XBMC-Kodi.cz
Doplněk Tipsport ELH - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+--- Téma: Doplněk Tipsport ELH (/prispevek-doplnek-tipsport-elh)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Doplněk Tipsport ELH - milankosyna - 19.1.2019

Dobrý den šel by udělat i doplněk na Fortuna ligu? když už jde extraliga,Chance liga děkují


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 19.1.2019

V tuto chvíli nešel, protože fotbalové přenosy jsou v jiné formátu, které se mi nedaří v Kodi přehrát (více informací jsem již psal: https://github.com/JKubovy/plugin.video.tipsport.elh/issues/2#issuecomment-412638648 ). Nekoukal jsem se, jestli se něco změnilo, ale dost o tom pochybuji.


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 23.1.2019

Trochu jsem upravil správu navázaného spojení se stránkou Tipsport a mělo by to znatelně zrychlit načítání seznamu zápasů. Bohužel se tato změna neobešla bez potíží (na Androidu addon padal). Vydal jsem hotfix a snad to už bude v pořádku. Mělo by fungovat i načítání informací o přenosech při vypnutí přenosu (takže by nemělo být třeba kvůli aktualizaci znovu zapínat složku s ligou). Pokud se setkáte s nějakým problémem nebo máte nápad na zlepšení, tak napište.


RE: Doplněk Tipsport ELH - tomino2 - 27.1.2019

@Xsichtik Díky za skvělou podporu. Mám s doplňkem trošku problém. Občas se mi stane, že po startu doplňku se mi objeví chyba - seznam zápasů nelze načíst, pomůže pouze restart Libreelec. Pak je vše Ok. Nevím jestli chyba je pouze u mně...


Doplněk Tipsport ELH - tokyno - 27.1.2019

Zdravím, stejný problém u mě. Nepodařilo se získat seznam přenosů. Restart nepomáhá.


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 27.1.2019

A nepomůže místo restartování celého zařízení pouze znovu "kliknout" na ligu (aby se opět načetl seznam zápasů)? Už jsem na to také narazil, ale ještě nenašel příčinu.


Doplněk Tipsport ELH - tokyno - 27.1.2019

Bohužel nepomáhá.


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 27.1.2019

Koukám, že s tím má problém více lidí. Ještě dnes vrátím verzi na poslední funkční a víc otestuji změny, které jsem provedl. U mě to fungovalo bez nějakého většího problému a načítání zápasů bylo o poznání rychlejší.


RE: Doplněk Tipsport ELH - stimpy_hoek - 27.1.2019

Taky jsem na to narazil, provozováno na Android TV (Philips 55PUS6412), vypnul jsem přenos po druhé třetině a už nezapnul. Rychle jsem nažhavil notebook a stránky Tipsportu...


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 31.1.2019

Vyšla nová verze Kodi (v18), která opět mění přístup k addonům Inputstream.adaptive a Inputstream.rtmp. Po aktualizaci je třeba tyto dva doplňky znovu nainstalovat z oficiální repository a případně povolit.


RE: Doplněk Tipsport ELH - jeklik - 31.1.2019

Zdravím, dal by se doplněk upravit, aby videa streamoval z hokejkatv(+přihlášení na hokejkaTV)? Díky všem za Vaší práci!


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 31.1.2019

Jelikož se jedná o úplně jiné systémy (přihlášení, získání přenosů atd.), není možné nějak jednoduše upravit stávající addon, aby se dal používat i z HokejkaTV. Nemám ani v plánu dělat jiný doplněk pro Hokejku z časových důvodů.


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 16.2.2019

Upravil jsem správu přihlášení, aby načítání jednotlivých přenosů bylo rychlejší. Od minulé zkušenosti s nefunkčností doplňku jsem se rozhodl tento update nevydat veřejně. Pokud někdo bude chtít pomoct, může si doplněk nainstalovat ručně a pak napsat, jak mu funguje. Snad se vás pár najde, aby se ověřila funkčnost nebo našly případné chyby.

Edit: Smazání neaktuálního doplňku


RE: Doplněk Tipsport ELH - stimpy_hoek - 16.2.2019

Vyzkouším, buď dnes na Chance lize nebo zítra na Extralize. Díky.


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 18.2.2019

Objevil jsem pomocí hlášení jednu chybu, kterou jsem opravil. Ocenil bych vaše názory na novější verzi, jestli jste zaznamenali nějaké zrychlení nebo ne. Přikládám opravenou verzi 0.5.7, která by snad měla fungovat bez problému. Až se ukáže, že s ní opravdu nejsou problémy, vydám ji oficiálně pro všechny. Jako bonus ještě přikládám verzi DEV, ve které se generují loga jednotlivých zápasů. Můžete vyzkoušet i tuto verzi (a budu za to rád), ale u ní si nejsem jistý stabilitou.
[Obrázek: 51437207-7631e200-1c9b-11e9-9444-08e160ab5baa.png]

Edit: Smazání neaktuálních doplňků


RE: Doplněk Tipsport ELH - stimpy_hoek - 18.2.2019

Plugin z příspěvku #193 vcelku fungoval, občas vyskočila chyba že nejde načíst seznam zápasů. po restartu KODI zase fungovalo. Stejná chyba jak v sobotu Chance liga tak v neděli Extraliga.
Novou verzi otestuji.
EDIT:
Teď jsem zkusil zapnout Chance ligu, stopnul a za cca 30 minut zkusil znovu zapnout a naskočila hláška Nepodařilo se získat seznam přenosů. Vypnul a zapnul jsem KODI a zase funguje (Dnešní zkouška Win10, Kodi 18.0, DEV verze pluginu)


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 18.2.2019

Díky moc za info, kouknu se na to, proč to po nějaké době přestane fungovat.

Edit: Možná, že jsem našel problém, proč po nečinnosti nešly přenosy načíst. Poslední verze je v příloze. Může někdo vyzkoušet, že je problém opravdu opraven? Díky mnohokrát ze spolupráci


RE: Doplněk Tipsport ELH - stimpy_hoek - 19.2.2019

Tak zatím to vypadá OK. Bez restartu KODI a několikeré znovuspuštění streamu proběhlo vpořádku.
Velice děkuji za doplněk... (opět win10, Kodi18.0, DEV verze, příště ještě zkusím na androidTV Philips 55PUS6412, Kodi18.1)


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 23.2.2019

Tak to vypadá, že nová verze funguje. Dokonce jsem nezaznamenal ani žádné chybové hlášení z DEV verze, proto přemýšlím, že bych zveřejnil rovnou verzi DEV s generováním log zápasů.


Doplněk Tipsport ELH - beitlj - 10.4.2019

Do nedávna mi TELH doplněk v KODI 18.1 na Androidu fungoval.
Nyní hlásí neplatné uživatelské jméno nebo heslo, pak taky abych zkontroloval internetové připojení a tak dokola. Box na netu je, Sledovanitv addon na pozadí jede, username a heslo v apce na iOS a přes web browser funguje.

Má někdo podobný problém ?