XBMC-Kodi.cz
Oznacenie - videne filmy/epizody - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+---- Fórum: Sosáč (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-sosac)
+---- Téma: Oznacenie - videne filmy/epizody (/prispevek-oznacenie-videne-filmy-epizody)



Oznacenie - videne filmy/epizody - bibso360 - 03.8.2017

Ahojte. Vedeli by ste mi poradit... Neviem kde to mam hladat... Po videni nejakeho filmu alebo serialu mi na kodi 16 zobrazilo fajku ako videny film. Pri serialoch to je nepohodlne hladat kde som skoncil. Da sa to niekde nastavit? Vdaka

Openelec 8.0.3
Raspberry pi 2
Kodi 17.3 krypton

Jsem uživatel používající Redmi Note 3 , který neumí číst pravidla o nepoužívání podpisu z Tapatalku.


RE: Oznacenie - videne filmy/epizody - Fistd - 03.8.2017

Záleží na skinu a hlavně jestli chceš označovat filmy které máš uložené někde u sebe ma disku, nebo v strm a nebo někde v nějakým doplňku


RE: Oznacenie - videne filmy/epizody - bibso360 - 03.8.2017

Oznacovat by som chcel filmy na doplnkoch tj. Sosac, exodus. Tu zmenu skinu vyskusam

Jsem uživatel používající Redmi Note 3 , který neumí číst pravidla o nepoužívání podpisu z Tapatalku.


RE: Oznacenie - videne filmy/epizody - PetrM - 03.8.2017

V kontextovém menu je volba "Označit jako zhlédnuté", případně, pokud máš k dispozici klávesnici, klávesa "w".


RE: Oznacenie - videne filmy/epizody - petris - 05.1.2018

Ahoj, oživuji toto téma. Mám stejný problém jako bibso360. Neobjevuje se mně zatržítko (fajfka) u přehraných epizod v doplňku Sosáč. V kontextovém menu se to automaticky značí správně (zhlédnuté / nezhlédnuté), změna volby (ať v menu nebo klávesou "w") nemá žádný vliv na viditelnost zatržítka. Když chci zjistit, která epizoda je již zhlédnutá, musím pokaždé otevírat kontextové menu, což je dost nepohodlné. Nabídka přehrání rozkoukané epizody od určitého času funguje správně. O změně skinu zatím neuvažuji, protože v jiném doplňku (např. YouTube) funguje označování přehraných epizod zatržítkem správně. Pokud to jde někde nastavit, můžete mě prosím nasměrovat? Předem děkuji.

Rarpberry 3
LibreELEC 8.2.2
Kodi 17.6


Oznacenie - videne filmy/epizody - bibso360 - 05.1.2018

Ahoj. Ja som to vyriesil tym ze som zmenil temu. Predtym mi to nie a nie zafajknut videne filmy/serialy. Mam tam defaultnu temu a od vtedy to neriesim funguje to super

Jsem uživatel používající SM-G930F , který neumí číst pravidla o nepoužívání podpisu z Tapatalku.


RE: Oznacenie - videne filmy/epizody - petris - 05.1.2018

bibso360: Ahoj, velmi děkuji za pomoc. Nainstaloval jsem starší "Confluence" a vše funguje tak jak má.


RE: Oznacenie - videne filmy/epizody - wadesss - 14.12.2019

Dovolím si oživit téma.Mám přesně stejný problém,neoznačují se mi zhlédnuté ani nejde označit jako zhlédnuté ,nepomůže ani změna vzhledu.Označují se pouze videa z disku nebo z TV Seznam,ale Exodus CREW ne.Používám KODI 18.5 na Linuxu Ubuntu.


RE: Oznacenie - videne filmy/epizody - BBaron - 15.12.2019

Tento problem sa objavil v KODI 18.x a treba upravit plugin, aby to fungovalo. Kedze sosac uz nikto davno neupdatol pochybujem, ze to niekto opravi.


RE: Oznacenie - videne filmy/epizody - Saljack - 21.1.2020

Já to klidně opravím, ale myslím, že jsem to zkoušel a v tom defaultním tématu se ty fajfky nezobrazovali. Tuším, že je tam rozdíl, že ve starých verzích bylo watched a v nových je počet shlédnutí je to tak? Jako když mě navedeš čím to jde fixnout, tak to fixnu.


RE: Oznacenie - videne filmy/epizody - BBaron - 21.1.2020

Odporucam ti pozriet dokumentaciu pre kodi a ListItem, tusim to je polozka “playcount” len neviem odkial ju budes naplnat....


RE: Oznacenie - videne filmy/epizody - Client - 21.1.2020

@BBaron Jo jo, je to položka PlayCount, stav Zhlédnuto je při hodnotě >0.


RE: Oznacenie - videne filmy/epizody - Client - 22.1.2020

@Saljack Jedna věc je, odkud ji budeš naplňovat, jak píše @BBaron, ale do toho nevidím. Druhá věc ale je, co budeš naplňovat. Pokud nemáš filmy Sosáče uložené do knihovny, tak vlastně nemáš kde udržovat trvale stav daného titulu. Nebo snad ano? Ten stav je načtený pouze do dynamicky vytvořeného containeru při sestavování obsahu daného seznamu. Co vím, tak například ve Stream-Cinema se seznamy zhlédnutých filmů a epizod (resp. jejich Id) ukládají do souboru simplecache.db a z něj se ten stav PlayCount při zápisu titulů do containeru přepisuje. Má Sosáč něco takového?