XBMC-Kodi.cz
Doplněk Tipsport ELH - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+--- Téma: Doplněk Tipsport ELH (/prispevek-doplnek-tipsport-elh)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Doplněk Tipsport ELH - Keddie - 29.9.2017

Díky za perfektní doplněk. Jede výborně, ale jen do verze 0.1.1. Jakmile aktualizuji na verzi 2.x, začne to psát: "Nepovedlo se získat informace o videu." A to jak pro CZ, tak pro SK ligu. Nevíte někdo, čím by to mohlo být?


RE: Doplněk Tipsport ELH - somafuk - 29.9.2017

Má to podobně.


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 01.10.2017

Vydal jsem v0.2.4, která by měla vypsat hlášku ze stránky Tipsport, při nějakém problému. Například potřeba aktualizovat obchodní podmínky, pro sledování streamu. To by mohl být důvod, proč ve verzi 0.1.1 stream fungoval a ve verzi 0.2.x ne.


RE: Doplněk Tipsport ELH - matchboxx - 03.10.2017

tak ve win 7 plugin funkcni, jinak stejny stav , asi problem prehravace v Kodi 17


RE: Doplněk Tipsport ELH - borecek - 03.10.2017

Já mám zase jiný problém, mám 2 x minix 8h plus a na jednom to jede v pohodě, a druhý vypisuje hlášku - stream ještě nezačal -, ale přitom už běží. Několikrát jsem komplet kodi odinstaloval a zase nainstaloval, ale bez úspěchu. Oba minixe mám samozřejmě přihlášeny na 2 různé registrace. Neví někdo, co s tím?


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 04.10.2017

A jedná se u toho nefunkčního zařízení o nejnovější verzi doplňku? Protože od verze 0.2.1 by tato chyba měla být opravena.


RE: Doplněk Tipsport ELH - borecek - 04.10.2017

Dnes jsem to znovu přeinstaloval, hokej se ale hraje až v pátek, pak dám vědět, jak to dopadlo. Jen mě zaráží, že ty minixy jsou identický, ale šlape to jenom na jednom. Uvidíme v pátek s novou verzí.


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 04.10.2017

Na verzi doplňku se lze podívat v Kodi, v záložce "informace" u doplňku. Nemusí se čekat na stream.


RE: Doplněk Tipsport ELH - borecek - 04.10.2017

Xsichtik - jasně, to vím, ale nevím, jestli ten stream pojede, když předtím nejel. To zjistím až při hokeji.


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 04.10.2017

Pokud to i tak nepůjde a bude se jednat o nejnovější verzi, tak mi můžeš poslat kodi.log a já bych se podíval, jestli se tam neděje něco divného.


RE: Doplněk Tipsport ELH - borecek - 06.10.2017

Příteli, tak jsem dnes pustil hokej a opět stejná hláška - stream ještě nebyl spuštěn-, Addon aktualizován na 0.2.4.
Log jsem nenašel, neb složka xbmc kodi files je prázdná, kde tedy ten log mám hledat? Jsem z toho jelen.


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 06.10.2017

Záleží podle systému, koukni se na tuhle stránku, tam to je napsaný: http://kodi.wiki/view/Log_file/Advanced#Location Můžeš mi ten log poslat do SZ, jestli ho nechceš zveřejňovat tady.


RE: Doplněk Tipsport ELH - borecek - 06.10.2017

Právě podle té stránky jsem ho hledal, ale jak píšu výše, složka je prázdná. Nevím, kde jinde ten log hledat.
Je to celý nějaký divný.


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 06.10.2017

Teď mě nenapadá, jak to vyřešit. Jelikož jsi jediný, který se ozval s tímto problémem, tak nevím v čem by mohl být problém. Napadlo mne zkusit Kodi přeinstalovat, ale psal jsi, že to jsi už zkoušel. BTW co za systém používáš?
EDIT: Ještě mě napadlo, jestli se jedná o Android a ty se můžeš připojit k příkazové řádce, tak můžeš dát hledat ten log pomocí příkazu 'find / -name kodi.log'


RE: Doplněk Tipsport ELH - borecek - 06.10.2017

Android 5.1, ale, jak jsem psal mám 2 identický boxy minix, na jednom jede, na druhým stále vypisuje to hlášku,


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 06.10.2017

Povedlo se ti najít ten soubor pomocí příkazu find, jak jsem psal výše?


RE: Doplněk Tipsport ELH - borecek - 08.10.2017

Xsichtik - tak jsem to nakonec rozchodil, ani nevím jak. Ve snaze ti poslat log, jsem naistaloval doplněk Log Viewer for Kodi, spustil ho a k tomu spustil hokej a ono se to k mému údivu rozjelo. Díky za ochotu mě pomoci.


RE: Doplněk Tipsport ELH - jagrs - 08.10.2017

Dnes mi to nejede. Mám android 6. ..


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 08.10.2017

A když se pokusíš spustit stream na stránkách tipsport.cz, tak se stream normálně spustí nebo vypíše nějakou hlášku typu "Je třeba vsadit minimálně 30,- Kč"?


RE: Doplněk Tipsport ELH - jagrs - 08.10.2017

Teď jsem to spustil přes aplikaci na telefonu a jede to...