XBMC-Kodi.cz
Doplněk Tipsport ELH - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+--- Téma: Doplněk Tipsport ELH (/prispevek-doplnek-tipsport-elh)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


Doplněk Tipsport ELH - beitlj - 28.9.2022

Hm tak to asi nepomohlo.
Chci se koukat na Chance ligu a místo toho známá chybová hláška.


RE: Doplněk Tipsport ELH - sanak.junior - 28.9.2022

Tak to asi nepomohlo. Cca 10minut pred zapasem jihlava-vsetin doplnek tipsport spusten, 2 minuty pred uvodnim buly stream spusten a jede. Chci ale pustit ted jiny zapas a uz bohuzel nelze, pise chyba prihlaseni, takze muzu jedine sledovat ten spusteny stream. Škoda


Doplněk Tipsport ELH - beitlj - 28.9.2022

Ale mě to teď naběhlo.
Koukám na Zlín.

A zkusil jsem se “přepnout” na Jihlava - Vsetín a to mi jde také

Tak má Tipsport asi problémy se streamováním ….


RE: Doplněk Tipsport ELH - arabela007 - 30.9.2022

Nemá...


Doplněk Tipsport ELH - beitlj - 30.9.2022

(30.9.2022, 10:03)arabela007 Napsal(a): Nemá...


28.9. měl jelikož nešli přehrát jakékoliv streamy ani v aplikaci ani přes web.
Hlásilo to interní chybu.


RE: Doplněk Tipsport ELH - peso - 30.9.2022

Teď to na extraligu funguje


Doplněk Tipsport ELH - tramin - 01.10.2022

Dnes opět chyba...


RE: Doplněk Tipsport ELH - Pavel1969 - 01.10.2022

Mě to zatím dnes jede


Doplněk Tipsport ELH - tramin - 01.10.2022

Tak to nechápu...


RE: Doplněk Tipsport ELH - Pavel1969 - 02.10.2022

Tak včera doplněk fungoval, pak jsem musel odejít, vše vypnul a když jsem se v době hokejlů zase vrátil, tak jsem se nepřihlásil. Zkusil jsem to za pět minut a už to zase fungovalo a Koukal jsem do konce hokejů, přepínat mezi zápasy normálně fungovalo. Koukal jsem na naše zápasy II.ligy a i na přípravu NHL a vše OK.


RE: Doplněk Tipsport ELH - Lukis - 02.10.2022

Ahoj
Kde najdu doplněk tipsport elh. Nenašel jsem ho doplňkách videi. Kde mám hledat nebo jak ho nainstalovat? Dík


RE: Doplněk Tipsport ELH - jkmh - 02.10.2022

@Lukis: Repozitář https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-repozitar-xbmc-kodi-cz-sk, v něm Doplňky videí . Tipsport ELH


RE: Doplněk Tipsport ELH - Lukis - 02.10.2022

Dik 
Nainstalováno, přihlášení také. Ale píše mi , že přihlašení selhalo. Přihlašuji se svými přihlašovacími údaji co mám do tipsport účtu. Dělám něco špatně?


RE: Doplněk Tipsport ELH - jkmh - 02.10.2022

@Lukis: Nevím, nepoužívám. Brečí tu dost na to lidí. Projdi si předcházející příspěvky.


Doplněk Tipsport ELH - beitlj - 02.10.2022

On ten doplněk funguje jako že nefunguje.
Autor se s tím pere a nemá moc čas zjistit kde to Tipsport zařízl a co používá za obranu proti spouštění streamů v Kodi.
Třeba dneska dlouho nic, ta samá chybová hláška co je uváděná výš a pak mi to v doplňku naskočilo ale všechny streamy byli bez zvuku.
V aplikaci (iOS i iPadOS) se streamy chovají taky nestabilně, při ukončení sledování jednoho streamu klasicky stopnutím a pak spuštěním jiného hokejového streamu (zápasu) se aplikace sekne, stream se kousne video stojí a zvuk běží i 30s po ukončení aplikace.
Myslím že Tipsport něco změnil a asi se mu to moc nepovedlo.
Už jsem dokoupil lighning to hdmi adaptér a pouštím si to na iPadu připojeného k TV.
Občas to zkusím v Kodi na boxu.
Tipsport má i světlé chvilky a třeba v pátek to v Kodi běželo bez problémů, všechny zápasy.


RE: Doplněk Tipsport ELH - Wasser - 03.10.2022

Tak včera celý hokej naprosto bez jakéhokoliv problému. Je ale fakt, že jsem rozjel akci "zapni a nepřepínej". Naštěstí "můj" hokej začínal jako první (od 16:00),takže spuštění ok. Nepřepínal a ani Nevypínal jsem to ani na přestávku. V okamžiku, kdy hokej skončil, jsem stream stopnul, a rovnou vyskočila známá hláška. Tím bych si tipnul, že je to tak jak už psal xichtík, že to pustí jen omezený počet přihlášení a víc nic


Doplněk Tipsport ELH - beitlj - 06.10.2022

Tak stream běží ale bez zvuku.
V aplikaci a web vše OK.


RE: Doplněk Tipsport ELH - 1makos - 06.10.2022

u mě v pohode pardubky vítky


RE: Doplněk Tipsport ELH - zdrali - 14.10.2022

Nevíte proč mi nejde přihlášení? Email a heslo mám určitě dobře Sad
Edit: aha, Ja myslel že to je vyřešeny ale ono asi ne Sad
Edit2: teď když nejsou streamy se to normálně přihlásí.
(Librelec 10.0.2 Kodi 19.4 na RBPi4)


RE: Doplněk Tipsport ELH - Schovanek - 14.10.2022

Dnes zatím ok. Uvidíme, zda to vydrží. Pokud ano, moc díky za vyřešení problému.