XBMC-Kodi.cz
Doplněk Tipsport ELH - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+--- Téma: Doplněk Tipsport ELH (/prispevek-doplnek-tipsport-elh)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Doplněk Tipsport ELH - Wasser - 05.10.2021

Aha, tak pak je to celé má chyba. Opravdu jsem myslel že je to 30/týden. Pak je Vaše řešení opravdu lepší. Díky a vyzkouším.
PS: za dobrou práci opravdu velmi rád přispěji


RE: Doplněk Tipsport ELH - hosawole - 05.10.2021

Wasser: Ve všem si protiřečíš. Nejdřív že ti nevadí platit hokejku, pak že hokejka by byla levnější. Psal jsem už v první odpovědi, že je to 30 Kč za měsíc.

Technologicky méně zdatní? Přece by to byl úplně stejný princip (hokejka vs tipsport).

Zkus tipáč a přispěj.


RE: Doplněk Tipsport ELH - Wasser - 05.10.2021

Neprotiřečím si v ničem. To mi asi spíš stále nechceš rozumět. Psal jsem že si platím hokejku (to bylo na tvůj komentář že jsem škrt - tím bylo myšleno že neočekávám, že by to mělo být zadarmo, ale že si za přenosy rád zaplatím). To že jsem to špatně pochopil s tím týdnem / měsícem jsem uznal. Kdyby to bylo 30/týden, tak bych byl přeci blbej, kdybych měl za tu sezónu platit skoro ještě jednou tolik při stejné kvalitě a počtu zápasů.
A s tím méně zdatným: Ne na všech androidích zařízeních běhá webový prohlížeč tak jako na pc, zrovna minulý týden se mému otci stalo to, že přenosy v chromu najednou přestali fungovat. Ty si třeba poradíš, já si poradím, asi všichni uživatelé tohoto fóra si poradí, ale jsou lidé co ne a po telefonu se to špatně radí. Takže varianta kde mu to nastavím v Kodi a on už vlastně by nemusel nic řešit, by byla skvělá. Takže proto by to bylo lepší.


RE: Doplněk Tipsport ELH - duchman - 07.10.2021

zdravim, s timto doplnkem teprve zacinam, ale nepochopil jsem jestli tento doplnek je jen na hokej tipsportu nebo na vsechno co tipsport vysila? v doplnku mam jen tipsport extraliga a chance liga, a o par stranek vys v tomto vlakne nekdo psal o us open. jak to tedy je?

predem diky za odpoved


Doplněk Tipsport ELH - toorek - 07.10.2021

Nastavení - Ostatní - Ukázat všechny přenosy - zapnout. Doporučuji zapnout i Zobrazit všechny přenosy ve složkách.


RE: Doplněk Tipsport ELH - duchman - 07.10.2021

Tohle nastavení jsem přehlédl. Funguje, děkuji.


RE: Doplněk Tipsport ELH - martin_o - 10.10.2021

Ahoj, mohl bych poprosit o kontrolu doplňku na funkčnost NFL přenosů? V minulých letech byly přenosy funkční ale letos nejdou a je to škoda.
verze doplňku pro KODI 19 Matrix
dík


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 14.10.2021

Mrknu se na to, ale nic neslibuji. Ono je několik typů streamů, které se mi nikdy nepodařilo rozchodit a jestli nyní NFL používá jeden z nich, nic s tím neudělám.


RE: Doplněk Tipsport ELH - maro2455 - 24.10.2021

Ahoj, od zacatku teto sezony, mi prenosy extralig delaji to, ze se prehravaji jakoby jak zpomaleny film a pak najednou jednim lagem skoci zase do aktualniho casu zapasu. Je to bohuzel nekoukatelneSad pritom predchozi sezonu (mezi tim jsem pres tento doplnek na prenosy nekoukal) to jelo skvele. V Kodi ani jinde jsem zadne nastaveni nemenil.
Mate nekdo podobny problem, nebo Vam jedou prenosy v poradku? Pripadne kdybyjste meli nejaky tip?
Kdyz pustim prenos na notebooku primo na tipsport strankach, tak je stream ok.
Mam kodi na Odroid N2+ (CoreElec 9.2.8)
Doplnky jako cinema stream mi funguji bez problemu - stremy 4K HDR filmu bez zpomalovani/sekani.
Doplnek ELH mi pise, ze verze je aktualni - 0.7.6.

