XBMC-Kodi.cz
Doplněk Tipsport ELH - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+--- Téma: Doplněk Tipsport ELH (/prispevek-doplnek-tipsport-elh)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Doplněk Tipsport ELH - jkmh - 16.9.2022

Tento doplněk nepoužívám, ale popis problému (jde/nejde a zase jde) mi připomíná internetové vysílání české televize, kdy u některých programů je napsáno, že na tento způsob distribuce nemají licenční práva. Internetové šíření totiž překračuje hranice ČR.


Doplněk Tipsport ELH - tramin - 16.9.2022

Tím to ale fakt není.


RE: Doplněk Tipsport ELH - Marzid - 16.9.2022

To nebude pricina problemu. Na tipaci jede naprosto bez problemu. A dnes opet stejny prubeh. Celej den OK a jen se priblizi doba hokeje a nejde se prihlasit.


Doplněk Tipsport ELH - hosawole - 16.9.2022

Šlo to, ale zas nejde.

Jsem uživatel používající SM-S908B , který neumí číst pravidla o nepoužívání podpisu z Tapatalku.


RE: Doplněk Tipsport ELH - JiRo - 16.9.2022

@tramin No, on to @jkmh nemyslel doslova, jen chtěl poukázat na to, že pro různé steramy u tohoto typu služeb existují různá omezení. A uvedl jako příklad iVysílání a jeho respektování vysílacích práv pro internet. Tipsport to má podobně, kromě základních "betting rights" používá pro některé streamy ještě celou řadu dalších restrikcí. Je prostě možné, že ať už úmyslně, nebo třeba nějakou chybou, nasadil Tipsport na ty hokejové zápasy nějaké jiné omezení. Byli jsme toho svědky u jiných služeb už tolikrát, že ani tuto nožnost nelze vyloučit. Já bych si tedy s tím "Tím to ale fakt není." tak jistý nebyl. Může to platit, ale také nemusí. Kde bereš ty tu jistotu?


Doplněk Tipsport ELH - tramin - 16.9.2022

Protože Tipsport přes webový prohlížeč normálně funguje bez omezení. Na to máš jaké vysvětlení?


RE: Doplněk Tipsport ELH - hoss - 17.9.2022

Stále nefunguje při vysílání utkání extraligy,
jede jen mimo tuto dobu  nebo se pletu... 4


RE: Doplněk Tipsport ELH - JiRo - 17.9.2022

@tramin Ano, mám a rovnou několik. Stačí snad, když uvedu jen jeden z nich, možná dost pravděpodobný. User Agent.

Ale příčin může být samozřejmě více, to nezpochybňuji.


Doplněk Tipsport ELH - tramin - 17.9.2022

Tak ono si stačí přečíst celé vlákno, jak to řešil Xsichtik...A hlavně, já jsem rozporoval nějaké licenční práva. To by to nefungovalo ani u webového prohlížeče, nemyslíš?


RE: Doplněk Tipsport ELH - JiRo - 17.9.2022

@tramin No ano. A já jsem zase na to reagoval, a ty zas reaguješ na můj příspěvek. Takže o licenčních právech už to dávno není, to jsem snad v mém příspěvku napsal jasně. Je to o tom, že Tipsport může mít ve své službě implementována i nějaká jiná omezení. Například taková, která znemožní přehrávání streamu v Kodi. Je to samozřejmě jen hypotéza, ale vycházející z celé řady podobných situací, které se vyskytly u jiných služeb tohoto typu. Má úvaha prostě vychází ze zkušeností a ze snahy pomoci najít příčinu problému. V žádném případě to není soutěž. Jen jsem chtěl přidat něco ze svých znalostí a upozornit na to, kde také by (kromě jiného) problém mohl být. O tom ostatně diskuze na tomto fóru jsou. Ale vidíš-li to jinak, je pak taková snaha zbytečná. Škoda...


Doplněk Tipsport ELH - tramin - 17.9.2022

No tak jsme se nějak dohodli, teď už jenom najít řešení.


