XBMC-Kodi.cz
Doplněk Tipsport ELH - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+--- Téma: Doplněk Tipsport ELH (/prispevek-doplnek-tipsport-elh)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Doplněk Tipsport ELH - radulus.m - 01.3.2020

Ahoj. Nesetkal jste se nekdo s tim, ze po par minutach streamu Tipsport ELH se stream zastavi a spadne cele Kodi? Normalne se to cele vypne.

Mazal jsem cache, instalovat Inputstream Adaptive ale i presto to pada. Poradili by jste?
Diky


RE: Doplněk Tipsport ELH - kidal - 02.3.2020

Taky mi to dělá, už druhý den. Nevím co s tím


RE: Doplněk Tipsport ELH - tramin - 04.3.2020

Již několik dnů mi vyskakuje hláška"přihlášení se nezdařilo"(Android krabička s Libreelec ).Přihlašovací údaje jsou v pořádku,přes Android aplikaci se stejnou krabičkou se přihlásím,stejně tak s Kodi a TV Philips(Android).Co je špatně?


Doplněk Tipsport ELH - beitlj - 04.3.2020

Android box X96max + Android 8 a v něm KODI a TELH doplněk a vše fukční. Včera jsem TELH sledoval.
Začal bych verzí doplňku + odkud je instalovaný (repo).
Pak bych ho odinstaloval a znovu nainstaloval a nastavil. Instalaci bych provedl z nového xbmc-kodi.cz repa.
Pokud nepomůže, hledal bych chybu v OS tedy v LibreElec.


Doplněk Tipsport ELH - tramin - 05.3.2020

Tak vyřešeno,měl jsem starou verzi doplňku.Dík


Doplněk Tipsport ELH - beitlj - 11.3.2020

Tak po aktualizaci ze strany Tipsportu nefunguje doplněk v KODI.
Chce to heslo a username.


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 11.3.2020

Opraveno ve verzi 0.6.8


Doplněk Tipsport ELH - beitlj - 11.3.2020

Děkuji.


RE: Doplněk Tipsport ELH - stimpy_hoek - 04.8.2020

Ahoj,
dnes Generalli Česká cup asi nepojede v doplňku TELH, že?


RE: Doplněk Tipsport ELH - tomino2 - 07.8.2020

Taky se připojuji s tímto dotazem...


Doplněk Tipsport ELH - beitlj - 07.8.2020

https://github.com/JKubovy/plugin.video.tipsport.elh/issues/2


RE: Doplněk Tipsport ELH - waladir - 11.8.2020

Doufám, že mě autor doplňku neukamenuje, že se mu v tom hrabu, ale zkusil jsem rychle dodělat přehrání poháru. Už došlo i na Kladno ;-) Asi to nemá cenu kvůli téhle jednorázové akci to přidávat do oficiálního doplňku, takže zájemci můžou zkusit instalaci z přiloženého zipu.


RE: Doplněk Tipsport ELH - Jimmy.Fox - 13.8.2020

Funguje, dík!

Edit: na STB s Kodi v18.7 jede, na televizi s Kodi v18.8 ne Sad


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 12.9.2020

Nová verze doplňku v0.7.0!
Opravil jsem v ní přihlašování (opět Tipsport změnil způsob přihlašování, takže ne vždy ve staré verzi proběhlo). Upravil jsem loga týmů a hlavně jsem přidal možnost v nastavení ukázat všechny přenosy (nejenom hokej, ale vše co je dostupné). Dopředu upozorňuji, že je vše zobrazeno v jedné složce a ne všechny přenosy fungují. Například přenosy e-Sport nefungují vůbec atd. Berte to jako experimentální funkci, které třeba nikdy nebude fungovat na 100%! Primárně se budu soustředit na hokej české a slovenské ligy.


RE: Doplněk Tipsport ELH - jagrs - 16.9.2020

Dobrá práce... 44


RE: Doplněk Tipsport ELH - borecek - 18.9.2020

Xsichtík, v addonu nastaveno na 720p, ale jede to v 480p, prosím pěkně, podívej se na to a zkus vylepšit kvalitu.
Tisíceré díky.


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 21.9.2020

Asi budu muset změnit text v nastavení. Když jsem začínal, tak jsem se soustředil jenom na streamy, kde byla kvalita 720p atd. Aktuálně nastavení spíše koresponduje s "Nejvyšší", "Střední", "Nízká" kvalita. Pokud budeš mít v nastavení 720p, ale stream nemá lepší kvalitu než 480p, já s tím nic neudělám.

Až bude nějaký ligový zápas (předpokládám, že to bylo u něho) běžet a já budu mít možnost si to vyzkoušet, tak se kouknu, jestli se kvalita streamu vybírá správně.


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 22.9.2020

Pro ty, kterým nefunguje doplněk na Androidu. Nejspíš je třeba odinstalovat a znovu nainstalovat doplněk nebo celý Kodi. Vypadá to, že se při aktualizaci nezměnily všechny soubory a proto doplněk padá.


RE: Doplněk Tipsport ELH - willcheck - 02.10.2020

slovenska tipos liga nefunugje .. ukazuje ze dnes sa nehra ziadny zapas ... pritom dnes sa hra prve kolo


RE: Doplněk Tipsport ELH - Samajamado - 02.10.2020

Musíš si zapnúť zobrazenie všetkých zápasov, tam si nájdeš aj SK ligu. Možno je problém v tom, že naša liga zmenila názov na Tipos Extraliga.