XBMC-Kodi.cz
Doplněk Tipsport ELH - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+--- Téma: Doplněk Tipsport ELH (/prispevek-doplnek-tipsport-elh)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 09.1.2021

Už by to mělo být opraveno


RE: Doplněk Tipsport ELH - Lohen1 - 12.1.2021

Doplněk perfektní, díky autorovi. Minulý týden jsem se několikrát pokoušel přehrát tenis ( WTA zápasy českých tenistek) a ani jeden se nespustil. Fotbal nebo hokej fungoval normálně. Tak snad bude do budoucna funkční. Jinak super a moc díky.


RE: Doplněk Tipsport ELH - Formish - 13.1.2021

Ahoj. Neustále se mi stává, že po pár minutách se stream zastaví a KODI se restartuje.
Především je to při zápasech Komety (včera v intervalech 40-60 sec). 
U ostatních týmů se to děje minimálně nebo i vůbec.
Máte podobné zkušenosti, poradíte, prosím ?

RPI 3B+, Libreelec 9.2.6, Kodi 18.9, TELH 0.7.2


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 13.1.2021

Pokud jsou pády takto časté tak můžeš zapnout logování (Nastavení -> Systém -> Protokolování -> Povolit protokolování ladění) spustit stream a až se opět restartuje, tak mi zaslat (třeba přes SZ nebo Pastebin) soubory kodi.log, kodi.old.log a případně kodi_crash.log. Mám dojem, že by měly být ve složce /storage/.kodi/temp/


Doplněk Tipsport ELH - j.jusko - 13.1.2021

Mám takú kozmetickú otazku na autora. Neviem nakoľko je to možné a ci je to komplikované ale nemohol by vedľa zápasu byť čas o ktorej sa začína?

Jsem uživatel používající Mi 9 SE , který neumí číst pravidla o nepoužívání podpisu z Tapatalku.


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 13.1.2021

Začátek zápasu se již ukazuje, jen není v názvu, ale v popisu. Po zahájení se ukazuje v popisu stav zápasu.
Viz: Screenshot


RE: Doplněk Tipsport ELH - j.jusko - 13.1.2021

Asi to bude skinom skusim zmeniť nastavenie zobrazenia. Používam aeon nox silvo.


Doplněk Tipsport ELH - beitlj - 13.1.2021

Vzhled ten základní Estuary a vidím toto :
[Obrázek: 6e3fce2180415cbcd112d5df985adada.jpg]


RE: Doplněk Tipsport ELH - georgesoft - 19.1.2021

Omlouvam se, ale docilit streamy v 1080p?
Kodi 19RC, doplněk Tipsport ELH 0.8.0, ale v nastaveni mám preferovanou kvalitu jen do 720, zadne 1080p tam nemam... 
Ale na www.tipsport.cz lze pustit stream v kvalite 1080p...

Je to omezeni doplnku nebo mam ja neco blbe nastaveno?
Koupil jsem si 65 OLED telku a chci to vyuzit :)
Internet mam 100Mbit....


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 19.1.2021

Původně byly přenosy pouze do 720p, proto ty tři nastavení. Ve skutečnosti se to bere jako High, Mid, Low (asi to přejmenuji pro přehlednost). Při High se bere první stream (tedy ten nejkvalitnější dostupný), u Mid se bere druhý a u Low poslední.


RE: Doplněk Tipsport ELH - borecek - 21.1.2021

Xsichtik, prosím, hlásí mě to - nepodporované informace o videu. Můžeš se na to podívat, prosím. Díky.


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 22.1.2021

U jakého streamu jsi dostal tuto hlášku? Pokud jsi vybíral stream ze sekce All, tak to je normální. Ne všechny streamy umí tento doplněk přehrát. Pokud to ale bylo u nějakého ligového (hokejového) zápasu, tak mi napiš u jakého, abych to někdy v budoucnu mohl vyzkoušet, až zase budou hrát.


RE: Doplněk Tipsport ELH - borecek - 22.1.2021

Díky za reakci. Bylo to včera u hokeje, konkrétně zápas Vary - Pardubice.


Doplněk Tipsport ELH - beitlj - 22.1.2021

No mě to včera KV - PAR fungovalo.
Kodi 18.9 + poslední verze TELH doplňku.
A dnes všechny streamy taky v pohodě.