Dekuji moc


Doplněk Tipsport ELH - beitlj - 24.10.2021

@ Maro : Tohle není chyba doplňku ale rychlostí internetové konektivity. Řešil jsem to u kámoše. Pokud jsme na routeru “omezili” ostatní připojená zařízení do domácí sítě tak přenos běžel bez lagování.
Já tohle neřeším mám 1Gbps na optice a router nastavený tak že MMC krabičky mají vyšší prioritu konektivity.
Pravdou je že mám router Synology RT2600 ale nastavení skupin zařízení a jejich rychlosti zvládá i TP-Link.


RE: Doplněk Tipsport ELH - maro2455 - 24.10.2021

No uprimne si nemyslim ze se jedna o problem konektivity. Konektivitu mam stejnou uz adi dva roky (nordic telecom 5g s rychlosti 35mbps) taktez router mam dva roky mikrotic. Vse bez zmeny nastaveni. Minulou sezonu vse slapalo ok. Take streamovani 4k hdr filmu v cinema stream, ktere je mnohem narocnejsi na prenosovou sirku pasma je naprosto bez problemu..


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 24.10.2021

Obávám se, že problém bude s konektivitou (rychlostí), protože popsané chování odpovídá pomalému načítání. Můžeš zkusit změnit kvalitu streamu na nižší a uvidíš, jestli to pomůže nebo ne. Jinak dřív se Tipsport Extraliga vysílala pouze v 720p a nyní je 1080p (nepamatuji si, kdy přidali vyšší rozlišení).


Doplněk Tipsport ELH - toorek - 24.10.2021

Jo, ta kvalita přenosů šla hodně nahoru, všiml jsem si toho hned v prvním kole. Velmi příjemná změna. Já žádný problém s lagem nemám, a to jsem jen na 100 MB optice, která doma krmí tři počítače a spoustu dalšího haraburdí.


RE: Doplněk Tipsport ELH - maro2455 - 24.10.2021

Porad to zkousim. Na kodi vyber kvality u streamu extraligy je max cca 6mbps. Kdyz snizim na nizsi, seka se to porad. Kdyz stejny stream pustim na stejne konektivite v pc s nejvyssi kvalitou, jede vse ok.
Kdyz pustim na kodi v cinema stream film s bitrate 22mbps, tak vse jede ok. Takze si opravdu nemyslim, ze by to zpusobovala konektivita (ted jsem meril propustnost site a nellesa pod 33mbps)


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 24.10.2021

Na čem spouštíš Kodi? Pokud to není tím, že by nestíhal internet, tak jestli není problém se slabým zařízením. V nastavení je možné spustit logování (Povolit protokolování ladění), což zobrazí aktuální vytížení CPU. Pokud hodnoty při přehrávání budou okolo 100%, problém může být s výkonem zařízení.
Jelikož jsi první, který si stěžuje na sekání přenosů, nemyslím si, že by byl problém v doplňku, ale někde jinde.


RE: Doplněk Tipsport ELH - maro2455 - 24.10.2021

Jak jsem psal vyse - Mam kodi na Odroid N2+ (CoreElec 9.2.8)
Nemyslim si, ze by toto zarizeni nebo internetova konektivita mela nestihat, kdyz v doplnu cinema stream mi vse funguje ok, tzn. bezne 4k hdr streamy s pozadovanym bitrate 30mbps. Doplnek elh ma max pozadovany bitrate cca 6mbps.
Hlavne vse beze zmeny fungovalo jeste na konci minule elh sezony perfektne. Zdane zmeny zarizeni, routeru ani konektivity se neudaly


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 24.10.2021

Nenapsal jsi, jestli jsi se koukal na vytížení CPU. Každopádně nic jiného mě už nenapadá. Tento doplněk neprovádí samotné přehrání streamu, pouze zjistí správné url s parametry a to pak nechá Kodi přehrát (prostřednictvím doplňku InputStream Adaptive).


RE: Doplněk Tipsport ELH - maro2455 - 24.10.2021

Vyuziti CPU pri prehravani stremu extraligy se pohybuje mezi 13-22%.
Ja opravdu nevim cim by to mohlo byt, pri prehravani mi prenosove pasmo konektivity taktez nepresahne ani ctvrtinu-tretinu Sad


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 25.10.2021

Ještě můžeš zkusit nainstalovat novou verzi CoreElec (ta která využívá Kodi Matrix), jestli to nepomůže. Jinak opravdu nevím ...


Doplněk Tipsport ELH - beitlj - 19.12.2021

Jen dotaz.
Nešli by loga zápasů generovat jen pro hokej ?
Je docela zábavné koukat na fotbal Olomouc - Zlín a vidět loga hokejových klubů.
A nebo …
Generovat loga zápasů i pro FL.