XBMC-Kodi.cz
Zapni.TV má oficiální doplněk pro Kodi! - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Live TV & PVR (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-live-tv-pvr)
+--- Téma: Zapni.TV má oficiální doplněk pro Kodi! (/prispevek-zapni-tv-ma-oficialni-doplnek-pro-kodi)



Zapni.TV má oficiální doplněk pro Kodi! - koperfield - 18.8.2017

Pokud tady někdo z vás používá playlist ze Zapni.TV a dává jej do IPTV Simple Clientu, tak už nemusí. Zapni.TV už delší dobu vyvíjí pro své set-top-boxy plugin v Kodi pro živé vysílání.

Kde se dá plugin stáhnout?
Z repozitáře Zapni.TV, který je dostupný ZDE.

Jak se mám přihlásit?
Podrobný návod jak na to je na oficiálních stránkách Zapni.TV.

Já osobně sice Zapni.TV nevyužívám, protože si platím satelit, ale testnul jsem to ve zkušební době a není to špatné. Tento plugin má v sobě i loga stanic. Ve špatné kvalitě bylo pouze logo ČT 1 HD (když se zobrazoval ve velkém čtverci napravo - skin Aeon Nox), ale jinak byly loga kvalitní. Kvalitu všech log může potvrdit jen ten, který si Zapni.TV platí, já jsem měl jen testovací balíček, takže nevím, jak je to s ostatními logy.
           

Klady:
> První český oficiální IPTV doplněk pro Kodi
> Doplněk obsahuje i loga stanic
> Nemusíte stahovat nový playlist, stáhne se automaticky

Zápory:
> Chybí EPG (testováno na Kodi 17.3 a skinech Estuary, Confluence, Aeon Nox)
> Chybí archiv pořadů
> Chybí videotéka LEO TV (možná tam je pro předplatitele, nevím)

Závěr:
Je skvělé, že máme v ČR IPTV providera, který má vlastní plugin na svou službu v Kodi. Zatím má ale poměrně dost much. Myslím si, že všichni, kteří Zapni.TV používají, tak raději budou generovat playlist a přidávat si vlastní zdroj EPG, než používat oficiální doplněk bez něj.


RE: Zapni.TV má oficiální doplněk pro Kodi! - JiRo - 18.8.2017

Uff, tak to mi zatrnulo. Už pár večerů dolaďuji svůj workaround zapni.tv, které automatizuje používání zapni.tv playlistu v Tvheadend. Je to součást mého projektu Tvheadend a placená IPTV - idea řešení, jak do Tvheadend dostat placené IPTV, u kterých se často mění playlist s autentizačními údaji, a mít možnost je používat stejně, jako s ostatními zdroje, které Tvheadend běžně zpracovává (DVB-T, DVB-S, ...) - tzn. včetně EPG, timeshift, nahrávání, atp.

Nějak mi to uteklo. Od té doby, co se mi playlist stahuje ze stránek zapni.tv automaticky, a já mám jejich programy zařazené v Live TV Kodi, už na jejich stránky moc nechodím. Zběžně jsem pročetl příspěvek a trochu se uklidnil. Je to "jen" video plugin. Hned jsme ho také vyzkoušel, funguje bez problémů. Je dobře, že lidé ze Zapni.tv takto dbají o své zákazníky. Dá se čekat, že mohou časem jít i dál a udělat plnohodnotného PVR klienta, což by samozřejmě bylo ještě lepší. 

BTW Navrhuji, až se to téma tady v novinkách ohřeje, bylo by dobré šoupnout ho do fóra Live TV & PVR.



