XBMC-Kodi.cz
Doplněk Tipsport ELH - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+--- Téma: Doplněk Tipsport ELH (/prispevek-doplnek-tipsport-elh)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Doplněk Tipsport ELH - stimpy_hoek - 18.9.2018

Možná ještě já zkusím "sýčkovat" ...
Taková Chance liga (1. liga hokej) ta je zajišťována taky Tipsportem? Mohl by tam být stejný systém vysílání? Tím pádem jen přidání "odkazů" na stream?
Díky


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 18.9.2018

Jelikož nemám účet u Chance, tak žádný doplněk z této stránky ani napsat nemůžu. A upřímně na to ani nemám moc času. Jsem rád, že se mi povedlo opravit tento doplněk.


RE: Doplněk Tipsport ELH - stimpy_hoek - 18.9.2018

To jsme se špatně pochopili...
Stream jede na Tipsportu. A myslel jsem odtud brát stream, ne z webu Chance.
Zrovna jede UnL vs. F-M


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 18.9.2018

Jo takhle. Špatně jsem si to přečetl a za to se omlouvám.
Koukal jsem na tento stream a zrovna ten by fungoval. Pokud budu mít chvilku, podívám se, jak moc času by mi to zabralo a jestli by to vůbec fungovalo. Například KHL přenosy nefungují všechny (z důvodů popsaných na minulé stránce) a proto se ani nechystám uvádět tuto ligu.


RE: Doplněk Tipsport ELH - stimpy_hoek - 18.9.2018

Přesně takhle jsem to myslel. Díky, Ani to nespěchá, je to "okrajovka"


RE: Doplněk Tipsport ELH - borecek - 23.9.2018

Xsichtik - mám prosbu, nejde zlepšit kvalita streamů? Mám sice nastaveno na 720p, ale reálně to jede 640x360.
Připadá mě, že přenosy minulého ročníku měli lepší kvalitu. Pokud s tím půjde něco udělat, bylo by to super. Díky.


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 23.9.2018

Mrknu na to. Letos změnili způsob přenosu streamu a nastavení kvality jsem nikde nenašel. Doufal jsem, že se kvalita bude upravovat automaticky dle připojení, ale to bylo asi jen zbožné přání.

Povedlo se mi nastavování kvality streamu najít. Tak jsem to upravil a nahrál novou verzi (0.4.5). Už by to zase mělo fungovat.


RE: Doplněk Tipsport ELH - borecek - 23.9.2018

Díky moc, ale aktualizace na vyšší verzi zatím není k dispozici.


RE: Doplněk Tipsport ELH - stimpy_hoek - 23.9.2018

Stáhl jsem z Githubu zip a jede perfektně


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 23.9.2018

Ono chvíli trvá, než se nová verze objeví v repositáři. Ještě jsem si všiml, že někdo si již nainstaloval novou verzi manuálně a narazil na jednu chybu. Tu jsem opravil ve verzi 0.4.6. Snad to už bude fungovat bez problému.


Doplněk Tipsport ELH - pecaIII - 24.9.2018

Ahoj. Nemohl jsem najít Inputstream videoplayeru v android krabičce ve složce moje doplňky. Našel jsem to v "systém-nastaveni-doplnky-instalovat z repozitare-vsechna úložiště". Třeba to někomu pomůže...


RE: Doplněk Tipsport ELH - milankosyna - 29.9.2018

Dobrý večer šel by udělat i doplněk pro fortuna ligu se streamy z Tipsportu jako extraligu? 6 diky


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 04.10.2018

Jak jsem psal, až budu mít čas, tak se na to podívám, ale neslibuji, že to bude.


Doplněk Tipsport ELH - tokyno - 29.11.2018

Zdravim, doplněk mi hlasí chybu přihlášení. Nastavení jsem neměnil. V dnešních ranních hodinách měl Tipsport nějakou údržbu a byl mimo provoz, možná to ma souvislost. Díky za pomoc.


RE: Doplněk Tipsport ELH - borecek - 29.11.2018

Jsem na tom stejně. Včera vše ok, dnes nejde přihlásit, na PC přihlásit jde.


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 29.11.2018

Při údržbě pozměnili přihlašování a nějaké kontroly dotazů. Upravil jsem doplněk tak, aby fungovalo přihlašování, ale při získávání seznamu přenosů (výběr CZ nebo SK) ne vždy dostanu odpověď. Po krátkém testování mi přijde, že se po pár pokusech dostane k seznamu přenosů, takže je třeba to párkrát zkusit.


Doplněk Tipsport ELH - tokyno - 30.11.2018

Díky moc za rychlou reakci. Dnes odpoledne to vyzkouším.


RE: Doplněk Tipsport ELH - tomino2 - 30.11.2018

Chyba: Try stream on Tipsport page for futher details....


RE: Doplněk Tipsport ELH - Xsichtik - 30.11.2018

Koukám, že už to zase nefunguje... Až budu mít čas, tak se na to podívám a pokusím se to opravit. Bohužel teď nedokážu odhadnout, kdy to bude, protože moc volného času nemám.


RE: Doplněk Tipsport ELH - stimpy_hoek - 30.11.2018

naponěkolikáté to naskočilo, i když to psalo Try stream on Tipsport page for futher details....