XBMC-Kodi.cz
Doplněk Tipsport ELH - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+--- Téma: Doplněk Tipsport ELH (/prispevek-doplnek-tipsport-elh)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Doplněk Tipsport ELH - tramin - 15.7.2021

Bohužel potvrzuji stejný problém...


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 17.7.2021

Až se mi povede chybu opravit, tak dám vědět. Pokusím se to opravit do začátku extraligy, ale nic neslibuji.


RE: Doplněk Tipsport ELH - tramin - 17.7.2021

Každopádně dík!


RE: Doplněk Tipsport ELH - Lohen1 - 06.8.2021

Škoda, že doplněk nefunguje, byl perfektní. Kdyby se našel někdo, kdo by uměl udělat doplněk pro Tipsport tv bylo by to super. Já se v tomhle bohužel nechytám


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 22.8.2021

Už jsem to zkoušel párkrát vyřešit, ale zatím bezúspěšně. Pokusím se na to ještě podívat do začátku extraligy, ale sám nevím, jestli to bude k něčemu. Nepopírám, že by mě mrzelo, kdyby tento doplněk potkal takovýto osud, ale protože to nebyl oficiální addon, tak jsem tak nějak počítal s tím, že by to mohli někdy zatrhnout.


RE: Doplněk Tipsport ELH - petrsk - 23.8.2021

AHoj, měl jsem stejný problém a pomohlo mi dát za modem O2 ještě svůj router a vše funguje.


Doplněk Tipsport ELH - hosawole - 23.8.2021

Opravdu? I nyní? Nehází ti to hlášku "zkontrolujte internetové připojení"?


RE: Doplněk Tipsport ELH - mamonick - 23.8.2021

(22.8.2021, 21:42)Xsichtik Napsal(a): Už jsem to zkoušel párkrát vyřešit, ale zatím bezúspěšně....

Chápu, že tomu dáváš svůj volný čas a nic z toho nemáš. Tvůj doplněk jsem si velmi oblíbil a používal. Už jsem tě také finančně ocenil (možná tak 2 roky nazpět) a povede-li se oprava, udělám to znovu. Vím, že to asi není nijak velká motivace, ale přece... A možná vy ostatní, co čekáte na opravu, byste následně mohli snahu ocenit také.
Dík za Tvou práci na doplňku a držím palce


RE: Doplněk Tipsport ELH - tramin - 23.8.2021

Taky budu vděčný...


RE: Doplněk Tipsport ELH - Lohen1 - 30.8.2021

Taky rád ocením


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 03.9.2021

Hlásím, že jsem na tom už nějakou dobu strávil, ale stále bez úspěchu. Ukázalo se, že Tipsport krom jiného začal používat i captcha, když si myslí, že by se mohlo jednat o automatické přihlašování ...
Kdyby se našel nějaký programátor, kterému by se povedlo provést přihlášení pomocí Pythonu a modulu Requests, ať se mi ozve ;)


RE: Doplněk Tipsport ELH - havran99 - 03.9.2021

Ahojte, ja tento doplnok pouzivam dost dlho a stale mi funguje bez problemov, verzia 0.7.4, Kodi 18.9


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 03.9.2021

Upravil jsem přihlašování v nové verzi 0.8.5 a uvidíme, jestli to pomůže. Mně doplněk přestal fungovat, stejně jako některým z vás a s aktuální změnou jsem byl schopen se přihlásit. Vyzkoušejte a určitě sem napište, abych věděl, jestli to skutečně pomohlo.


RE: Doplněk Tipsport ELH - tramin - 04.9.2021

Omlouvám se , ale najdu 0.8.5


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 04.9.2021

Nová verze se objeví v repozitáři a bude dostupná aktualizace. Upravoval jsem pouze verzi pro Kodi 19+ a pokud bude fungovat, upravím i verzi pro Kodi 18.


RE: Doplněk Tipsport ELH - tramin - 04.9.2021

Funguje, díky moc!


RE: Doplněk Tipsport ELH - mamonick - 04.9.2021

Ahoj, hlásím s velkou radostí, že na mobilu, kde mám KODI 19 to FUNGUJE Thumbup . Na malinách, kde mám 18.9 zatím ne, ale teď se dočítám, že tam teprve upravíš.
Díky


RE: Doplněk Tipsport ELH - mamonick - 06.9.2021

A protože už vše funguje jak má, splnil jsem před chvílí, co jsem zde slibil a poslal Honzovi odměnu za jeho práci.
A co vy? Jak si cenite tento doplněk? Teda Honzovu práci na něm?


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 06.9.2021

Já vám mockrát děkuji za podporu a případné příspěvky! Starám se o doplněk ve volném čase a o to víc si vážím, když si někdo udělá čas, aby to ocenil  6
Už mi pár lidí psalo, jak mi můžou případnou odměnu/příspěvek/peníze na vstupenku poslat. Odkaz je sice uveden v popisu doplňku, ale dá se velmi snadno přehlédnout, takže ho dám i sem.

paypal.me/JanKubovy

Snad oprava přihlášení nějakou dobu vydrží, protože se sám těším na novou sezónu.  18


RE: Doplněk Tipsport ELH - hosawole - 06.9.2021

Odměnu jsem poslal minule a poslal jsem ji i teď. Udělej to taky! Ještě jednou díky Honzo!