RE: Zapni.TV má oficiální doplněk pro Kodi! - koperfield - 18.8.2017

@JiRo: Primárně měl ten jejich plugin směřovat pro majitele jejich set-top-boxu s Androidem (konkrétně přeprodávají Scischion V88 4K). Určitě bych si nechtěl platit 600,- Kč za "set-top-box", který nedisponuje hlavními výhodami poskytovatele, pokud bych postupoval přesně podle jejich návodu, tedy koupil box, nainstaloval Kodi a do něj jejich plugin. Na druhou stranu nevím, proč radí instalovat do jejich Android boxu Kodi s pluginem, kterému chybí věci, které jsem zmiňoval, když by tam šla celkem bez problému dohodit jejich oficiální Android aplikace..


ZAPNI TV CZ! - LOGMAN - 01.9.2017

WAREZ NEPOTREBUJETE!


RE: ZAPNI TV CZ! - zadarmo programy - 01.9.2017

kokos ty si objavil práve AMERIKU!!!! gratulujem Pista,Guran,Stefino atd.. si super..len tak dalej..načom teraz pracujete?na nuklearnej hlavici pre USA?keby si nahodou nevedel už existuju stránky ako google.sk..youtube.com...vedel si onich?


RE: ZAPNI TV CZ! - mobilemanic - 01.9.2017

duplicitní téma k http://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-zapni-tv-ma-oficialni-doplnek-pro-kodi kde je to celé rozepsané daleko lépe.. tohle téma je zbytečné..


RE: Zapni.TV má oficiální doplněk pro Kodi! - pinokija - 04.9.2017

mobilemanic: ten link je smeruje do tohoto threadu :)


RE: Zapni.TV má oficiální doplněk pro Kodi! - S474N - 04.9.2017

Logicky, kdyz to admin sloucil.


RE: Zapni.TV má oficiální doplněk pro Kodi! - pinokija - 20.10.2017

(18.8.2017, 17:05)JiRo Napsal(a):
Uff, tak to mi zatrnulo. Už pár večerů dolaďuji svůj workaround zapni.tv, které automatizuje používání zapni.tv playlistu v Tvheadend. Je to součást mého projektu Tvheadend a placená IPTV - idea řešení, jak do Tvheadend dostat placené IPTV, u kterých se často mění playlist s autentizačními údaji, a mít možnost je používat stejně, jako s ostatními zdroje, které Tvheadend běžně zpracovává (DVB-T, DVB-S, ...) - tzn. včetně EPG, timeshift, nahrávání, atp.

Nějak mi to uteklo. Od té doby, co se mi playlist stahuje ze stránek zapni.tv automaticky, a já mám jejich programy zařazené v Live TV Kodi, už na jejich stránky moc nechodím. Zběžně jsem pročetl příspěvek a trochu se uklidnil. Je to "jen" video plugin. Hned jsme ho také vyzkoušel, funguje bez problémů. Je dobře, že lidé ze Zapni.tv takto dbají o své zákazníky. Dá se čekat, že mohou časem jít i dál a udělat plnohodnotného PVR klienta, což by samozřejmě bylo ještě lepší. 

BTW Navrhuji, až se to téma tady v novinkách ohřeje, bylo by dobré šoupnout ho do fóra Live TV & PVR.

Mám od nich koupený settobox, ve středu mi v emailu přišla aplikace pro aktualizaci té krabičky. Vypadá to jako by udělali opravdového PVR klienta pro jejich služby. Ta aplikace Kodi připomíná, asi z toho vycházeli. Musím uznat, že zatím funguje bez problémů a ten video addon se s tím nedá vůbec srovnat.


RE: Zapni.TV má oficiální doplněk pro Kodi! - wolwzz - 24.12.2018

Ahoj mam problem s HD programy na KIII Pro s Coreelecem. SD jedou normalne. Kdyz vyberu HD tak se toci kolecko nakonec prestane a vrati se do nabidky. Na mobilu, v pc vse funguje.

