XBMC-Kodi.cz
Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+--- Téma: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? (/prispevek-jak-jste-spokojeni-s-rychlosti-webshare-a-sosace)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - Fistd - 19.2.2017

Teď sem zkoušel znova na rpi a jede jak po másle. Ale tohle je off topic. To nepatří k tématu.


RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - cripes - 21.2.2017

Je to pěkný hnus co tady čtu zpomalování rychlosti ......praktiky jak za totáče to ale internet ještě nebyl .Nicméně mám k zúčastněným dotaz nevyzkoušel jste někdo vip provoz třeba přes pevný internet T mobile atd. Jestli to ti vejlupci z O2 praktikuji i pro jine poskytovatele. Diky


RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - pepinomax - 21.2.2017

pořád bez odpovědi!!! to ten PÉTA od guru není od O2,že mu to tak dloho trvá psali jsem si před dvěma týdny a pořád nic


RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - seal - 21.2.2017

Jestli to není falešný ,možná lépe v naší mluvě, "fake" guru :)


RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - Rossi D - 21.2.2017

Včera se na O2 fóru opět někdo vytočil:

Citace:Brendy

Včera 22:12

Dobrý den, 
pročetl jsem si tuto diskuzi a to z důvodu, že se mě tento problém týká a taky ho už chvilku s O2 řeším.Dále se nemá cenu ptát GURU Mirka, protože ten Vám jen mlží nebo-li lže. 
Nejde o chování linky,prémiový účet, přetížení a pod..Jsou dva důvody O2 nechce abyste stahovali filmy, muziku, používali free servery (i když si za ně platíte).Chtějí prostě Vás donutit si koupit od nich co nejvíce služeb. A to např. tím, že na warez, on line filmy, free servy uvalily tzv.útlum. Co to znamená i když máte prémiové účty ,tak Vám přes poskytovatele O2 nedovolí stahovat v plné rychlosti, ale jen v omezené r.. A co s tím můžete dělat, no řeknu Vám NIC.Řeším to přes O2 týden a technici z O2 (rozhovor mám nahrávaný) mě to potvrdili, zadal jsem reklamaci a několikrát jsem volal na O2, kde mě v podstatě zase zdělili, že tak to je a vlastně s tím nic nenadělám a že mají na vyjádření měsíc.Teď čekám na písemné vyjádření a na základě toho budu postupovat s výpovědí společnost O2 (chci bez sankcí a taky to podám stížnost,dotaz na telek. úřad).Ale asi se mě to nepovede, naštěstí mě končí smlouva v květnu...Jinak do té doby budu, budeme mít omezen internet od O2 a možná nám zítra začnou nakazovat na jaké stránky máme přístup a na jaké ne.Zažil jsem internet od pravěku, ale taková sviň...a od O2 přesáhla hranice slušnosti a jen nám věšejí bulíky na noc včetně Guru Mirka.Takže jediné řešení vykašlat se na O2 a změnit operátora.Budu Vás tady informovat o postupu O2 v mé záležitosti.Zatím si užívám předpotopní internet za 500,- Kč na měsíc HAMBA O2.

→ Příspěvek


RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - palozanota - 21.2.2017

technik O2 sa chysta na tlačovku
[Obrázek: Kim_Cong-un__severokorejsky_vodca.JPEG]


RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - RenEdi - 21.2.2017

tak jsem po telefonickém rozhovoru se zástupcem O2, dnes pokračoval na jejich chatu na téma