RE: Doplněk Tipsport ELH - Bedny6 - 23.1.2021

Díky, prosim co musim udělat aby mi šel doplněk nainstalovat? Pořád hlásí chybu závilosti na Python 3.
Diky


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 23.1.2021

Zkus odinstalovat a potom znovu nainstalovat repository, potom by to mělo jít.
https://repo.xbmc-kodi.cz


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 25.1.2021

(28.11.2020, 19:27)bkv Napsal(a): Zdravím,
šlo by doplněk upravit i pro ty kteří mají v Systém -> Nastavení -> Média -> Videa -> Výchozí akce při výběru nastaveno něco jiného než "Přehrát"?

Nastaveno "Přehrát"
- v doplňku vyberu zápas
- video normálně hraje

Nastaveno "Zobrazit informace"
- v doplňku vyberu zápas
- zobrazí se informace, vyberu "Přehrát"
- video normálně hraje + se přes video zobrazí se hláška "Přehrávání selhalo - Jednu nebo více položek se nepodařilo přehrát."

Pro likvidaci hlášky existuje "magie" - po výběru "Přehrát" stisknout "Esc". Pokud se podaří hláška se nezobrazí a video běží. Jen je nutné trefit správný okamžik

Předem děkuji.

Opraveno ve verzi 0.7.3 (Kodi 18.9) a 0.8.2 (Kodi 19.0+).

V nové verzi jsem odebral možnost zvolit kvalitu v nastavení. Zjistil jsem, že to způsobovalo problémy a proto nechám na Kodi, aby si vybral z více dostupných přenosů sám. V průběhu přehrávání je možné kvalitu přepnout.
Hlavní výhodou pro diváka je, že se nyní přehrává Extraliga ve 1080p!


Doplněk Tipsport ELH - beitlj - 26.1.2021

No nevím jestli zákaz možnosti vybrání kvality streamu v nastavení doplňku a nastavení “the best” kvality je správná cesta. Alespoň pro mě ne.
Doma mám 1Gbps/1Gbps optiku tam je mi to jedno.
Začínám mít problém s boxem na chalupě kde mám LTE router a permanentně nastavenou kvalitu streamu na 540p a podle síly LTE to měním klidně na 360p.
No automatické aktualizace zakazuji.
Nevím co to způsobovalo za problémy ale já žádné neměl a doplněk mi fungoval k plné spokojenosti.
Kvitoval jsem i přidání “all” sekce.
Tohle je krok z5. Nemám rád pokud mi kdokoli cokoli vnucuje a já nemám možnost výběru.
A sorry ako, ale abych měnil kvalitu streamu při jeho spuštění a v nastavení vlastnosti videa je jako utírat si p*del levou rukou protože pokud bude přednastavená kvalita na 1080p tak si tu kvalitu ani nenastavím protože se přes bufering k tomu nastavení ani nedostanu.
Fakt tleskám za tento nápad! #ironie


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 26.1.2021

Možná jsem to špatně napsal, ale idea je taková, že uživatel bude mít VŽDY možnost si zvolit kvalitu. Jenom se to nebude dělat přes nastavení tohoto doplňku, ale v nastavení doplňku InputStream Adaptive. Až poběží zápasy, tak to ještě doladím (proto žádám o strpení). Výhodou i pro @beitlj je, že nepůjde o triviální rozdělení (kvalita vysoká, střední, nízká), ale je možné nastaveni maximální rozlišení, max i min bitrate atd.


RE: Doplněk Tipsport ELH - JiRo - 26.1.2021

@Xsichtik Zrovna jsme nedávno o tom s kolegou, který pracuje také na jednom video pluginu, diskutovali. Tedy o tom, zda nechat výběr kvality jen na InputStream Adaptive, nebo to řešit v pluginu. A po delší debatě jsme se nakonec shodli že asi bude lepší nechat to zatím na video pluginu. Ten důvod je jednoduchý. Prostupnost dat z jednotlivých zdrojů není daná jen vlastním pripojením, ale závisí na celém řetězci, počínaje vlastním zdrojem dat a pak jednotlivými prostupy mezi sítěmi a službami po celé trase mezi zdrojem a koncovým zařízením. Může tak dojít k tomu, že zatímco z jedné služby je video schopné jet v nejvyšší dostupné kvalitě, z jiné služby tomu tak není, i když ho služba nabízí. A protože v současné dobe zatím InputStream Adaptive možnost skutečně automatického adaptivního výběru neumožňuje, je možnost individuálního nastavení pro plugin asi vhodnějším řešením.