Dalsi dotaz pod Kodi mate EPG? vidim vyber programu presne jak je v prvnim prispevku, ale bez niceho. Kdezto na ofic strankach kde je ukazany program maji epg a vidi tam v prehledu programu aktualni porad. viz: https://zapni.tv/ztvc/

Diky


RE: Zapni.TV má oficiální doplněk pro Kodi! - pinokija - 25.12.2018

(24.12.2018, 1:13)wolwzz Napsal(a): Ahoj mam problem s HD programy na KIII Pro s Coreelecem. SD jedou normalne. Kdyz vyberu HD tak se toci kolecko nakonec prestane a vrati se do nabidky. Na mobilu, v pc vse funguje.

Dalsi dotaz pod Kodi mate EPG? vidim vyber programu presne jak je v prvnim prispevku, ale bez niceho. Kdezto na ofic strankach kde je ukazany program maji epg a vidi tam v prehledu programu aktualni porad. viz: https://zapni.tv/ztvc/

Diky

Zkus podívat do logu aplikace, jestli tam něco nevyčteš.


RE: Zapni.TV má oficiální doplněk pro Kodi! - wolwzz - 26.12.2018

Koukal jsem do logu a nic mi to nereklo. Kazdopadne mam dve krabice na Coreelec a ani na jedne z nich to nefunguje Sad

Log:
https://paste.kodi.tv/wopasukopu

Edit: pod androidem to normalne funguje takze problem je urcite v coreelec


RE: Zapni.TV má oficiální doplněk pro Kodi! - pinokija - 28.12.2018

(26.12.2018, 19:22)wolwzz Napsal(a): Koukal jsem do logu a nic mi to nereklo. Kazdopadne mam dve krabice na Coreelec a ani na jedne z nich to nefunguje Sad

Log:
https://paste.kodi.tv/wopasukopu

Edit: pod androidem to normalne funguje takze problem je urcite v coreelec

Podle toho logu to i tak vypadá. Zkusil bych downgrade. Jedeš na RC verzi (release candidate)
(Starting Kodi (18.0-RC2 Git:18.0rc2-Leia). Platform: Linux ARM 32-bit)

(24.12.2018, 1:13)wolwzz Napsal(a): Ahoj mam problem s HD programy na KIII Pro s Coreelecem. SD jedou normalne. Kdyz vyberu HD tak se toci kolecko nakonec prestane a vrati se do nabidky. Na mobilu, v pc vse funguje.

Dalsi dotaz pod Kodi mate EPG? vidim vyber programu presne jak je v prvnim prispevku, ale bez niceho. Kdezto na ofic strankach kde je ukazany program maji epg a vidi tam v prehledu programu aktualni porad. viz: https://zapni.tv/ztvc/

Diky

EPG mají dostupný jen v jejich aplikaci ZTVC pro Android.


Zapni.TV má oficiální doplněk pro Kodi! - wolwzz - 29.12.2018

Tak pod libreelec to funguje ten jede na 17. Core mam stable verzi ale i ta jede na RC kodi.

Ohledne toho EPG jak teda vypada ten jejich stbox? Ja myslel ze ho maj pod nejakym libre, protoze fotky na jejich strankach ukazuji normalne epg v prostredi kodi.


RE: Zapni.TV má oficiální doplněk pro Kodi! - pinokija - 30.12.2018

(29.12.2018, 14:01)wolwzz Napsal(a): Tak pod libreelec to funguje ten jede na 17. Core mam stable verzi ale i ta jede na RC kodi.

Ohledne toho EPG jak teda vypada ten jejich stbox? Ja myslel ze ho maj pod nejakym libre, protoze fotky na jejich strankach ukazuji normalne epg v prostredi kodi.

To co vidíš na těch stránkách není video addon, ale jejich aplikace ZTVC založená na Kodi a běží na Androidu. V boxech je předinstalovaná. Na google play myslím že je installer pro instalaci na kompatibilní zařízení toho softu.


RE: Zapni.TV má oficiální doplněk pro Kodi! - Petr87 - 17.9.2019

Vývoj se zastavil nebo jak to vypadá?