XBMC-Kodi.cz
"Video je na serveru, který není podporován" - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+--- Téma: "Video je na serveru, který není podporován" (/prispevek-video-je-na-serveru-ktery-neni-podporovan)



"Video je na serveru, který není podporován" - astv - 26.2.2017

To je občasná hláška, s níž se jistě setkal každý.  Zbývá zavřít a najít si jiný film. To děláme my, začátečníci a nevzdělanci přes Kodi nebo Raspberry. 
Našel by se ale někdo, kdo si ten film dokáže pustit, tzn. udělat z toho nepodporovaného serveru server přístupný?
Děkuji za každou odpověď a ani zdaleka nebudu sám. To si troufnu tvrdit.


RE: "Video je na serveru, který není podporován" - PetrM - 26.2.2017

Možná by pomohlo, kdybys napsal, jaký zdroj ti to dělá, a taky na čem to spouštíš. Icon_rolleyes


RE: "Video je na serveru, který není podporován" - astv - 27.2.2017

Ahoj,
pouštím to jak na Raspberry II tak na Kodi 17.0 a dělá mi to Befun i Sosáč. Je zajímavé, že se mi zobrazí seznam filmů v adresáři a některý spustit lze, jiný nelze, právě pro tu hlášku.
Děkuji za případnou radu.


RE: "Video je na serveru, který není podporován" - PetrM - 27.2.2017

Tak pokud jde o Sosáč, tak bude chyba nejspíše u tebe, protože podobné problemy nejsou hlášeny. Může to souviset s novou verzí doplňku a starou knihovnou. Projdi si příslušnou sekcí zde na fóru - Sosáč
Jinak Raspberry je HW, a Kodi je SW. ;-)


RE: "Video je na serveru, který není podporován" - astv - 28.2.2017

Ano, já vím. Mám i Raspberry II, ale mám i nainstalované Kodi 17.0 na Windows 8.1 na 64bitovém Lenovu. Tedy nic, co by nemělo tu činnost zvládnout. Ale třeba na Befun se mi u seriálu Endeavour některé epizody přehrávaly normálně, u jiných se ale objevila právě ta hláška " Video je na serveru, který není podporován".
A nic se s tím nedalo dělat.


RE: "Video je na serveru, který není podporován" - astv - 01.3.2017

Tak teď jsem tu hlášku znovu objevil, ale u doplňku Sleduji filmy. A tam Endeavour hlásí, že "Video je na serveru, který není podporován". Dělá to ještě někomu jinému nebo jsem sám ?
Děkuji.


RE: "Video je na serveru, který není podporován" - PetrM - 01.3.2017

To asi už nikdo nepoužívá. Spousta doplňků z CZ/SK repozitáře je neudržovaných, většina lidí asi na filmy a seriály používá Sosáč, nebo Stream Ciinema, které jsou dlouhodobě udržované a vylepšované.


RE: "Video je na serveru, který není podporován" - astv - 01.3.2017

Jj. Díky za odpověď. Já hledám další díly seriálu Endeavor a ty na Sosáči nejsou. Tak jsem to hledal tam.


RE: "Video je na serveru, který není podporován" - PetrM - 01.3.2017

No já tedy na Sosáči vidím kompletní 4 řady.


RE: "Video je na serveru, který není podporován" - astv - 02.3.2017

To není možné. Tak slepý zase snad nejsem. Nemohl bys prosím hodit link?
Děkuji moc. Já jsem skončil u díly kdy ho zavřeli.


RE: "Video je na serveru, který není podporován" - Jack_Free - 02.3.2017

Také vidím 4 řady poslední řada má 4 díly.


RE: "Video je na serveru, který není podporován" - astv - 02.3.2017

Pokud myslíte, pánové, rubriku TV Show, tak to už jsem všechno viděl. Ale domnívám se, že to není všechno, že to neobsahuje všechny díly toho seriálu. Proto hledám další.
Ale děkuji za odpověď. -:)


RE: "Video je na serveru, který není podporován" - palozanota - 02.3.2017

nenajdeš. 4 serie po 4 časti + pilotna časť cakum prask 17 časti´ :)


RE: "Video je na serveru, který není podporován" - astv - 02.3.2017

Děkuji všem. To se mi na tomto fóru líbí nejvíce, že je "živé".