XBMC-Kodi.cz
Doplněk Tipsport ELH - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+--- Téma: Doplněk Tipsport ELH (/prispevek-doplnek-tipsport-elh)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 02.10.2020

Opravil jsem Slovenskou ligu ve verzi 0.7.1. Bylo to tím názvem...


RE: Doplněk Tipsport ELH - Samajamado - 16.10.2020

Caute, SK Liga mi uz par dni vypisuje Neplatny token, zkuste obnovit stranku.
Ostatne streamy funguju, skusil som odinstalovat a znovu nainstalovat RTMP Input (InputStream Adaptive mi odinstalovat nejde). Vie niekto preverit ci to u neho bezi?


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 20.10.2020

Obávám se, že bude problém někde jinde než v doplňku, protože to více lidem normálně funguje. Ještě můžeš zkusit přeinstalovat Kodi.


RE: Doplněk Tipsport ELH - Samajamado - 11.11.2020

Tak dnes som sa k tomu konečne dostal. Preinštaloval som komplet Kodi, nainštaloval RTMP Input 2.0.9 a InputStream Adaptive 2.4.6
Ale Slovenská Extraliga mi stále píše "Neplatný token, zkúste obnoviť stránku." Česká extraliga a aj iné streamy mi fungujú. Verziu mám 0.7.1
Edit: vyskúšané na PC a telefóne, rovnaký problém.


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 14.11.2020

To je zvláštní, mně slovenské streamy fungují a jsi zatím jediný, který si na tento problém stěžuje. Pokusím se na to podívat, jestli se mi to povede nasimulovat.


RE: Doplněk Tipsport ELH - j.jusko - 16.11.2020

U mňa slovenska liga tiež v poriadku.


RE: Doplněk Tipsport ELH - bkv - 28.11.2020

Zdravím,
šlo by doplněk upravit i pro ty kteří mají v Systém -> Nastavení -> Média -> Videa -> Výchozí akce při výběru nastaveno něco jiného než "Přehrát"?

Nastaveno "Přehrát"
- v doplňku vyberu zápas
- video normálně hraje

Nastaveno "Zobrazit informace"
- v doplňku vyberu zápas
- zobrazí se informace, vyberu "Přehrát"
- video normálně hraje + se přes video zobrazí se hláška "Přehrávání selhalo - Jednu nebo více položek se nepodařilo přehrát."

Pro likvidaci hlášky existuje "magie" - po výběru "Přehrát" stisknout "Esc". Pokud se podaří hláška se nezobrazí a video běží. Jen je nutné trefit správný okamžik

Předem děkuji.


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 03.12.2020

Potvrzuji, že při volbě u videa "Zobrazit informace" a následném spuštění občas (ale ne vždy) vyskočí hláška o selhání, i když na pozadí stream už běží. Zatím se mi nepodařilo zjistit, čím je toto způsobeno. Každopádně děkuji za info, sám bych si toho nevšiml, jelikož videa přehrávám rovnou.


RE: Doplněk Tipsport ELH - Lachty - 15.12.2020

Hodilo by se pridat i ostatni sporty jako fotbal a tenis a taky zprovoznit pod kodi 19.


Doplněk Tipsport ELH - beitlj - 16.12.2020

Však už tam podpora jiných sportů je. Musí se ale v nastavení doplňku zapnout a nepočítej s tím že jsou podporovány všechny přenosy.
Jsou přenosy které Tipsport nevysílá a nebo mají jen radio stream tak to je holt smolík ale proto mám Premier league a DIGI sport 1 a DIGI Sport 2.


RE: Doplněk Tipsport ELH - Lachty - 16.12.2020

Jo diky a co podpora pro kodi 19?


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 17.12.2020

Plánuji předělat doplněk, aby fungoval i pod Kodi 19, ale ještě jsem se k tomu nedostal. Určitě to budu chtít udělat tak, aby verze <19 stále fungovaly.


RE: Doplněk Tipsport ELH - Lachty - 18.12.2020

Mozna lepsi udelat 2 verze, nez jednu, ktera bude fungovat na vsech verzich kodi. Nevim, jestli to vubec pujde.


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 19.12.2020

Určitě musí být dvě verze, protože od Kodi 19 se používá python 3 a ten není kompatibilní s python 2. Myslel jsem to spíš tak, aby šlo nějakou dobu jednoduše spravovat obě verze, protože ne každý hned přejde na novou verzi Kodi.


Doplněk Tipsport ELH - beitlj - 21.12.2020

Tipshit má masivní výpadek.
Autor doplňku pro KODI za to nemůže.
To jen pro info.


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 07.1.2021

Aktualizoval jsem doplněk pro Kodi 19. Pokud se setkáte s nějakou chybou, tak napište sem nebo můžete vytvořit Issue na https://github.com/JKubovy/plugin.video.tipsport.elh/issues

Ještě nějakou dobu budu udržovat verzi pro Kodi 18 a starší (na githubu větev leia), ale do budoucna bych chtěl spravovat pouze verzi pro Kodi 19. Ideálně až bude stabilní a více lidí na něj přejde.


Doplněk Tipsport ELH - beitlj - 08.1.2021

Na Kodi 18.9 to hlásí chybu závilosti na Python 3.
Je to ve správném repu, tedy verze TELH 0.8.0 ?
Zkus kontaktovat @wombat myslím že jsi verzi pro Kodi 19 dal do repa pro Kodi 18.9.


RE: Doplněk Tipsport ELH - Lachty - 08.1.2021

Na kodi 19 funguje v pohode.


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 08.1.2021

Už to řeším s @wombat. Snad se to opraví co nejdříve


Doplněk Tipsport ELH - beitlj - 08.1.2021

Lachty: Až bude 19 Matrix ofikl pak není co řešit.