Tak dnes mi bylo zastupce O2 ( tel. 800184084 čas 10:00hod ) vnucována myšlenka, že omezování rychlosti je jednoznačně a pouze ze strany Webshare a mám se obrátit, jako jejich zákazník (Webshare), přímo na ně. Vysvětloval jsem dotyčnému, že stejně jsem i zákazníkem O2, ať se tedy někdo z vedení Technické podpory vloží do tohoto problému, navrhl jsem mu, že dám dotyčnému písemný souhlas ke strhnutí si měsíčního poplatku za VIP účet Webshare z mého O2 účtu (ca 60,- Kč). Ať tedy někdo z O2 "kdo má gule" řeší tento problém "jeho/jejich" nespokojených zákazníků. Dojde tímto ke konfrontaci zástupců obou stran, bez možnosti výmluv na opačnou stranu tohoto omezování. Bohužel tento človíček, nemá kompetenci k takovému jednání, ani on nebyl ochoten tímto způsobem zastupovat svého zaměstnavatele "O2" a mne jako dlouholetého zákazníka. Tedy dle mého pohledu človíček, stejně jako jeho Websharem omezovaný chlebodárce O2, kterému je lhostejno poškozování dobrého jméno společnosti O2 ( a pana Kellnera ).


neskutečnou "drzostí" je dle mne tato odpověď na konci CHATu

20:12Jakub

Rád bych pomohl, ale bohužel nemám možnost jak, jak jsem psal, je třeba to řešit s webshare, děkuji za pochopeni. Nemám bohužel co více zde řešit, děkuji za Váš čas a přeji hezký večer.
Operátor ukončil chatovou konverzaci. Pokračujte kliknutím na tlačítko Ukončit chat.


RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - Rossi D - 21.2.2017

Nejlepší na tom je ta rozpolcenost jednotlivých O2 guru - jeden situaci analyzuje, druhý kontroluje trasu, třetí vše hází na druhé - prostě pravá neví co dělá levá. Bohužel toto panuje i u techniků, někteří na "férovku" řeknou, že nastoupila doba utahování dat všude kde to jen jde a druzí budou skálopevně tvrdit že O2 za nic nemůže .... O brigádnících na 800 123 456 ani nemluvě ......  8
Je zajímavé, že těmto lidem nikdo nedá hromadné instrukce aby všichni mleli alespoň jedno a to samé, což svědčí o řádném "bordelu" co v chrámu O2 panuje ....


RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - Rossi D - 23.2.2017

Sic mimo WS, ale O2 opět boduje  8

Citace:Zvýšení rychlosti

Musím se tady podělit o to, co se mi stalo a o to jak to zřejmě v O2 chodí. Asi před půl rokem mi začal haprovat ADSL internet od O2, tak jsem hledal příčinu a zjistil jsem, že vlhkost se dostala až do krabičky s telefonní přípojkou a došlo ke hnilobě vodičů. Nedalo se nic dělat a zavolal jsem techniky, kteří přijeli a museli nastavit telefonní kabel a udělat novou přípojku. Když jsem s technikem řešil rychlost konkrétně cca 6 Mbit/s down a 0,3 Mbit/s up, řekl mě: "No sice jste daleko od ústředny, ale ono se to dokáže spojit i na takovou dálku. Sice to nebude těch 20, ale těch 15 Mbit/s by to mělo jít. Asi se budou cukat, ale mělo by to jít." Plný nadšení jsem tedy volal do O2, až jsem narazil na rázné: "No v žádném případě!!!!". Smířil jsem se tedy se stávající rychlostí a pro odesílání větších objemů používám LTE. No, a zhruba před týdnem mi začal internet haprovat znova a tentokrát to nebylo přípojkou, nýbrž odcházejícím ADSL routerem. Jestli to bylo způsobeno vyzkratováním z předešlé uhnilé přípojky nebo "kurvítkem", jelikož nedávno oslavil dva roky, neřeším. Nicméně když jsme s O2 technikem na telefonu hledal příčinu, tak mě sdělil, že když zkoušel modem na dálku, že mu to ukazuje 20Mbit. Opět plný nadšení jsem volal na O2 linku, kde mě slovensky mluvící pracovník, který prověřil připojení, dal požadavek na zvýšení rychlosti internetu a rozloučil se se mnou se slovy do 12ti dnů by to mělo začít běhat. Wow!!! Neváhal jsem a objednal VDSL modem. S tuto novinku jsem oznámil sousedovi, který řeší samozřejmě stejný problém s pomalým připojením, akorát asi nenarazil na toho správného pracovníka a ten ho poslal do... i když se odkazoval na mne. Dokonce mu řekl že tam ani nevidí mojí žádost o navýšení. Mno tak jsem opět volal a narazil na pracovníka, se kterým diskutoval soused a ten mi řekl:" No já to tady teda nevidím maximálně 6Mbit" A že tam tedy není ani ta žádost, a že to se mnou předtím řešil slovensky mluvící externista, a že se pod to nepodepíše :))). Takže opět nic... Psal jsem i do O2 dopis a čekám, jak se k tomu vyjádří, když dají hlavy dohromady a jestli se dohodnou kdo má pravdu, jestli obchodník nebo technik :))). Mě je to jasné... Pro jistotu jsem se rozhodl zavolat a ověřil to u jiného obchodníka, ale tentokrát u konkurence a ten mě potvrdil maximálně 20Mbit. Takže uvidíme jaká bude odpověď od O2, ale myslím, že tentokrát "Rozhodně ne!!!!" řeknu s končící smlouvou já. :) Váš nespokojený zákazní