RE: Doplněk Tipsport ELH - jkmh - 17.9.2022

@tramin:  to je zbytečné dohadování. Nahoře jsem vyslovil jednu z možných příčin. Po mně i @JiRo: další. Zkoušel jsi porovnat requesty v logu, když to jede/nejede? Popř. přímo odchytit debugem tu "hranu" mezi jdoucím/nejdoucím streamem. Není přece účelem dohadovat se o tom, čím to určitě není, ale čím by to mohlo být.

Edit: citace z Gitu - You can watch hockey leagues in the Czech Republic and Slovakia. If you enable "Show all streams" in the settings, you can scroll through all available broadcasts on Tipsport.cz. Unfortunately, not all broadcasts can be played, so this option is not enabled by default.

I autor uvádí, že se to může stát. Důvod, proč to mu tak je ale neudává.


RE: Doplněk Tipsport ELH - JiRo - 17.9.2022

@jkmh Předešel jsi mne, já jsem ale hledal odpovědi na stránce Tipsport, a tam je několik celkem zřejmých indicií, že ta "betting rights" jsou celkem gumová, a že tedy mohou mít pod sebou celou řadu dalších dílčích omezení. Kromě geolokace (která ovšem bude fungovat stejně jak v Kodi, tak v prohlížeči), tak například ta, která jsou závislá na typu prohlížeče či platformy (to ukazuje i na možný vliv User Agent). Takže jen těžko budeme moci jasně definovat možnou příčinu. Analýza requets/respons do toho nějaké světlo určitě vnést může a její sledován v kontextu vysílaného obsahu je dobrý nápad, ale obávám se, že jasnou odpověď asi nedá. Pokud by tedy např. nebyla obsahem odpovědi. 1 To vyjádření autora, které cituješ, tyto hypotézy a domněnky o jisté neurčitosti celé problematiky celkem potvrzují. Já bych to tedy nechal na něm.


RE: Doplněk Tipsport ELH - jkmh - 17.9.2022

@JiRo: Jednoznačně vidím, že to omezení je, ať úmyslně či ne, na straně Tipsportu. A autor neví nebo nezkoumá důvod. Jinak by to, podle mě, ošetřil. Nebo by se třeba zde poradil jak to ošetřit.

Nyní je míček na hřišti "stěžovatelů". Ti musejí dát podklady pro případné řešení. Třeba ten zmiňovaný log. Možná to odpověď nedá, ale kdo to nezkusí, ten to nezjistí.


Doplněk Tipsport ELH - tramin - 17.9.2022

Souhlasím, rozhodně je Xsichtik v tomto nejdál. Uvidíme, jestli ještě bude mít chuť se v tom hrabat. Snad jo...


RE: Doplněk Tipsport ELH - zdrali - 17.9.2022

Včera na webu i iOS apce běžel stream tak napůl. Při volbě auto kvality preskoval v čase. Spustil jsem ho jen na 480p aby běžel nesekaně.
Nově je tam ale i volba 1080p což, pokud se nepletu, loni ještě nebylo.
Jelikož mám v obýváku jen kodi, rád bych tento doplněk opět viděl funkční.


RE: Doplněk Tipsport ELH - Pavel1969 - 17.9.2022

Možná teď tady budu psát nesmysly, nebo třeba jste to tu už řešili. Nebylo by řešení pomocí https://www.hokej.cz/tv/hokejka
Zaregistruješ, zaplatíš na celý rok 499 Kč (na tipsportu se myslím musí vsázet aspoň za 30 Kč každý měsíc).
Třeba by někdo zdatný udělal doplněk z hokejka.tv.
Jestli jsem napsal blbost, tak se omlouvám, nechci zasírát vlákno. Jen mi hokej taky chybí.


RE: Doplněk Tipsport ELH - gogolac - 18.9.2022

Dopoledne vše ok no ted bohužel chyba přihlášení


RE: Doplněk Tipsport ELH - breticek - 18.9.2022

(18.9.2022, 15:46)gogolac Napsal(a): Dopoledne vše ok no ted bohužel chyba přihlášení

stejný problém.  12


RE: Doplněk Tipsport ELH - jkmh - 18.9.2022

@gogolac:   @breticek:  Kluci, není čas na to, abyste sem konečně místo toho brečení přilepili ten log, jak jsem psal výše. Třeba to něco řekne a pohne se to dál.