XBMC-Kodi.cz
Doplněk Tipsport ELH - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+--- Téma: Doplněk Tipsport ELH (/prispevek-doplnek-tipsport-elh)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


Doplněk Tipsport ELH - ady71 - 17.9.2017

Zdravím,
dobrej nápad doplněk Tipsport ELH, mám problém, po zapnutí zápasu vyskočí hláška - neplatný token, zkuste obnovit stránku a nic se nerozjede. Nevím jak to zprovoznit.
Díky za pomoc.


RE: Doplněk Tipsport ELH - jagrs - 18.9.2017

Také mám ten samý problém.. 
Mám evolveo android box q5, kodi 17,4 krypton

Tak tady je odpověď... a funguje to! ! !

Při používání Kodi 17+ je třeba povolit doplňky inputstream-adaptive a inputstream-rtmp v záložce VideoPlayer InputStream v My Addons, jinak se bude pokaždé ukazovat hláška neplatný token.
Pokud se tyto doplňky, případně celá složka naukazuje, je třeba je nainstalovat. U Windows, se musí nainstalovat nová verze a v instalátoru nechat zaškrtnutné tyto dva doplňky a v Linuxu je třeba nainstalovat kodi-inputstream-adaptive a kodi-inputstream-rtmp


RE: Doplněk Tipsport ELH - ady71 - 19.9.2017

jagrs: Díky, vyzkouším....


RE: Doplněk Tipsport ELH - matchboxx - 19.9.2017

@ jagrs dobra informace, dik :-)


RE: Doplněk Tipsport ELH - matchboxx - 22.9.2017

tak me zkusenosti linux ubuntu nejde i po instalaci a povoleni tech zavislosti, windows to stejne, android 7.1.1 rovnez, tam se povoleni zavislosti vubec neobjevi, ale slovenska tipsport (objevila se po aktualizaci) funguje v tomto pluginu ve vsem :-)


RE: Doplněk Tipsport ELH - jagrs - 22.9.2017

      Teď to zkouším na mobilu (android 6) a jede to...


RE: Doplněk Tipsport ELH - matchboxx - 22.9.2017

kuwa hokej na mobilu, to je naprosta silenost :-) :-) , ale jak jsem psal me to zatim nejde


RE: Doplněk Tipsport ELH - pudis1977 - 24.9.2017

parada diky moc jeste by to chtelo i khl


RE: Doplněk Tipsport ELH - Marshall_21 - 24.9.2017

Skvělá práce! Díky! Nešlo by něco podobného s naší fotbalovou ligou?


RE: Doplněk Tipsport ELH - jagrs - 24.9.2017

Už jsem mu to psal, ale asi nic...
https://github.com/Xsichtik/plugin.video.tipsport.elh/issues/2


RE: Doplněk Tipsport ELH - Marshall_21 - 24.9.2017

Aha, tak uvidíme. Dík za info.


RE: Doplněk Tipsport ELH - Theraphosa - 24.9.2017

Chci se zeptat kde je chyba. Slováci mi jedou ,ale češi mi to píše neplatný token. Díky všem za radu.


RE: Doplněk Tipsport ELH - ericek74 - 24.9.2017

Theraphosa
a cetl jsi prispevek c.2?


RE: Doplněk Tipsport ELH - matchboxx - 24.9.2017

tak po aktualizaci doplnku to funguje pouze ve windows, vse ostatni- linux, android nic


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 26.9.2017

matchboxx: Ahoj, mohl bys naspat, co vypíše za chybu, když se to snažíš spustit? Verze 0.2.0 mám vyzkoušenou na OS Windows i Linux a co vím, tak funguje i na Androidu. Verze 0.1.0 měla chybu při zpracovávání požadavku a 0.1.1 nedovolovala spustit stream po startu zápasu. Pokud jsi zakázal odesílání anonymních crash logů a výpis chyby nabádá pro zaslání logu, tak prosím o povolení odesílání a zkusit spustit stream znovu. Pokud se jedná o bug, tak pomocí tohoto crash logu se mohu pokusit chybu odstranit.


RE: Doplněk Tipsport ELH - matchboxx - 26.9.2017

zadny crash log se nevytvori viz obrazky, vypada to ze to streamuje ale neni obraz ani zvuk na ubuntu 16.04, Kodi 17.4

[Obrázek: tipsport2.png]


[Obrázek: tipsport1.png]

slovenska liga funguje bez problemu
[Obrázek: tipsport3.png]


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 26.9.2017

Slovenská liga se přenáší trochu jinak, takže ta půjde. Zkus zakázat a potom odinstalovat ty dva doplňky a nainstalovat je znovu pomocí 'sudo apt-get install kodi-inputstream-adaptive kodi-inputstream-rtmp' a pokud nejsou povolené tak je povolit. Pak napiš, jestli to zabralo.


RE: Doplněk Tipsport ELH - matchboxx - 26.9.2017

jo to muzu, v androidu 7.1 se to chova uplne stejne


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 26.9.2017

Snad to pak půjde, ale tohle není chyba doplňku Tipsport ELH, ale zmiňovaného inputstream-rtmp a inputstream-adaptive (respektive špatné verze). Tipsport ELH se snaží spouštět stream se správnými parametry, ale pokud není doplněk obsluhující rtmp streamy funkční, tak to nemůže fungovat. Toto vyčlenění obsluhy rtmp streamů došlo od verze Kodi 17. Upřímně nevím, proč to udělali, když to způsobuje jenom problémy.


RE: Doplněk Tipsport ELH - matchboxx - 26.9.2017

tak jsem to udelal, ale neni stream , takze az bude hokej :-)