→ Zvýšení rychlosti


RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - seal - 24.2.2017

Omlouvám se za paniku ,opravdu ty pomalé rychlosti načítání u doplňku jak jsem psal, tak to bylo mým "zabordeleným" Kodi. 42 Takže po čistém reinstalu ,funguje vše tak jak má! Kdo má tedy podobné problémy co jsem měl já, tak už ví v čem je problém.  4


RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - Rossi D - 24.2.2017

Jen malý dotaz, jak vám to dnes jede ? Ptám se proto, neb u mne do této chvíle stále bez problémů .... asi někdo někde  něco zapomněl zapnout či co  14

Aktuálně (19.15.hod) a to vnuk u toho ještě hraje WoT a čučí se na Sosáč  4

   


RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - kodiman - 24.2.2017

Rossi D jede. Sic mam noveho poskytovatele, tak nemam hotovy rozvod, takze jeste jedem na O2. A ted jsme dokoukali Pasažery (mimochodem doporucuji) bez jedineho zastaveni. Vse plynule...

Jsem uživatel používající Redmi Note 3 , který neumí číst pravidla o nepoužívání podpisu z Tapatalku.


RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - pepinomax - 25.2.2017

ANO TAKY POTVRZUJI,jede to :-)


RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - Rossi D - 25.2.2017

Uvidíme dnes, zda to vydrží celou sobotu - zatím OK. Přesto nevěřím, že by se "ledy pohnuly" a očekávám kdy se nám "škrcení" opět vrátí .....  8

edit: na Pasažéry se velmi těším, jen si to chci vychutnat v té nejvyšší možné kvalitě  4


RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - marecek65 - 25.2.2017

Aj som to pozeral, paradny film

Jsem uživatel používající SM-G930F , který neumí číst pravidla o nepoužívání podpisu z Tapatalku.


RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - Fistd - 25.2.2017

Můžu potvrdit zkoušel sem na 4 různých přípojkách od o2 a vše večer fungovalo.


RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - Fistd - 25.2.2017

Teď odzkoušen film Warcraft ve 4k rip má něco okolo 50gb. (rychlost internetu od o2 je 80/8) a film jede bez jediného zeseku


RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - pepinomax - 25.2.2017

ted je na webshare akce že bych koupil na rok??


RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - Fistd - 25.2.2017

Teď to fici uvidíme jak dlouho :-) . Já už zrušil i předplatné netflixu a používám výhradně cinemu stream


RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - Rossi D - 26.2.2017

Evidentně O2 přestalo s "FUP", zkoušel jsem dříve stejně postižený Fastshare a i on jede na plno. Má první domněnka byla, že WS provedl slibované změny/úpravy - proto onen test na Fastshare. Jsem opravdu zvědav jak dlouho nám to vydrží, každopádně jsem vyndal 119,-Kč a přihodil si u WS další 3 měsíce přes Gold VIP - doufám, že jsem to nevyhodil z okna (1kg pečeně bez kosti) a pokud ano - snad to spadne alespoň někomu z managementu O2 na hlavu 1 4