tom obrovský prachy, i kdyby se ozvalo 10000 uživatelů nebudou s tím dělat nic, protože svým způsobem jak se k tomu staví ani nemůžou. pravdepodobně v první řade dávají prioritu televizi, ta omezená být nemůže, na "internet" jako takový ten zbytek aby nepřešvihli co mají ve smlouvě (ted to přesně nevím ale snad 80% max rychlosti mínus max agregace..?) a pokud jim ani to nevychází začnou blokovat uvedené servery což dělá asi stejně největší část datovýho toku. a protože regulují ne plošně ale jen část, budou se do krve hádat že neregulují nic, že přece naměříme rychlost na měřáku vyhovujcí, že na lince problém nevidí atd. Tohle se musí objevit v nějakých článcích které budou hodně na očích a bude to dělat O2 reklamu. to jediný zabere. Já jsem se ptal i na T-mobilu kdybych tu linku měl od nich a potvrdili že oni ji už od O2 (od Cetinu) dostanu takto zregulovanou a nic s tím neudělají. A opravdu mi do telefonu potvdili že o této regulaci vědí a pousmál se (hořce). No nic, musíme se ozývat, co nejvíc lidí na co nejvíc míst. pokud to dojde tak daleko že online koukání na filmy nebude možné a budeme pomalinku stahovat, tak kodi ztrácí skoro smysl. čert aby je vzal,


RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - repkadan8 - 22.8.2018

Webshare nepamatuju jediný problém. Mám VDSL 50/5 od 365internet, dříve VDSL 20/2 od Vodafone a taky bez problémů.


RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - roman331979 - 22.8.2018

(22.8.2018, 22:02)prase66 Napsal(a): tak jsem taky přidal příspěvek na forum O2.  Je jasný o co jde. Nabírají maximum nových zákazníků aniž by měli dostatečnou kapacitu na nabízené služby pro všechny, tak jsou nuceni omezovat . lítají v tom obrovský prachy, i kdyby se ozvalo 10000 uživatelů nebudou s tím dělat nic, protože svým způsobem jak se k tomu staví ani nemůžou. pravdepodobně v první řade dávají prioritu televizi, ta omezená být nemůže, na "internet" jako takový ten zbytek aby nepřešvihli co mají ve smlouvě (ted to přesně nevím ale snad 80% max rychlosti mínus max agregace..?) a pokud jim ani to nevychází začnou blokovat uvedené servery což dělá asi stejně největší část datovýho toku. a protože regulují ne plošně ale jen část, budou se do krve hádat že neregulují nic, že přece naměříme rychlost na měřáku vyhovujcí, že na lince problém nevidí atd. Tohle se musí objevit v nějakých článcích které budou hodně na očích a bude to dělat O2 reklamu. to jediný zabere. Já jsem se ptal i na T-mobilu kdybych tu linku měl od nich a potvrdili že oni ji už od O2 (od Cetinu) dostanu takto zregulovanou a nic s tím neudělají. A opravdu mi do telefonu potvdili že o této regulaci vědí a pousmál se (hořce). No nic, musíme se ozývat, co nejvíc lidí na co nejvíc míst. pokud to dojde tak daleko že online koukání na filmy nebude možné a budeme pomalinku stahovat, tak kodi ztrácí skoro smysl. čert aby je vzal,
Ahoj, já už začal mam pres týden na O2 síťi problém večer nic nespustit tak jsem už 4 krat reklamoval sice bez uspúspě ,ale i tak to nevzdam musí se ozvat více zákazníků.