XBMC-Kodi.cz
Doplněk Tipsport ELH - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+--- Téma: Doplněk Tipsport ELH (/prispevek-doplnek-tipsport-elh)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 28.1.2022

Upravil jsem to i pro leiu, ale upřímně nevím, jak dlouho ji ještě budu podporovat. Uděláte mi radost, když přejdete na Matrix ;)

https://github.com/JKubovy/plugin.video.tipsport.elh/archive/refs/heads/leia.zip

Kdo nechce instalovat ručně, může počkat na aktualizaci z repozitáře jako obvykle.


RE: Doplněk Tipsport ELH - namefar - 28.1.2022

Úprava funguje, děkuji všem za rychlost řešení.


RE: Doplněk Tipsport ELH - vikipa - 28.1.2022

Také děkuji za verzi Leia funguje.


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 28.1.2022

Jeden uživatel mi poslal SZ s dotazem, kde by mi mohl přispět. Když jsem chtěl odpovědět, tak jsem zjistil, že má zablokované přijímaní soukromých zpráv.  3  Tak odpovím sem.

Každopádně si vážím jakéhokoli příspěvku a děkuji za něj, protože doplněk spravuji ve volném čase.

paypal.me/JanKubovy


Doplněk Tipsport ELH - beitlj - 28.1.2022

Poslán příspěvek.
Čekám na aktualizaci z cz/sk repa.


RE: Doplněk Tipsport ELH - papen411 - 28.1.2022

Jsi borec,díky


Doplněk Tipsport ELH - j.jusko - 28.1.2022

Ďakujem za leiu


RE: Doplněk Tipsport ELH - Schovanek - 29.1.2022

Dobrý den,
od včerejška se mi nedaří přihlásit doplňku Tipsport ELH, neustále mi to hlásí, že mám zkontrolovat přihlašovací e-mail a heslo, před tím vše šlapalo tak jak má.

Změnil jsem si heslo na Tisportu, na počítači a mobilu se úspěšně přihlásím Mám televizi Philips, OS Android, Kodi 19.3, doplněk Tipsport ELH 0.8.8.

Můžu poprosit o podrobný návod (krok po kroku) jak nainstalovat na televizi v Kodi verzi 0.8.9. nebo jak to udělat, aby to zase šlapalo jako před tím. Zabývám se těmito věcmi krátce, proto prosím o opravdu podrobný návod.

Děkuji.
S pozdravem
Jaroslav Schovánek


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 29.1.2022

Ahoj, pokud se necítíš na manuální instalaci, tak stačí počkat a předpokládám, že v průběhu dneška se doplněk aktualizuje sám standardní cestou z repozitáře. Manuální instalaci jsem zmiňoval proto, že se mohl najít někdo, kdo se chtěl koukat na zápasy hned a nechtěl čekat.

Pokud chceš provést aktualizaci ručně, tak je třeba nejprve stáhnout plugin.video.tipsport.elh-master.zip, poté jít v Kodi do záložky s doplňky, zvolit "Instalovat ze souboru zip" a vybrat stažený soubor. Tím se aktualizuje doplněk a je to. Není třeba již nic dalšího nastavovat.


RE: Doplněk Tipsport ELH - Schovanek - 29.1.2022

Děkuji za odpověď. Pokud budu provádět aktualizaci ručně, jak ale stáhnu v televizi ten zip soubor?


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 29.1.2022

Přímo v televizi jsem nikdy Kodi nepoužíval, ale předpokládám, že je možné k TV připojit USB flashku se staženým souborem.


Doplněk Tipsport ELH - beitlj - 29.1.2022

Já nechtěl čekat.
Stáhl jsem zip pro Matrix, tedy master.zip, uložil na NAS a instaloval z NASu do Kodi na Android TV.
Vše OK.
Díky, vše funguje.


RE: Doplněk Tipsport ELH - rycho - 01.2.2022

Máte to tak i někdo další?
Při aktualizaci mi natáhlo verzi 0.8.10 a přhlášení nefunguje. Natáhl jsem ze zipu verzi 0.8.9 a přihlásilo se v pohodě.


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 01.2.2022

Co za verzi python máš nainstalovanou? Verze 0.8.10 má opravovat změnu, která nastala v Python3.10, ale zároveň by nová verze doplňku měla fungovat i na starších verzích pythonu (3.5,3.6,...).

Pokud budeš mít čas, tak můžeš zapnout logování v Kodi a zkusit to ještě jednou. Potom mi přes SZ poslat log kodi.log a třeba se mi povede z něj vyčíst, kde by mohl být problém.


RE: Doplněk Tipsport ELH - matchboxx - 02.2.2022

@ Xsichtik - doplnek funguje, avsak u nekterych streamu i kdyz prenos na tipsportu jiz frci, doplnek hlasi prenos jeste nezacal , ale zacne az cca 5-8 min po spusteni na tipsportu , ale je potreba prepnout na jiny stream a znovu spustit , dalaji to asi 4 posledni verze vcetne te posledni


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 02.2.2022

O tomto problému vím a je to způsobeno tím, že si Kodi drží nahraná data (zápasy) a místo toho, aby znovu zavolal metodu, kde by se seznam aktualizoval, tak použije data stará. Někdy se povede vyvolat znovunahrání zápasů tím, že se člověk vrátí o složku dřív a jde opět do složky s ligou, ale bohužel to ne vždy zabere.

Pokusím se to nějak vyřešit, protože mě samotného to otravuje.


Doplněk Tipsport ELH - beitlj - 02.2.2022

A mě to neva.
Tak nějak jsem si zvykl v doplňku dát z5 a pak si vybrat TELH či Chance ligu znovu a pak pustit stream.


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 05.2.2022

@matchboxx: Ve verzi 0.8.11 jsem vypnul cache pro nahraný seznam zápasů, takže snad již nebude k tomuto problému docházet. Včera jsem to testoval a vypadalo to dobře.


RE: Doplněk Tipsport ELH - Dalibor - 07.2.2022

(28.1.2022, 18:00)Xsichtik Napsal(a): @Dalibor Ten RTMP Input je inputstream-rtmp, takže to je v pohodě. V nastavení je možné povolit sledovat "všechny streamy" a doporučuji povolit i "zobrazení ve složkách". Potom by se ti mělo objevit složka se všemi sporty. Defaultně to není povolené proto, že ne vše funguje. Tipsport používá nepřeberné množství typů přenosů a ne všechny se mi povedly rozchodit (většina ale funguje :) ).

Je možné, že aktuální nefunkčnost je chyba na straně Tipsportu, protože mně se momentálně nejde ani přihlásit.

Nazdárek, tak som sa po týždni dostal k "sledovaniu" hokeja, turecký futbal ide, no hokej sa mi nepodarilo spustiť, včera som chvíľu skúšal českú a slovenskú hokejovú ligu, no bohužiaľ bezúspešne, stále mi doplnok vypisuje aby som obnovil stránku. Ďakujem za rady ako to rozchodiť.


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 09.2.2022

Pokud to pořád nejde, tak můžeš zapnout logování, zkusit znovu přehrát nějaký hokejový přenos a poté mi zaslat přes SZ soubor kodi.log. Třeba se mi povede něco z něj vykoukat.